Abdykacja Benedykta XVI cz.4 Znaki czasu i podsumowanie.

21 Abdykacja Benedykta XVI cz.4 Znaki czasu i podsumowanie
Fot. youtube.com

[fb_button]

…Znaki czasu realizują się już dziś w wielu miejscach naszego globu…

Pontyfikat Benedykta XVI nastąpił po bardzo pomyślnym i pozytywnym pontyfikacie Jana Pawła II. Ratzinger jednak miał inną osobowość, nie miał tej charyzmy, która mogła porywać tłumy, był on typowym pracownikiem, który stał na straży określonych przepisów, w tym przypadku stał na straży wiary. Ratzinger zostałam sam, czuł się opuszczony, jak dowodziliśmy to w poprzednich artykułach poświęconych abdykacji tego papieża. Teraz jednak pozostawmy sprawy związane z bankiem Watykańskim, pedofilią czy wyciekiem ważnych dokumentów za sprawą prywatnego kamerdynera. Teraz spójrzmy na ten problem czy też zagadnienie z nieco szerszej perspektywy, może w ten sposób będzie nam łatwiej zrozumieć to, co może się obecnie dziać na naszych oczach.

Dzisiejsze rozważania rozpocznijmy od jednej podstawowej sprawy, polecamy każdemu, kto chce zgłębić temat III Tajemnicy Fatimskiej, temat Papieży i samego Watykanu dwie książki tego samego autora. Jest to Antonio Socci, watykanista i publicysta mający w dorobku wiele światowych bestsellerów. Dziś polecamy Wam pozycję ‘‘Czwarta tajemnica Fatimska?’’ Oraz ‘‘Czy to naprawdę Franciszek?’’ Gwarantujemy każdemu zainteresowanemu, iż te dwie książki wciągnął i zaoferują bardzo duże pokłady wiedzy i informacji. W wielu momentach będą szokujące, nie mniej jednak wszystkie tezy oraz hipotezy zostały przez autora mocno potwierdzone licznymi dowodami i przemyśleniami.

Teraz III Tajemnica Fatimska, a w zasadzie wszystkie trzy, ponieważ wszystkie trzy są znakiem czasu. Jakiego czasu? Tego, że ziemia zbliża się do końca, bądź też do momentu wielkich zmian. Otóż dwie pierwsze tajemnice są znane, natomiast zawsze trzecia budziła ogromne kontrowersje. Matka Boża nakazała, aby wszystkie trzy ujawnić najpóźniej do roku 1960. Niestety Papież podjął decyzję by tego nie robić, czym w pewnym sensie sprzeciwił się niebu. Zaraz później zwołano Sobór Watykański II, który mocno namieszał w samym kościele. Czy to przypadek czy wręcz przeciwnie?

Domniemania są różne, ale ostatnie opracowania wskazują jasno, iż trzecia tajemnica Fatimska nie została ujawniona w całości. Informacje o kataklizmach, upadku wiary, nadejściu Antychrysta, szerzeniu się grzechu oraz upadku samych kapłanów i rozłamu w kościele, czyli kolejnej schizmie zostały przemilczane. Dlaczego o tym piszemy? Benedykt XVI poznał treść przesłania i miał tego świadomość, mało tego, niebawem sam stanął w obliczu realizacji tej tajemnicy, ponieważ jak podają anonimowe źródła w Watykanie, Ratzinger został zastraszony oraz postawiono mu ultimatum. Albo zrezygnuje z godności papieskiej albo cześć kardynałów jawnie sprzeciwi się jego władzy a co za tym idzie, dojdzie do schizmy. Ratzinger nie zrezygnował, dlatego ponieważ czuł się słaby, zrezygnował dla dobra Kościoła, chciał unikać owego rozpadu.

Obecnie mamy dwóch papieży, jednak Franciszek I może nie być papieżem, ponieważ w czasie konklawe doszło do wielu uchybień w procesie wybierania nowego papieża. A jak stwierdza dokument spisany przez samego Jana Pawła II, jeżeli któryś z punktów konklawe nie zostanie zastosowany w sposób zgodny z ustalonym to takie konklawe jest nie ważne, innymi słowy, jeżeli będziemy kierować się spuścizną i zasadami pozostawionymi przez Jana Pawła II to będziemy mogli dojść tylko do jednego wniosku, Franciszek nie jest Papieżem, jest nim nadal Ratzinger. Czyli Franciszek jest ciągle biskupem, ale biskupem odzianym w biel a to już kojarzy się stricte z trzecią tajemnicą Fatimską.

Biskup odziany w biel to nie papież, lecz jak wielu teologów uważa, uzurpator, antypapież, czy zatem Bergoglio jest antypapieżem? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jednak po owocach poznamy, kim naprawdę był, wystarczy poczekać. Przy okazji dodajmy, że już niebawem ukaże się książka wywiad z Ratzingerem, która może rzucić światło na wiele dotąd niewyjaśnionych kwestii, tym bardziej że będzie to ostatnia publiczna wypowiedz Benedykta XVI.

Na sam koniec należy także wspomnieć o takich znakach czasu jak objawienia w Medjugorie, liczne objawienia prywatne, które w zasadzie mają jedno przesłanie, a mianowicie jest to nawoływanie do nawrócenia i opamiętania się, nie można także zapomnieć o ciągłym wzrośnie napięcia w polityce globalnej i pewnego rodzaju inwazji islamu na Europę, to bardzo niebezpieczne, ponieważ owa inwazja może zapoczątkować chociażby wojnę domową na starym kontynencie.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.


This article has 4 Comments

 1. Jedna z tajemnic Fatimskich mowi o smierci papieza.. „odzianego w biel”.. – A sam Franciszek mowil? bodajze ze 2017r. moze byc jego koncem..? – jak wiemy JPII.. przezyl zamach..

  1. Witaj.
   Poruszyłeś bardzo ciekawy wątek. Otóż w III tajemnicy Fatimskiej, a przynajmniej tej części ujawnionej, nie ma mowy o papieżu w bieli, jest mowa o biskupie odzianym w biel. Słowo Papież sam Watykan sobie do interpretował, i wydaje się jest to interpretacja błędna. Otóż kim może być biskup odziany w biel, otóż może to być papież ale wybrany nie zgodnie z regułami. Czyli Biskup odziany w szaty Papieskie a jednak nie będący papieżem, a zatem być może antypapież. Jest to szalenie ciekawy temat, w przyszłości poświęcimy mu więcej czasu na naszej stronie. Nie mniej jednak drogi Czytelniku Zwróć uwagę, że Maryja przekazując tajemnicy widzącym, tak pokierowałaby ich interpretacją by te wiedziały, że to papież, a jednak widzący mówią o biskupie w bieli a nie o papieżu, dlatego III tajemnica Fatimska to jeszcze tak naprawdę coś przed nami.
   Pozdrawiam Globalny Anonim.

 2. Bardzo trafna analiza tego co działo się w Watykanie, choć jak sadzę powodów abdykacji było więcej.
  I na koniec sensowne podsumowanie-
  „Na sam koniec należy także wspomnieć o takich znakach czasu jak objawienia w Medjugorie, liczne objawienia prywatne, które w zasadzie mają jedno przesłanie, a mianowicie jest to nawoływanie do nawrócenia i opamiętania się”

  I do tego fragmentu pragnę nawiązać. Objawień prywatnych było bez liku, ale tylko w jednym ostrzegał Bóg wiernych przed tym co wydarzy się w Watykanie, tzn. o przejęciu władzy przez fałszywego papieża Bergoglio, uzurpatora Tronu Piotra.
  Autorzy książek, których tytuły wymieniliście, mogą tylko potwierdzić to co jest powiedziane w Księdze Prawdy danej światu przez Boga. O Księdze Prawdy mówi Pismo Św. wprost w Księdze Daniela 10.21a.
  Tylko Pan Jezus ma prawo odkryć tajemnice czasu końca, w którym obecnie żyjemy i zrobił to przez Księgę Prawdy.
  A poniżej Orędzie , jedno z ponad 1200, które mówi o wyborze fałszywego papieża Bergoglio.

  Następny Papież może zostać wybrany przez członków Kościoła Katolickiego, ale będzie on fałszywym prorokiem.
  Czwartek, 12.04.2012, godz.11.27

  Moja najdroższa córko, wciąż wielu ludzi na świecie odrzuca Mnie i ma to związek z opinią publiczną.

  Tak wielki mrok zstąpił na wszystkie Boże dzieci, że tylko niewielu ma odwagę publicznie głosić Moje Słowo.

  Wierzący obawiają się słownych zniewag i złośliwych szyderstw, które musieliby znosić, gdyby otwarcie wypowiadali Moje Święte Słowo.

  Nawet pobożnym wyznawcom brak odwagi, aby powstać i walczyć przeciw złym przepisom wprowadzonym w ich krajach, które przeczą Słowom Mojego Ojca.

  Kapłani są zakłopotani obawiając się zbojkotowania, gdy są postrzegani jako stający w obronie Prawdy Mojej Nauki.

  Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ze względu na wstyd, który muszą znosić z powodu nikczemnych grzechów ich niektórych własnych zakonów, uważają za niemożliwe, aby ich głosy zostały wysłuchane.

  Kiedy odważni wyświęceni słudzy decydują się powstać i bronić Prawdy Moich Nauk, strasznie cierpią. Są oskarżeni o brak tolerancji, brak współczucia, brak miłości i brak poszanowania praw człowieka.

  Widzicie dzieci, Prawda Mojej Nauki wypowiadana przez Moje wyświęcone sługi, traktowana jest jak kłamstwo.

  Zamiast tego jako prawda przedstawiane są kłamstwa, te przekręcone wersje Prawdy zawartej w Piśmie Świętym.

  Szatan odniósł zwycięstwo nad tyloma duszami, w tym liderów wewnątrz Mojego własnego Kościoła, co spowodowało, że wielu niewinnym ludziom trudno jest ślubować wierność Mojej Świętej Woli.

  Jakże zostałem opuszczony i zepchnięty na bok dla umożliwienia, aby kłamstwa, osadzone w umysłach Moich wyświęconych sług, zostały przez większość zaakceptowane.

  Te nikczemne kłamstwa rozszerzają się jeszcze dalej.

  Prawda Mojego Pisma Świętego, zawarta w Księdze Objawienia, została zinterpretowana przez wiele Moich Kościołów. Jest tak wiele odmian, z których wszystkie oparte są na ludzkiej interpretacji.

  Mój umiłowany Papież Benedykt XVI jest ostatnim prawdziwym Papieżem na tej ziemi.

  Piotr Rzymianin jest Moim Piotrem, pierwotnym Apostołem, który będzie rządził Moim Kościołem z Niebios pod przywództwem Mojego Przedwiecznego Ojca. Następnie, kiedy Ja przyjdę panować, w Powtórnym Przyjściu, będzie on rządził wszystkimi Bożymi dziećmi, kiedy wszystkie religie staną się Jednym, Świętym, Katolickim i Apostolskim Kościołem.

  Moja córko, Ja mówię tylko Prawdę.

  Muszę cię ostrzec, że pojawi się teraz wielu nowych, samozwańczych proroków, którzy zaprzeczać będą Mojemu Świętemu Słowu dawanemu tobie, prawdziwemu prorokowi czasów ostatecznych.

  Najpierw będą przekonywać wierzących, że ich słowa pochodzą ode Mnie.

  Ich słowa będą ostrożnie dobierane, a ich znaczenie będzie niejasne i trochę zagmatwane. Słabość ta będzie przez wielu oddalona i zaakceptują ich przekazy, gdyż będą się wydawać zgodne z Pismem Świętym.

  Kiedy wiele dusz zostanie uwiedzionych, rozpocznie się atak.

  Oni, Moja córko, wysyłani są dla przygotowania Bożych dzieci na przyjęcie następnego Papieża, który przyjdzie po Moim umiłowanym Wikariuszu, Papieżu Benedykcie. Ten Papież może zostać wybrany przez członków Kościoła Katolickiego, ale będzie on fałszywym prorokiem.

  Jego wyborcy są wilkami w owczej skórze i są członkami tajnej masońskiej i złej grupy kierowanej przez szatana.

  W ten sposób szatan będzie próbował zniszczyć Mój Kościół.

  Niestety, ten fałszywy prorok przyciągnie licznych zwolenników. Ci, którzy mu się sprzeciwią, będą prześladowani.

  Działajcie dzieci, dopóki możecie. Demaskujcie kłamstwa, które zostaną zaprezentowane przez tych, próbujących przekonać was o autentyczności fałszywego proroka.

  Bądźcie silni. Bądźcie wierni Mnie, waszemu Jezusowi. Nigdy nie wątpcie w Moje Święte Słowo.

  Księga Objawienia jest prawdziwym Słowem Boga. Ona nie kłamie.

  Jeszcze nie wszystkie tajemnice w Niej zawarte są wam znane. Ja ujawnię wszystkie poprzez Marię Bożego Miłosierdzia, choć Prawda będzie gwałtownie atakowana i traktowana jako herezja.

  Pamiętajcie o jednej ważnej lekcji. Moje Słowo, kiedy Ja byłem na ziemi, kiedy przybyłem po raz pierwszy, było traktowane jak herezja.

  Moje Słowo, dawane wam teraz, na Moje Powtórne Przyjście, będzie również jako takie traktowane przez wierzących, w tym Moje wyświęcone sługi, którzy reprezentują Mój Kościół na ziemi.

  Szatan złoży w ofierze wiele dusz zaspokajając swoje ostatnie pragnienie spowodowania jak największego smutku.

  Bądźcie pewni, że to będzie Kościół Katolicki, założony przeze Mnie i postawiony pod wodzą Mojego ukochanego apostoła Piotra, który ucierpi najwięcej w czasach ostatecznych.

  Uważajcie na siebie w każdej chwili. Proszę, odmawiajcie Modlitwę Krucjaty (44) – O siłę, aby bronić swej wiary przed fałszywym prorokiem.

  „Drogi Jezu, daj mi siłę skupienia się na Twoich Naukach
  I głoszenia zawsze Twojego Świętego Słowa.
  Nigdy nie pozwól mi skusić się do wielbienia fałszywego proroka,
  który spróbuje zaprezentować się jako Ty.

  Zachowaj silną moją miłość do Ciebie.
  Daj mi łaski rozeznania, tak abym nigdy nie zaprzeczył
  Prawdzie zawartej w Piśmie Świętym, bez względu na to, jak wiele
  Kłamstw będzie mi przedstawianych dla zachęcenia mnie do odwrócenia się od Twojego Prawdziwego Słowa.
  Amen.”

  Prawda jest napisana w Piśmie Świętym.

  Księga Objawienia nie ujawnia wszystkiego, dlatego właśnie teraz przychodzę Ja, Baranek Boży, otworzyć Księgę dla świata, aby ujrzał.

  Nie można zaufać jakiejkolwiek ludzkiej interpretacji odnośnie 1000 lat.

  Ufać musicie jedynie Bożemu Słowu.

  Wasz ukochany Jezus

Comments are closed.