Anthony Loffredo zmienia się w „czarnego kosmitę” poprzez usunięcie ust, odcięcie nosa, uszu i rozłupanie języka.

Udostępnij

Poza tym odważył się wytatuować sobie gałki oczne, mimo że atrament może oślepić. Ponad to, aby wyglądać bardziej jak kosmita, Anthony wszczepił sobie implanty skórne w twarz, co nadaje jego skórze bardziej nierówną teksturę. Ma teraz na czole gadzie guzy i wyrzeźbione zmarszczki na kościach policzkowych. Pomimo swojego niegdyś eleganckiego wyglądu przed operacją, Anthony nie żałuje swojej przemiany. My natomiast zadajemy Wam pytanie: jak sądzicie, czy było warto?

Anthony Loffredo usunął sobie usta, fragment nosa i rozłupał język, aby upodobnić się do kosmity. Ponad to pokrył swoje ciało tatuażami i kolczykami, aby dzięki temu wyglądać jak kosmita z najwyższej półki. Powstaje pytanie o to skąd u tego typu osób biorą się tego typu pomysły? Czy tak wyglądają kolejne kroki ku lepszej przyszłości, ku bardziej jaskrawej przyszłości dla naszej cywilizacji?

Francuz dokładnie udokumentował swoją transformację, którą nazwał Projektem Czarnego Obcego, za pomocą zdjęć opublikowanych dla tysięcy jego obserwatorów na Instagramie. Loffredo przyznał, że bez górnej wargi, trudno jest mu mówić, porozumiewać się z innymi osobami. Dodaje jednak bardzo szybko, że utrudnienie to jest warte poniesienia, zwłaszcza, że jego projekt powiódł się a on mógł przybrać nową formę zewnętrzną. No tak, tylko pogratulować.

Loffredo odwiedził Oscara Marqueza z Barcelony, aby przejść procedurę transformacji, ponieważ jest to nielegalne w jego rodzinnym kraju. Chirurg ekstremalny przeprowadził operację zwaną rhinotomią, która pozostawiła Antoniego z ziejącą dziurą w twarzy. Pisząc o tym doświadczeniu, Loffredo napisał: „Dziękuję Ci @oscarmarquezbodymod, naznaczyłeś moje życie, teraz mogę chodzić z podniesioną głową. Dzięki tobie jestem dumny z tego, co zrobiliśmy razem.” Wcześniej miał również chirurgicznie usunięte uszy, aby wyglądać bardziej nieziemsko, oraz zaryzykował rozszczepienie języka, co wiąże się z przecięciem narządu mięśniowego na pół skalpelem.

Poza tym odważył się wytatuować sobie gałki oczne, mimo że atrament może oślepić. Ponad to, aby wyglądać bardziej jak kosmita, Anthony wszczepił sobie implanty skórne w twarz, co nadaje jego skórze bardziej nierówną teksturę. Ma teraz na czole gadzie guzy i wyrzeźbione zmarszczki na kościach policzkowych. Pomimo swojego niegdyś eleganckiego wyglądu przed operacją, Anthony nie żałuje swojej przemiany. My natomiast zadajemy Wam pytanie: jak sądzicie, czy było warto?Przeczytaj również:

Na „Venezuela Tattoo Expo” zaprezentowano przerażającą wizję artystyczną. Egzorcyści mówią o opętaniu przez demony.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Organizm człowieka jest podobny – ma „formę” i funkcje podobne do organizmu ziemi. To co czynią ze sobą i z innymi istotami ludzie jest wynikiem zachwiania (dewastowania ) przyrody, głównie gleby, która nas ludzi żywi – to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie psychiczne, mentalne i fizyczne człowieka. Wydaje się, że żyjemy w ekstremalnie niebezpiecznym dla nas ludzi czasie, który (mimo katastrofalnych działań i przepowiedni ) przyniesie samoświadomość, oczyszczenie i powrót – (nie dla wszystkich ) do życia w którym znajdzie się równorzędne miejsce i uznanie dla duchowości. „…nie możemy i nie jesteśmy silniejsi niż Natura…” – musimy to zrozumieć!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.