Antychryst. Syn Zatracenia Cz.1 Jego czas nadchodzi.

Prześlij dalej:

9 Antychryst. Syn Zatracenia Cz.1 Jego czas nadchodzi


Antychryst, syn zatracenia, przeciwnik i buntownik, te określenia dotyczą jednej i tej samej postaci, o której dziś rozpoczynamy serię artykułów. Od dziś przyjrzymy się bliżej tej tajemniczej a zarazem mrocznej osobie. Postać Antychrysta zainicjowała wiele legend, doniesień, przekazów i publikacji, ale jedno jest bardzo ważne tutaj, z większości owych informacji możemy wyłuskać pewien kręgosłup, który w najbardziej trafny sposób będzie odzwierciedlał przyszłego syna zatracenia, który ma nawiedzić naszą planetę po to, aby zwieść ludzkość i poprowadzić ją ku zagładzie.

Dziś wychodzimy naprzeciw temu, co dopiero ma nadejść. Na samym wstępie należy jednak zaznaczyć, że nie będą to artykuły pozytywne, czy optymistyczne, gdyż Antychryst jest uosobieniem zła i tego, co najgorsze. Nim jednak przejdziemy już stricte do kwestii związanych z Antychrystem, powinniśmy napisać, że dziś bardzo wiele osób żyje w mroku lub ma z nim styczność. I nie chodzi tutaj dosłownie o ciemność, która notabene wzmaga odczucie leku, chodzi tutaj bardziej o pewne doznania emocjonalno empiryczne.

Antychryst i demoniczna trójca: Antybóg, Antysyn i Antyduch.

Bardzo często ludzie odczuwają dziwne lęki, wydaje im się, że spadają w niekończącą się przepaść a walka nic nie zmieni, pozostaje tylko poddać się gdyż wszystko, co do tej pory czynili było błędem. To, co widzą lub widzieli zaczyna ich przerażać, a jednak to jest w nich i nie da się tego pozbyć. W grę zaczynają wchodzić psycholodzy i psychiatrzy, którzy diagnozują coraz to nowsze objawy chorób psychicznych a tak naprawdę bardzo często powodem upadku jest zło, które gdzieś wsiąkło do naszego wnętrza i kiełkuje.

Z kolei źródłem zła jest Lucyfer, który w czasach ostatecznych przekaże swoją moc Antychrystowi, tak by ten stał się jego doskonałym synem, jak Jezus jest doskonałym Synem Boga. Tutaj Lucyfer małpuje stwórcę, po to by go wyśmiać, ale też stać się od Niego lepszym. ,,Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego. Będzie zamierzał zmienić Czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu.’’

To fragment księgi Daniela ze Starego Testamentu opisujący Antychrysta i jego działanie. To jednak nie wszystko, czego możemy się dowiedzieć o tej mrocznej postaci. Inną księgą jest Apokalipsa z Nowego Testamentu, jednak reasumując Antychryst poda się za Boga, czym zwiedzie dużą część ludzkości, niestety za nim ludzkość zorientuje się, kim tak naprawdę jest ich zbawca, będzie za późno i wiele dusz pójdzie na wieczne zatracenie.

Antychryst ostatni dyktator świata.

Liczni egzegeci i teolodzy uważają, iż czasy Antychrysta są bliskie, mało tego, pojawiają się już także coraz częściej głosy, że on już jest pośród nas. Pamiętajmy tutaj o jednym, księga Daniela Starego Testamentu jest uzupełnieniem Apokalipsy z Nowego Testamentu, i powinno się je ze sobą konfrontować, ponieważ tylko w ten sposób można odkryć prawdę o nadchodzącej przyszłości dla świata i ludzi. Przez setki lat za Antychrysta uważano Nerona, Hitlera, Mussoliniego, Stalina a tutaj powinniśmy jasno napisać, że wyżej wymienione osoby, zwłaszcza Neron czy Hitler byli prekursorami Antychrysta, czyli czymś w rodzaju proroków, zapowiadających przyjście tego jedynego i najwyższego posłańca piekieł.

W przypadku Jezusa z Nazaretu było podobnie, Jego również przez setki lat zapowiadali prorocy, innymi słowy prekursorzy. Tutaj bardzo ciekawą informacją jest proroctwo Jeane Dixon, która w książce ‘‘Moje życie i przepowiednie’’ napisała, iż Antychryst urodził się w roku 1962 o godzinie siódmej rano piątego lutego. Jest on w linii prostej potomkiem faraona Echnatona i królowej Nefretete, czyli pochodzi z rodziny królewskiej, tak możemy to określić.

Dixon twierdziła także, że jego potęga będzie systematycznie rosnąć, by ostatecznie ujawnić się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Oczywiście do takiego ujawnienia nie doszło, przynajmniej póki, co nic tutaj się z tym nie wiążę, ale ostatecznie lista podejrzanych nadal jest długa. Na koniec dzisiejszych rozważań należy zaznaczyć, że proroctwo Dixon może się jeszcze spełnić, ale z opóźnieniem, ponieważ takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości.

Mało tego jest wyraźnie powiedziane, że po przez modlitwę można pewne katastrofy odwlec w czasie czy też zmniejszyć dramatyczne konsekwencje, jakie mogą z nich wyniknąć. Tutaj może być podobnie, Antychryst jeszcze się nie ujawnił, ponieważ Bóg mu na to nie pozwolił, aby ludzie mieli więcej czasu na przygotowanie a co za tym idzie obronę swojego życia i duszy.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.comDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.