Dumna Polska

9 Polska to potężna Lechia istniejąca setki lat przed Chrystusem

Jesteśmy Polakami, dumnym i prastarym Narodem. Dziś Polska to coś więcej aniżeli terytorium, Polska to My, ja i Ty drogi Czytelniku. Czym byłaby ziemia i terytorium Polski bez Polaków? Z pewnością przestałaby istnieć jako Polska i zostałaby podzielona pomiędzy sąsiednie mocarstwa. W ostatnich latach prowadzono anty Polską politykę. Nas rodacy opuszczali te ziemię, w poszukiwaniu lepszego życia, a nam wmawiano, że jesteśmy zieloną wyspą na mapie Europy. Nie był to przypadek, lecz celowe i zaplanowane działanie mające na celu zmniejszenie populacji naszego Narodu właśnie tutaj w sercu Starego Kontynentu. Naród wymarły, bez przyszłości łatwo podbić. Tak, Niemcy coraz częściej roszczą swoje rzekome prawa do naszych zachodnich ziem a Rosja do reszty terytorium. Dlatego pamiętajmy, Polska to nie tylko ziemia, ale i Naród, oba te czynniki składowe są równie ważne.

Nasz naród jest coraz częściej stawiany na równi z narodem Żydowskim. Nie chodzi tutaj o zestawienie na płaszczyźnie kulturowej, ideologicznej czy politycznej, lecz chodzi o pewnego rodzaju wyjątkowość, niepowtarzalność. Jak wiemy z Biblii ale i innych prastarych tekstów Izrael był narodem wybranym przez Boga, dziś coraz częściej się mówi, że Bóg poniekąd odwrócił Swój wzrok od Żydów i spogląda od kilku wieków na Polskę. Polska dumna i niezwyciężona, niczym Feniks z popiołów zawsze powstaje, nikt nie może nad narodem Polskim zapanować. Polska dziś jest narodem wybranym, narodem, który stanowi światło w mroku i drogowskaz w zagubionym świecie globalizmu, wymieszania wielu kultur oraz współczesnym Babilonie.

Polacy mają wolność i szlachetność w genach po swoich przodkach Lechitach, którzy istnieli długo przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Wygląda na to, że Polacy to najstarszy lud Europy i jeden z najstarszych na naszym globie. To jest powód, dla którego od zawsze próbowano niszczyć Polskę i Polaków. Współczesne elity znają historię świata, nam podaje się zafałszowany jej obraz jednak Masoni wiedzą doskonale, jaka była prawda. Boją się Polaków, narodu Panów, władców i ludzi wybranych prze Boga. Drogi Czytelniku jestem dumny z bycia Polakiem a Ty?

Polska nie będzie częścią Europy? Tak nam wmawiają, prawda jednak jest zupełnie inna. Jaka? Przeczytaj i się przekonaj.

Uczestnicy patriotycznych marszy uznawani są za faszystów. Media kpią z polskości, UE opluwa naszą historię. Polaku czas się przebudzić.


Ludobójstwo na Wołyniu. Prawda, o której nie można zapominać.

Podstawą narodu jest ziemia i przemysł, kto je wyprzedaje ten jest zdrajcą Narodu.

W setną rocznicę odzyskania niepodległości Polska walczy o niepodległość.

Historia Wielkiego Imperium Lechickiego. Historia Polski.


Przebudzenie Narodu Polskiego. UE ginie w oparach absurdu.

Lechia, Polanie, POLSKA. Odkryto prawdę sprzed 7000 lat?

Niezłomność i męstwo to dwa filary Lechi a dziś Polski.

Niebywałe odkrycie na Południu Polski powiązane z Lechią?


Naród Polski nie błaga o wolność, Naród Polski o nią walczy.

Polacy to Naród mający heroizm i niezłomność we krwi.

Polska to potężna Lechia istniejąca setki lat przed Chrystusem.

Polska vs Nowy Porządek Świata.


Polsko, dokąd zmierzasz? Walki interesów i wpływów zagranicznych.

Międzynarodowy bój o bogactwa naturalne znajdujące się w Polsce.

Dumna Polska dziś i zawsze. Nie dla NWO i globalizmu.

Katastrofa Smoleńska mogła być skutkiem oddziaływania NWO.