Dyrektor wywiadu morskiego USA Scott Bray, przyznaje się do 400 obserwacji UFO. Gdzie w tym wszystkim są „upadłe anioły”?

Udostępnij

Kłamstwo UFO w zamian za realne informacje o „kosmicznych technologiach” tworzonych potajemnie przez USA, a konkretnie przez ściśle tajne jednostki kompleksu wojskowego. I w takich momentach przychodzi mi na myśl zdanie z Biblii a mianowicie: „Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego.” Ewangelia według Świętego Łukasz 17:26.

Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: «I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka»

Wywiad z Carol Rosin.

Zwiedzenie ludzkości wypełnia się, a jednym z ostatnich elementów wchodzących w „agendę zniewolenia” jest promowanie „obcych cywilizacji”, które zagrażają naszemu istnieniu oraz samej planecie. Innymi słowy kolejne zagrożenie, mające na celu budzenie lęku i oddawanie przez całe narody wolności w zamian za bezpieczeństwo. Jak wiemy, człowiek, który oddaje wolność za bezpieczeństwo, ostatecznie nie będzie miał ani jednego ani drugiego.

Temat UFO jest tematem chwytliwym i budzącym wyobraźnię na wielu płaszczyznach, jest to temat który otwiera niezliczoną liczbę możliwości. Od kilku lat jako cywilizacja jesteśmy podprogowo „programowani” w kwestii UFO. To z jakim wysypem filmów, seriali i wiadomości dotyczących UFO, mamy do czynienia w ostatnich latach, jest sytuacją bezprecedensową w historii i ma za zadanie oswoić człowieka z informacją, że kosmici istnieją, a następnie, jeżeli istnieją, to zapewne zagrażają ludzkości.

Z pewnością wielu z Was oglądało serial „Z Archiwum X”. Jest to serial który także i ja oglądałem, byłem fanem tej produkcji. Serial ten zakładał istnienie obcych cywilizacji, które potajemnie współpracują z rządem USA. Niemniej jednak w sezonie czwartym a szczególnie w piątym, główny bohater, to jest agent FBI Fox Mulder, w obliczu informacji do jakich dotarł, przestał wierzyć w kosmitów i uznał, że jest to zasłona dymna.

Jest to zasłona dymna mająca na celu oszukanie ludzkości, aby ta wierzyła w obce cywilizacje, podczas gdy przemysł wojskowy będzie rozwijał „kosmiczne technologie”. A jeżeli coś z tego wypłynie na jaw, to zrzuci się to na kosmitów i rzeczywiście tak to działało i działa po dziś dzień. Twórca powyższego serialu Chris Carter, w nielicznych wypowiedział żalił się iż chciał pójść tym tropem, ale wytwórnia mu na to nie pozwoliła.

Innymi słowy został zmuszony do porzucenia wątku „technologii kosmicznych” i fałszywości UFO, na rzecz powrotu do promowania UFO, obcych cywilizacji i kosmitów. Tak się rzeczywiście stało od szóstego sezonu. Sądzicie, że to przypadek? Uważam, że nie jest to przypadek, albowiem serial „Z archiwum X” był zbyt popularny aby promować wiedzę o fałszywości UFO a prawdę o „tajnych projektach” kompleksu wojskowego, które nie mają nic wspólnego z żadną obcą cywilizacją.

Ja zostało przytoczone na samym początku naszej publikacji, tutaj chodzi o zniewolenie ludzkości. I aby ten plan mógł się powieść, ludzkość jako obiekt zniewolenia musi być skoncentrowana na „temacie zastępczym”, aby nie zwrócić uwagi na realizujące się wielkie zagrożenie. A jeżeli już zwróci na owo zagrożenie uwagi, to będzie za późno, tryby maszyny totalitarnej ruszą w ruch i nie będzie można tego powstrzymać. O to właśnie w tym wszystkim chodzi.

A piszemy o tym dlatego ponieważ mamy kolejną „odsłonę aktu UFO”. Otóż Pentagon przyznaje się w „oszałamiającym świadectwie” do czterystu obserwacji UFO z jedenastoma zweryfikowanymi spotkaniami z „niezidentyfikowanymi pilotami samolotów”, które są dziesięć razy szybsze niż cokolwiek kiedykolwiek stworzonego przez amerykańską technologię lotniczą. Nie ukrywam, ze amerykanie już tym żyją na „maxa”.

Zatem rozpoczęły się zeznania na Kapitolu, a Pentagon przyznał, że zarejestrował czterysta obserwacji UFO, które są szybsze niż cokolwiek kiedykolwiek stworzonego przez amerykańską technologię lotniczą. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że piloci odrzutowców marynarki wojennej USA, od wielu lat a w zasadzie dziesięcioleci mówią, że spotkali się z odrzutowcami USA, które są nieporównywalnie szybsze i bardziej zwrotne aniżeli oficjalne maszyny wojskowe, to czy wypowiedź Pentagonu o tym, że UFO są szybsze niż cokolwiek kiedykolwiek stworzonego przez amerykańską technologię lotniczą, nadal można traktować poważnie?

Otóż zdecydowanie nie, ponieważ to jest kłamstwo i właśnie zasłona dymna, czyli kłamstwo UFO w zamian za realne informacje o „kosmicznych technologiach” tworzonych potajemnie przez USA, a konkretnie przez ściśle tajne jednostki kompleksu wojskowego. I w takich momentach przychodzi mi na myśl zdanie z Biblii a mianowicie: „Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego.” Ewangelia według Świętego Łukasz 17:26.

Jesteście sterowani przez siły ciemne i przewrotne, które działają według wskazówek szatańskich, które odtąd rządzą światem. Wielokrotnie sny mają charakter ostrzegawczy, w sposób szczególny w tych czasach, obfitujących w troski, niebezpieczeństwa i zasadzki. Ojciec Niebieski poprzez sny może objawić prawdę lub oznajmić ją.”

Przesłanie z 31 marca 1977 roku do Costanzy Callegari.

Za dni Noego to jest przed czasem potopu, na ziemię schodziły upadłe anioły, które płodziły potomstwo z ludzkimi kobietami. Zatem zmierzam do tego, że nie musimy się martwić o małe zielone ludziki, kosmiczne inwazje, czy inne tego typu pozaziemskie „szaraki” oraz „kosmiczne bzdury”. Tak naprawdę to mamy do czynienia z przepowiedzianym powrotem upadłych aniołów i ich hybrydowych dzieci gigantów.

A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną niechaj, więc żyje tylko sto dwadzieścia lat. A w owych czasach byli na ziemi giganci a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.”

Stary Testament: Księga Rodzaju.

A teraz przejdźmy do meritum, a mianowicie do słów Błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich, zapisanych w Vita di Anna Caterina Ememrick, Ojca K.E. Schmoegera w tomie III na stronie 15, wydania Tequi, Paryż 1950. Są to słowa, jest to przesłanie, z jakim de facto spotkałem się po raz pierwszy, a zaznaczam, że w swoim dotychczasowym życiu, przeczytałem kilkaset książek. Tak, to przesłanie jest tak jasne, klarowne i konkretne, że aż poraża.

Widziałam często, iż trzy chóry aniołów, które były wyższe od archaniołów, upadły, lecz nie wszystkie zostały strącone do piekła: ci, którzy okazywali jakąś skruchę, pozostali poza piekłem. Są to duchy, które zamieszkują planety, a które przybywają na ziemię, by zwodzić ludzi.

Również wśród duchów światowych króluje wielki porządek. Są to duchy upadłe, ale jeszcze nie diabły, różnią się bardzo od tamtych, przychodzą na ziemię i odchodzą. Na jednym obszarze są posępni i smutni, w innym są płomienni i gwałtowni, jeszcze w innym są lekcy, w innym dokładni i rozumni. Działają na wszystko, co żyje na ziemi i na ludzi od chwili ich urodzenia. Duchy te formują pewne hierarchie, pewne stowarzyszenia.”

Jest to informacja, która notabene odwraca wszystko. Katarzyna Emmerich mówi nam wprost w swojej wizji, że część upadłych aniołów, nie trafiła do piekła, ale na planety, te upadłe anioły, odwiedzają ziemię i oddziałują na ludzi. Według mnie jest to ewidentne wskazanie na pochodzenie tak zwanych obcych cywilizacji, oraz ingerencji istot pozaziemskich w historii człowieka. Niema czegoś takiego jak kosmici, zielone ludziki i tak dalej. Jest tylko „zwiedzenie ludzkości”.


Przeczytaj również:

Iluminaci, NWO oraz UFO (demony) Cz.1: John Todd, Fritz Springmeier, Kent Hovind, Bill Cooper.

Iluminaci, NWO oraz UFO (demony) Cz.2: Kathy O’Brien, Svali oraz podsumowanie całego tematu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pinterest.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.