Wpisy Czytelników

Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
Dziękujemy.
20 wpisów.
Krzysztof z Boduszyn napisał/a Listopad 27, 2018:
Jestem zdania' iż winno się usuwać nieaktualne artykuły. Dla przykładu ten o zimie 'stulecia 2017/2018' .
Leon z Inowrocław napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Człowiek w swej biedzie, będzie szukał oparcia w Bogu, będzie wierny prawu bożemu i przykazaniom. Ja w swoim życiu nie miałem lekko, ojciec mój zachorował, otrzymał niską rentę, ale moim drugim ojcem stał się Bóg, Mając około 8 lat doświadczyłem w ciągu dnia, po burzy moc łaski pana w błogosławieństwie, objawionym na bezchmurnym niebie krzyża rysowanego czerwonym atramentem, trochę postrzępionego, z grzmotem. Potem gdy miałem 17 lat w swojej niedoli miałem skromne pragnienie posiadania radyjka tranzystorowego, aby słuchać modlitwy z zagranicy, a duże się popsuło. Któregoś dnia, gdy byłem w mieście, idąc ulicą zobaczyłem witrynę punktu RTV i na wystawie stare radio. Wszedłem do środka i zapytałem się, czy ma pan na sprzedanie radio, wtedy na półce ukazały się buty, bo to był zakład szewski. Jakie zdziwienie miał ów szewc, powiedział"mam, dał mi syn, abym sprzedał, tylko powiedz mi, kto ciebie do mnie przysłał? Dam ci te radyjko za darmo. Ja nie mogłem powiedzieć prawdy, gdyż nie uwierzył by, wiec sprzedał mi to radio, ale powiedział, że jest uszkodzone. Ja bylem wtedy z wujem, którego poprosiłem o pieniążki na baterię, gdy je włożyłem, radio grało. Potem wiele jeszcze miałem znaków bożych, ale to już na bezpośrednie rozmowy.
maria z białystok napisał/a Grudzień 11, 2017:
Wasza strona "uwalnia świadomość". Dziękuję całym sercem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Reporter Polska z Mój Świat napisał/a Sierpień 19, 2017:
Witam. Macie tutaj świetną stronę. Pozdrawiam w szczególności Redakcję bo wiem, że bez Was nie byłoby takiej strony jaka jest obecnie. Życzę samych sukcesów i czekam na kolejne wpisy. Pozdrawiam.
Trwająca z Polska napisał/a Czerwiec 28, 2017:
Wspaniała strona! Dzięki za wszystko!!
Adam z Śrem napisał/a Maj 23, 2017:
Podpisuje się pod poprzednikami, i mała prośba - przydał by się RSS na stronie, będzie więcej odwiedzin 🙂 pozdrawiam 🙂
John z NY napisał/a Maj 14, 2017:
Niezły pomysł na stronę, cieszę się, iż tu wpadłem. Jestem w stanie znaleźć mnóstwo interesujących wskazówek.
Czytelnik Gdynia napisał/a Maj 11, 2017:
Świetna strona a w zasadzie doskonałe artykuły. Nie wszystkie ale większość. Gdzie się przede mną do tej pory chowaliście. Pozdrawiam Czytelnik.
Czytelnik85 napisał/a Kwiecień 14, 2017:
Wyjątkowo fascynująca strona z przyjemnością będę częściej zaglądać. Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam kolejne treści.
Max z Obywatel Świata napisał/a Marzec 26, 2017:
NWO jest projektem międzynarodowym, cieszę się, że można u Was znaleźć dział poświęcony tej tematyce. Obecnie istnieje duża potrzeba uświadamiania społeczeństw całego globu.
Daria z LA.USA napisał/a Luty 13, 2017:
Witajcie. Bardzo dobra strona, trafiłam na nią dzięki artykułowi, który opisuje biblijnych gigantów. Ku swojemu zaskoczeniu szybko zrozumiałam, że jest tutaj znacznie więcej tego typu perełek. Czekam na więcej i teraz będę zgłębiała te teksty, które już są opublikowane. Pozdrawiam Serdecznie D.
Franciscub z Franciscub napisał/a Styczeń 10, 2017:
Bardzo fajna strona, znalazłam tutaj mnóstwo fajnych materiałów które poszerzyły moją wiedzę. Fajnie że są w sieci takie strony.
Tadeusz z Krosno napisał/a Styczeń 2, 2017:
Już od jakiegoś czasu zaglądam na Waszą stronę i widzę, że się nieustannie rozwijacie. Cieszy mnie to ponieważ globalne-archiwum.pl jest w pewnym sensie perełką, trudno znaleźć w internecie strony www które poruszają tego typu tematy w taki sposób. Pozdrawiam redakcję i czytelników.
Monika D. z Toruń napisał/a Listopad 17, 2016:
Powieść ''Bractwo Apokalipsy'' sprawiła, że trafiłam na tę stronę i po kilku dniach odwiedzin stwierdzam, że nie żałuję...
Andre z KrK napisał/a Październik 16, 2016:
Interesujące tematy i ciekawe spojrzenie na świat i ludzkie sprawy. Polecam i sam skorzystam.
Przmyśl z Przemyśl napisał/a Wrzesień 7, 2016:
A- żyjemy w miejscu gdzie całość wpływa na życie poszczególnego człowieka, czyli że Ziemia (miejsce naszej egzystencji) wie o każdym człowieku wszystko i zwraca nam odpowiednie sytuacje, zdarzenia itp. w życiu B- zarządza nami obca cywilizacja lub sztuczna inteligencja (tak samo jak Ziemia wiedzą o nas wszystko lub tylko to co nam wszczepili (słowa, palny życia, programy itp.) C- Plan Boga , wolna wola
Paweł z W-wa napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Artykuły poświęcone abdykacji Benedykta przekonały mnie do tej strony. Polecam i sam osobiście będę tutaj zaglądał. Pozdrawiam Paweł.
Ania z Wrocław napisał/a Sierpień 27, 2016:
Bardzo dobra na długie wieczory zwłaszcza że zbliża się jesień i zima. Pozdrawiam 🙂
Włóczykij77 z Kraków napisał/a Sierpień 22, 2016:
Ciekawa strona i szerokie pasmo poruszanych tematów. Czekam na więcej.
globalne-archiwum.pl napisał/a Sierpień 21, 2016:
Witamy i zapraszamy do pozostawienia opinii i komentarzy. Pozdrawiamy zespół globalne-archiwum.pl