Niezwykła fotografia końca tęczy. To zdjęcie odmieniło życie autora fotografii.

Prześlij dalej:


Na końcu tęczy wedle przypowieści powinno znajdować się złoto, ale czy tak rzeczywiście jest? Pewien człowiek odnalazł koniec tęczy, jednak złota tam nie było. A zatem czy przypowieści są naciągane, jak to często w życiu bywa, czy może ktoś owo złoto już zabrał? Oczywiście są to pytania retoryczne i każdy z nas może na nie odpowiedzieć na swój sposób, jedno nie ulega wątpliwości, udało się sfotografować koniec tęczy. Fotografia zamieszczona w nagłówku dzisiejszej publikacji jest tego potwierdzeniem.

Pewien mieszkaniec Japonii, który wybrał się w podróż samochodem, spotkał na swojej drodze nie podróżnika, nie zabłąkane zwierzę i wreszcie nie spotkał pięknych dziewczyn czekających na autostop, otóż wyjeżdżając z zakrętu jego oczom ukazała się tęcza. Szczęśliwiec zrobił natychmiast zdjęcie a następnie wrzucił je na Twittera. Znalezisko w kilka chwil stało się przebojem w sieci na całym świecie, a to dobry argument do tego, aby o tym napisać i na naszej stronie.

Na co Czekasz? Żyj swoim życiem i nie bój się wierzyć w marzenia. Ten KTOŚ wierzy w ciebie.

Przykład owego szczęściarza z Japonii pokazuje nam, że czasem rzeczy nietypowe, jak chociażby znalezienie czterolistnej koniczyny, mogą się nam przytrafić w tym czy innym dniu naszego życia. Co to oznacza? To oznacza, że życie czasem jest ciężkie, czasem daje nam w kość, czasem sprawia, że jesteśmy na nie dosłownie obrażeni, niemniej jednak są również i momenty pozytywne, bardzo pozytywne i zaskakująco pozytywne. Do takich należy zaliczyć chociażby stanięcie w miejscu gdzie kończy się tęcza.

Natomiast powracając do autora niecodziennej fotografii to jak on sam podkreśla, złota nie odnalazł, jednak zyskał bardzo dużą popularność, co zamierza w pełni wykorzystać na przyszłość. Zatem jakie fotograf tęczy ma plany na przyszłość? Tego nie wiemy, owe plany skryte są w jego głowie i być może w marzeniach, jednak ta jedna fotografia już dziś odmieniła to jedno życie z kilku miliardów, jakie są na naszej planecie. Kto wie, być może już jutro to Twoje życie się odmieni?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.


 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.