Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski.

Udostępnij

14 Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski


Polska przynajmniej teoretycznie dokonała zmiany ustroju pod koniec ubiegłego wieku. Piszemy teoretycznie, ponieważ coraz częściej można odnieść wrażenie, że owe zmiany były jedynie fasadowe, a tak naprawdę trzon władzy pozostał ten sam. Dziś nasz kraj przechodzi można napisać dziejowe konwulsje. Jest to efekt zaniechań z przeszłości, kiedy to nie doprowadzono do pełnej dekomunizacji oraz lustracji, czego efektem było nadal aktywne działanie tych sił w kształtowaniu krajowej polityki. Ale co ważne a może nawet fundamentalne, dziś już nie tyle osady komunizmu zagrażają Polsce, a z takimi opiniami możemy się spotkać, ale coś nowszego coś, co rozwija się teraz w XXI wieku i chce sięgnąć po nasz kraj i po nas, czyli wolnych Polaków.

Co mamy na myśli? Otóż mamy na myśli Nowy Porządek Świata, NWO, New World Order, o którym mówili już George Bush, Zbigniew Brzeziński, George Soros, przedstawiciele takich rodzin jak Rothshild, Rockefeller, oraz wielu prominentnych polityków UE. Nie bez przyczyny piszemy polityków UE a nie polityków reprezentujących poszczególne państwa wchodzące w skład tej Unii, ponieważ nie oszukujmy się, wielu z nich zaprzedało swoje kraje, zdradziło swoje narody dla mamony i władzy. Dziś ci politycy wykonują polecenia światowych elit i działają na ich korzyść. Ale powróćmy do tematu.

NWO cz.1 Geneza oraz idea nowego ładu globalnego.

Otóż idea nowego porządku światowego to plan polityczny na przyszłość. Jest to plan lansowany przez świat globalnej finansjery, która chce przejąć jeszcze większą władzę nad światem. Sposobem na osiągnięcie tego celu jest stworzenie globalnego rządu, czego namiastką jest dziś UE. Jeszcze kilkanaście lat temu UE była ideą czysto gospodarczą i ekonomiczną, dziś jest to projekt polityczny nacechowany na stworzenie super państwa, gdzie odrębność kulturowa, narodowa zostanie zatarta i usunięta. UE to obecnie projekt mający na celu likwidację kultury dziejowej poszczególnych narodów, zakłamanie historii i jednoznaczne skasowanie narodowych społeczeństw.

Natomiast teraz trzeba sobie zadać podstawowe pytanie. Otóż, kiedy ów projekt będzie mógł być zrealizowany i jakie warunki będą najbardziej sprzyjać wdrażaniu tego projektu, tej globalnej idei, będącej dla wielu czystą religią? Otóż najlepsze i najbardziej dogodne warunki dla wprowadzenia NWO to przede wszystkim słabe państwa, rozbite narody, brak tożsamości i poczucia patriotyzmu, całkowite wypaczenie moralności, prawa, poglądów, zatarcie wszelkich granic. Gdy to zostanie osiągnięte a widzimy, że obecnie w Europie praktycznie tylko Polska, Węgry i niektóre kraje słowiańskie jeszcze opierają się tej destrukcyjnej fali XXI wieku, to wówczas nastąpi kolejny kontrolowany wielki kryzys ekonomiczny, ale nie taki jak do tej pory, będzie to kryzys na niespotykaną skalę i będzie to przysłowiowy gwóźdź to trumny.

Zbigniew Brzeziński wyraża zaniepokojenie o Nowy Porządek Świata.

Drodzy czytelnicy na dziś mieliśmy zaplanowany artykuł o innej tematyce, ale ze względu na ostatnie wydarzenia w naszym kraju, postanowiliśmy podjąć temat czysto polityczny. Jutro będziemy go kontynuować z przełożeniem już na naszą Polską politykę. Dziś raz jeszcze chcemy podkreślić, że obecne konwulsje, jakich doznaje nasz kraj, są konwulsjami sterowanymi, wywoływanymi sztucznie po to by destabilizować Polskę, po to by do władzy powróciły dawne układy, które już nie tyle są powiązane czy skażone przez osady komunizmu, lecz są ściśle powiązane z przedstawicielami konkretnych elit dążących do wprowadzenia NWO. By to się stało Polska nadal musi być słaba, naród Polski musi wymierać.

Silna Polska to silna Europa. Nasz kraj jest sumieniem Starego Kontynentu, nasz kraj jest światłem w mroku dziejów XXI wieku, mroku ogarniającym Europę. Europejskie elity mają tego świadomość, znają historię Polski, wiedzą i rozumieją jak duży potencjał tkwi w naszym narodzie, to też za wszelką cenę próbują nas ośmieszyć, upodlić, zdeklasować, odsunąć na margines. To jednak płowe i czcze działanie, ponieważ Polska była, jest i będzie, mało tego, obecnie przed naszym krajem rysuje się świetlana przyszłość. Polska ponownie może stać się Europejską potęgą, nie dajmy się zastraszyć, nie dajmy się podzielić, nie dajmy się zmanipulować. Chwała i Cześć Polskim Bohaterom.

Nowy porządek świata coraz śmielej sięga po Europę.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com

This article has 5 Comments

  1. Cieszmy sie ze powojnie nie bylo dekomunizacji i tej Amerykanskiej demokracji sztucznej jak nigdzie, Bo bysmy mieli juz tak jak w niemczech czy innych zmzanych krajach,

  2. Polska powstanie z kolan i stanie się potęgą tylko wówczas, gdy wyrzuci z kraju wszystkich chazarskich dwużydzianów rządzących obecnie w naszym kraju.
    Jeżeli tego nie zrobimy powstanie zapowiadana judeopolonia, gdzie my prawdziwi POLACY będziemy niewolnikami u szatańskich synów. Wolałabym nie dożyć tych czasów. Żdcsn.!

Comments are closed.