Szokujące słowa demona o Franciszku i globalnej katastrofie.


5 Szokujące wyznanie demona o Franciszku i globalnej katastrofie


[fb_button]

W czasie odprawiania egzorcyzmu w lutym 2016 roku w Brazylii przez grupę zwaną ,,Heroldzi Ewangelii’’ nad człowiekiem, którego tożsamości nie wyjawiono, ze względu na jego dobro, doszło do bardzo dziwnej i kontrowersyjnej sytuacji. Otóż w pewnym momencie demon, który przebywał w opętanym człowieku przemówił na temat obecnego papieża Franciszka. Demon powiedział do jednego z kapłanów odprawiających egzorcyzmy wprost że papież Franciszek to ,,ich człowiek’’ a także, że jest on ,,głupi’’ ponieważ wykonuje wszystko to, co jest zgodne z planem piekieł. Grupa Heroldów Ewangelii została powołana do istnienie przez samego Jana Pawła II.

Kilka tygodni później odbyła się specjalna konferencja, w której udział wzięło ponad sześćdziesięciu kapłanów a której tematem były słowa wypowiedziane przez demona, słowa dotyczące jak sam to określił demon ich współpracownika w Rzymie, samego papieża. Słowa, których dużej części nigdy nie poznamy, lub poznamy, ale nie całość. Po upływie kolejnych tygodni i miesięcy sprawa nabrała znacznie większego rozmachu i trafiła bezpośrednio do samego Watykanu i Papieża Franciszka. Dziś Watykan prowadzi oficjalne dochodzenie w tej sprawie, wszelkie informacje są w dużej mierze tuszowane a osoby powiązane z całym zajściem mają nakaz milczenia.

Istota egzorcyzmów i walki z demonem w ciele człowieka.

Jednak to nie wszystkie informacje, jakie wypłynęły na jaw przed dniem, w którym dosłownie Watykan zapieczętował sprawę egzorcyzmu z Brazylii. Otóż demon wyznał również, że do ziemi zbliża się ogromny meteoryt, który wpadnie do Oceanu Atlantyckiego. Skutkiem tego kataklizmu będzie wystąpienie kolejnych skrajnych zjawisk, jak trzęsienia ziemi, monstrualne fale tsunami, wybuchy pobliskich wulkanów a także śmierć milionów ludzi.

Ów meteoryt ma się już znajdować w obrębie naszego układu słonecznego, jednak nie zostało precyzyjnie określone jego miejsce położenia. Nie mniej jednak zarys informacji o Papieżu Franciszku i zbliżającym się kataklizmie zasługuje na chwilę uwagi, ponieważ może się okazać, że demon został przymuszony przez Boga do zrelacjonowania prawdy. Takie sytuacje są możliwe, i miały już miejsce w przeszłości, taką możliwość potwierdzają także wybitni egzorcyści jak chociażby Gabriel Amorth.

Teraz wróćmy do Watykanu. Istota przemawiająca z wnętrza opętanego człowieka, wyznała również, że posiadają cały Watykan, ponieważ w ich władaniu jest sam Papież Franciszek, jest on ich człowiekiem i zrobi wszystko dla swojego pana. Demon wyznał również, z bardzo dużą niechęcią, że Szatan nie dopuści do tego, aby Franciszek odszedł z zajmowanego stanowiska, ponieważ następny papież będzie przeciwieństwem obecnego. Kolejny papież ma być bardzo dobry i ma się troszczyć o Kościół, wiernych i nauczanie Boga. Taki następca Jezusa tutaj na ziemi, jest nie na rękę siłom piekielnym, to też zrozumiała jest determinacja piekieł względem Papieża Franciszka, jeżeli ten faktycznie jest tym, za kogo podaje go demon w trakcie odprawiania rytuału egzorcyzmu.

Informacje zawarte powyżej są zaiste szokujące. Dlatego należy podejść do nich z dużym spokojem i nie popadać w skrajności. Otóż papież Franciszek może być doskonałym papieżem, a oszczerstwa Demona są tylko kłamstwem, może się jednak okazać, że są one całkowitą prawdą. To też w takich sytuacjach dobrze jest sięgnąć do innych źródeł a najlepiej skonfrontować obecne nauczanie Franciszka z Biblią a tutaj w wielu miejscach papież wydaje się głosić zupełnie coś innego, jak gdyby swoją wypaczoną naukę. Powstaje, zatem pytanie, czy robi to z niewiedzy, nieświadomie, czy z premedytacją a przez to działa na rzecz masonerii, piekieł i samego Lucyfera, który wypowiedział wojnę wszystkiemu, co dobre.

Papież Franciszek i kontrowersje wokół Jego osoby.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.