Wsparcie finansowe

W ostatnich miesiącach nasze zasięgi wzrosły kilkukrotnie, co nie zostało nie zauważone przez wielkiego brata (google). Otrzymaliśmy informację o blokadzie publikowania reklam oraz listę z kilkudziesięcioma artykułami, które jeżeli usuniemy, to zostanie nam przywrócona możliwość dalszego zarabiania.

Taka opcja, taki kompromis nie wchodzi w grę, ponieważ nie tylko nie będziemy usuwać żadnych już opublikowanych publikacji, ale również ani jednego słowa z tych właśnie publikacji. Nie godzimy się na cenzurę i narzucanie z góry ustalonych ram: co można a co nie można publikować.

Byliśmy niezależni i nadal tacy pozostaniemy w przeciwnym razie to, co robimy nie miałoby najmniejszego sensu, dlatego też zerwaliśmy umowę z google, po mimo ustępstw, na jakie ta korporacja w pewnym momencie chciała pójść. Wiemy jednak, że kompromisy z cenzorami typu google, youtube czy facebook nie mają najmniejszego sensu, ponieważ nie upłynie krótki okres czasu a śruba cenzorska ponownie zostanie dokręcona.

Stąd zwracamy się do Was, Szanowni Państwo. Prosimy o zrozumienie i wsparcie. Tutaj nie chodzi o to aby zarabiać pieniądze na portalu, ale o pozyskanie funduszy niezbędnych do jego funkcjonowania. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę, za każde dobre słowo i modlitwę.

Pozdrawiamy Redakcja.


Wpłaty Krajowe- Nr. Konta:

39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Wpłaty Zagraniczne- Nr. Konta:

PL39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Kod SWIFT : POLUPLPR

Tytułem: Darowizna na cele statutowe.


pomoc

Masz pytanie. Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji na nurtujący Cię temat? Skontaktuj się z nami a my postaramy się Ci pomóc, ponieważ nie ma takich trudności, z którymi wspólnie nie moglibyśmy sobie poradzić.

Kontakt.

pomoc@globalne-archiwum.pl

Nie czekaj, Napisz już dziś.


„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”