Zamieszki we Francji przeciw ograniczeniom sanitarnym i groźbom E. Macrona, pod adresem niezaszczepionych.

Udostępnij

Opór społeczny we Francji istnieje i jest spory, to pozwala nam sądzić, że Macron może wycofać się z niedawno zapowiedzianych restrykcji względem niezaszczepionych na COVID-19. Jednak należ również pamiętać, że bez względu czy rzeczywiście wycofa się czy też nie, to opór społecznych względem rodzącego się totalitaryzmu musi nadal istnieć i rozwijać się. Każdy z nas jest powołany do walki o wolność własną oraz wolność narodu.

Na samym wstępie musimy sobie powiedzieć jedną podstawową kwestię, otóż tak zwana szczepionka na COVID-19, to nieprzebadana w skutkach substancja chemiczna, a nawet genetyczna. Przyjmując tą tak zwaną szczepionkę, która bardziej kojarzy mi się z trucizną, narażasz się na stan, w którym każdego następnego dnia może coś niedobrego wydarzyć się z twoim zdrowiem a nawet życiem.

Tak zwana loteria szczepionkowa? Tak ona istnieje, ale nie w formie z nagrodami, ale w formie szczepień, gdzie loterią jest to, kto przeżyje, kto umrze a kto otrzyma niepożądany odczyn poszczepienny. Dziś się zaszczepiłeś? Objawy katastrofalne w skutkach przyjęcia powyższej szczepionki mogą pojawić się po kilku godzinach, mogą pojawić się po kilku dniach, tygodniach a nawet latach. Czy życie w strachu jest warte poddania się tak zwanemu wyszczepieniu na COVID-19?

W ostatnich dniach pisaliśmy dwa artykuły o sytuacji we Francji. Pierwszy dotyczył tego jak Prezydent Emmanuel Macron groził niezaszczepionym, odebraniem ich swobód obywatelskich, jeżeli ci się nie zaszczepią na COVID-19: „E. Macron czyni szczepienie COVID-19 obowiązkowym dla służby zdrowia. Chce również zaszczepić 100% społeczeństwa.” Tego typu sytuacja jest nie do przyjęcia i stanowi wrota do pełnego totalitaryzmu w przyszłości.

Natomiast druga publikacja wynikała de facto z pierwszej, ponieważ opisywaliśmy sytuację, w której ponad dwa miliony zastraszonych obywateli Francji zapisało się na szczepienie, ze względu na groźby wygłoszone przez Macrona: „Ponad dwa miliony Francuzów umówiło się na szczepienie COVID-19 po tym, jak E. Macron wygłosił swoje groźby w ich kierunku.” Był to smutny obraz upadku i podporządkowania się pewnego rodzaju terrorowi politycznemu. Z tego typu postawą, również należy walczyć.

Dziś natomiast chcemy przedstawić wam kolejną informację związaną z powyższymi artykułami i sytuacją we Francji. Polskie media głównego nurtu milczą w tej kwestii, ale ograniczenia przemieszczania się lub możliwości pracy doprowadziły do zamieszek we Francji. Dodatkowo organizowane są liczne protesty w dziesiątkach miast Francuskich a także w Irlandii oraz Grecji. Zatem głos sprzeciwu istnieje nadal i to jest dobra informacja.

I tak jak napisaliśmy media głównego nurtu milczą w tej kwestii, jednak w mediach internetowych powoli acz konsekwentnie informacja ta przebija się na powierzchnie:

„Zamieszki po decyzji Macrona. Tysiące Francuzów protestuje przeciw certyfikatowi sanitarnemu: Francuzi w środę obchodzili swoje najważniejsze święto narodowe, ale tysiące osób wyszły też na ulice miast w proteście przeciwko zapowiedzianym przez prezydenta certyfikatom sanitarnym, obowiązkowym szczepieniom dla medyków i – jak wykrzykiwali – dyktaturze.”

Donosi Polsat News.pl

„Protesty w całej Francji. Ostre starcia z policją: W wielu miastach we Francji odbyły się protesty tzw. antyszczepionkowców. Demonstranci sprzeciwiają się decyzji prezydenta Emanuela Macrona, który ogłosił, że wejście m.in. do restauracji, barów i centrów handlowych będą mieli obywatele posiadający paszporty covidowe. Między demonstrantami a policją doszło do starć.”

Donosi o2.pl

Można się dziś zastanowić, w jakim byśmy żyli świecie gdyby nie było mediów niezależnych, gdyby nie było Internetu. Osoby czerpiące wiedzę tylko i wyłącznie z ekranu telewizora żyją w matrixie i de facto nie wiedzą, na czym świat stoi. A jeżeli ktoś ogląda TVP to jest to równoznaczne z samobójstwem intelektualnym. Można wiele złego mówić o Polsacie i TVN, jednak tam nawet niewygodne informacje czasem wypływają, natomiast TVP to szczujnia i wylęgarnia propagandy.

Reasumując należy zauważyć, że opór społeczny we Francji istnieje i jest spory, to pozwala nam sądzić, że Macron może wycofać się z niedawno zapowiedzianych restrykcji względem niezaszczepionych na COVID-19. Jednak należ również pamiętać, że bez względu czy rzeczywiście wycofa się czy też nie, to opór społecznych względem rodzącego się totalitaryzmu musi nadal istnieć i rozwijać się. Każdy z nas jest powołany do walki o wolność własną oraz wolność narodu. A teraz Spójrzcie na fotografie z Francji z ostatnich kilkudziesięciu godzin.


Przeczytaj również:

E. Macron czyni szczepienie COVID-19 obowiązkowym dla służby zdrowia. Chce również zaszczepić 100% społeczeństwa.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 8 Comments

 1. Jak wysokim wyrokiem jest zagrożona osoba, która w obronie koniecznej użyje jakiejkolwiek substancji „żrącej”…

  Np. przy pomocy plastikowego pistoletu na wodę…?

 2. CO ROBIĄ Z CIAŁAMI ZMARŁYCH PO SZCZEPIONKACH NA COVID W USA – (Wideo w j.angielskim)
  Niewiarygodne, co zaczęli robić z ciałami zamordowanych przez te eksperymentalne „szczepionki”.
  Rozpuszczają je na płyn i polewają nimi rośliny lub wpuszczają do ścieków miejskich.
  https://www.bitchute.com/video/BupXOlRRoCQL/

 3. REALNA PERSPEKTYWA “NIEZŁOMNYCH”
  DOM W JASKINI – CAVE HOUSE
  CAVE HOUSE – YouTube
  https://www.youtube.com/results?search_query=CAVE+HOUSE
  OBOZOWISKO W JASKINI – ZŁAP i GOTUJ – WĘDZONA RYBA i PIECZONY SUM, HERBATA z DZIKIEJ RÓŻY
  Złowione i upieczone sumy, wędzona i smażona ukleja, parzona herbata z kwiatów dzikiej róży, rumianku i tymianku
  https://www.youtube.com/watch?v=4NaIH8GpcoM
  NIEWIDZIALNY DOM
  To jeszcze jedna opcja przydatna w czasach systemowego przymuszania – (ucisku)
  1700 Osób Mieszka w Podziemnej Wiosce
  “1,700 People Live In An Underground Village In The Desert” – (Video)
  https://www.youtube.com/watch?v=ZY2pvCldIi0
  NIEWIDZIALNI DLA SYSTEMU – LUDZIE BEZ ADRESU

 4. Czy obecnie “panujący” oraz “medialni propagandyści” mają jakiś scenariusz (są zabezpieczeni) na atak typu EMP, dużego lub mniejszego zasięgu?
  W obecnych czasach “SYSTEM”
  przestanie działać bez elektroniki.
  Może zostać “sparaliżowany” WŁĄCZNIE Z ŁĄCZNOŚCIĄ, transportem, giełdami finansowymi i miejscami strategicznymi…?
  https://zmianynaziemi.pl/comment/583375#comment-583375
  PLAN WOJENNY NASA WYMIENIA UŻYCIE ELEKTRYCZNEGO IMPULSU MAGNETYCZNEGO (EMP)
  “EMP – Blackout Wars, and the United States is in GRAVE DANGER”
  http://stopthecrime.net/wp/2018/01/15/emp-blackout-wars-and-the-united-states-is-in-grave-danger/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.