13 Rodów Illuminati Cz.1 Szatan małpuje Boga.

6 13 Rodów Illuminati Cz.1 Szatan małpuje Boga
Fot. pixabay.com

[fb_button]

Czy to możliwe by w dwudziestym pierwszym wieku, grupa ludzi sprawowała władzę nad całym światem? Czy to możliwe by kilkaset osób decydowało o losach miliardów? Jakiś czas temu napisałem artykuł o zakonie ludzi oświeconych, czyli Iluminatach. Polecam go każdemu, ponieważ stanowi on nie jako wstęp do tego, o czym będziemy pisać teraz. Co to będzie? Otóż jak zostało już ukazane właśnie w wyżej wymienionym artykule, to Iluminaci są tymi, którzy stoją za kurtyną, są nie jako odzwierciedleniem czarnoksiężnika z krainy OZ. Pieniądze i mroczne siły dają im władzę oraz możliwość kontrolowania słabych umysłów wielu marionetek, którymi się posługują, owe marionetki, jak łatwo się domyślić to przede wszystkim politycy, a polityka jest tylko dla polityków, nie łudźmy się, nie jest ona dla nas, zwykłych obywateli.

Pozwólcie, że jeszcze na wstępie wyjaśnię, dlaczego postanowiłem poruszyć akurat ten temat. Kwestie Zakonu Iluminatów, nadejście Antychrysta czy chociażby wzmianki o globalnym rządzie i tajnej agendzie są w media głównego nurtu przemilczane, z wyjątkiem tych sytuacji, w których po prostu owe tematy stanowią obiekt kpin i żartów. Zatem jak można uwierzyć w Iluminatów czy globalny spisek skoro wmawia się nam, że to teoria spiskowa, a takie teorie nigdy nie są prawdziwe. Tutaj należy zauważyć, że wiele teorii spiskowych jak chociażby Strefa 51 czy szkodliwość produktów GMO, przestała być spiskiem lecz faktem. Powinniśmy pamiętać, że wiele teorii spiskowych ma więcej wspólnego z prawdą, niż to, co nam dziś wmawiają, że prawdą jest. Wiedza o pradawnym zakonie osób oświeconych to wiedza tajemna, tak można ją zakwalifikować. Stała się nią dlatego, ponieważ ktoś się o to postarał, a zmowa milczenia trwa po dziś dzień. Tylko nieliczni maja świadomość istnienia tego mrocznego bractwa, ważne by nigdy nie milczeć, ponieważ jeżeli będziemy milczeć to już dziś staniemy się niewolnikami.

Tylko człowiek wolny, posiadający własne przekonania, własny kręgosłup moralny będzie mógł oprzeć się kłamstwu i manipulacji, jaka obecnie zalewa świat. Ci ludzie nie chcą byśmy za dużo myśleli, ci ludzie nie chcą byśmy orientowali się w czasie i wydarzeniach. Najlepiej będzie, jeżeli nasze życie pochłonie zabawa, rozrywka, nałogi i wszystko to, co zagłuszy nasze sumienie oraz przyćmi nasz umysł. Spójrzmy na to, co dzieje się w USA. Kraj dobrobytu i wolności, tak się nam przynajmniej wmawia a w rzeczywistości, kraj zniewolenia i braku wolności. Zatem czy to jest obraz naszej przyszłości w jeszcze bardziej radykalnej odsłonie?

Wszystko wskazuje, że jest to możliwe. Na każdym kroku kamery, ograniczanie swobód obywatelskich, możliwość aresztowania bez podawania przyczyny, szpiegowanie, podsłuchiwanie i pełna inwigilacja to obraz przyszłości. Politycy mówią o wolności jednak szerzą zniewolenie, politycy mówią, że jest dobrze a ja się pytam to, dlaczego jest tak źle? Politycy mówią, że chcą naszego dobra a myślą tylko o sobie i swoich panach. Polityka to Apokaliptyczne morze i to właśnie z niego ma powstać Antychryst. Nasz świat, nasza cywilizacja zdaje się upadać, jednak nie w sposób naturalny i nieunikniony, lecz w sposób przemyślany i kontrolowany, krok po kroku. Czy nad tym wszystkim mogą czuwać wybrani, mogą czuwać Iluminaci? W artykule poświęconym temu bractwu dowodzę, że tak rzeczywiście jest. A teraz najważniejsze. O to 13 rodów Iluminatów.

 1. Astor.
  2. Bundy.
  3. Collins.
  4. DuPont.
  5. Freeman
  6. Kennedy
  7. Li.
  8. Onasiss.
  9. Reynolds.
  10. Rockefeller
  11. Rothschild.
  12. Russell
  13. Van Duyn

Szczególnym symbolem, który bardzo często używają Iluminaci, jest piramida, której czubek został oddzielony od podstawy a jest nim wszechwidzące oko. Symbolizuje ono Lucyfera widzącego wszystko, symbolizuje także NWO, przed którym nic się nie ukryje. Tutaj należy dodać, że Lucyfer jest tym, który niesie światło i jest on bogiem tego tajnego bractwa. Z kolei podstawa. Czyli dolna część piramidy składa się z 13 poziomów. Dlaczego akurat 13? Ponieważ to 13 rodów tworzy bractwo Iluminatów, bractwo oświeconych, bractwo ludzi poddanych Lucyferowi i jego planom, ponieważ Iluminaci nie robią nic innego jak tylko wypełniają jego nakazy. To jeszcze nie wszystko. Szatan od zawsze małpował Boga, robił to, ponieważ jest bytem przepełnionym pychą i rozgoryczeniem. W tym przypadku nie jako powielił schemat 12 pokoleń Izraela ze Starego Testamentu, jednak w swojej pysze chciał pójść dalej, być lepszym od Boga, to też powołał 13 rodów Iluminatów. W kolejnych częściach przyjrzymy się bliżej owym trzynastu pokoleniom wybranym przez samego księcia ciemności.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 3 Comments

 1. brakuje Warburgów, Windsorów…
  to nie jest 13 rodów, to mit, któy stworzono. Nie wiem w jakim celu, ale podejrzewam, że chodzi o Biblijną przypowieść o 13 plemionach Izraela

 2. Mało kto wie ale jest jeszcze jedna rodzina, „jedna by wszystkimi rządzić”.14 najtajniejsza ze wszystkich rodzin pochodzi z polski – Nazywa sie Białek

Comments are closed.