13 Rodów Illuminati Cz.2 Władając sumieniem, władamy człowiekiem.

Fot. youtube.com

[fb_button]

13 Rodów Illuminati Cz.2 Władając sumieniem, władamy człowiekiem.

Tam gdzie kończy się pogoń za pieniądzem i bogactwem rozpoczyna się nowa droga, jest to podążanie za władzą i tak było w przypadku wielkich rodzin tej planety. Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule istnieje 13 rodów Illuminati. Liczne doniesienia i sprawozdania donoszą o tym, iż początkowo żadne z owych rodów nie rokowało takiego globalnego sukcesu jakim mogą pochwalić się dziś w XXI wieku. Zatem jak do tego doszło? Zaradność, pomysłowość i smykałka do robienia interesów wystarczyły? Być może tak, ale być może i nie. Wystarczy wspomnieć o rodzie Rothschild, która to finansowała Hitlera i jego dojście do władzy a w konsekwencji czego globalną wojnę. Ród ten także odpowiada w dużej mierze za nadzorowanie badań nad GMO i kontrolowanie chociażby takich gigantów jak Monsato, które jak się okazało kilka miesięcy temu, sfałszowało wyniki aktualnych badań nad żywnością modyfikowaną genetycznie, a konkretnie zataiło informację o tym iż produkty GMO mogą powodować raka oraz inne choroby.

Kolejna kwestia, która na jaw wypłynęła dosłownie kilka dni temu to fakt, że UE ma zamiar ograniczyć dystrybucję ziół, a najlepiej zlikwidować cały ten rynek, tak by pozostały już tylko leki i nic więcej. Zatem dlaczego główne organizacje świata jak UE czy ONZ działają bardzo często wbrew wcześniejszym ustaleniom, wbrew temu, co było ideą w momencie tworzenia tych wielkich organizacji. I tutaj zaczyna się prawda, czyli politycy tworzący owe pseudo stowarzyszenia są tylko i wyłącznie marionetkami w rękach ludzi za kurtyną.

Ród Astor to jedna z najbardziej tajemniczych rodzin, o której krążą wręcz legendy, mowa tutaj o rytualnych mordach czy dziwnych mszach i obrzędach. Jednak tutaj należy zauważyć, że szum informacyjny bardzo często stosowany jest jako forma kamuflażu. Jest to ród Żydowski a to ważna informacja, ponieważ większość, znaczna większość rodów Illuminati ma korzenie Żydowskie, stąd bardzo często można usłyszeć zwrot, że to syjoniści rządzą światem. Sama nazwa rodu oznacza Astartę która jest matką okultyzmu i boginią babilońską. Potomkowie tego rodu zasiadają w wielkich międzynarodowych korporacjach i instytucjach bankowych.

W latach 80 jednym z najbardziej znanych morderców był Theodore Bundy, po dziś dzień nie wiadomo, dlaczego wymordował tak dużą liczbę ludzi. Istnieje jednak odpowiedz, lecz została zapomniana lub celowo zagubiona. Ted Bundy powiedział w rozmowie telefonicznej swojej dziewczynie takie o to słowa. „To pewna siła zmuszała mnie do zabijania, nie mam rozdwojonej jaźni i nie mam czasowych utrat świadomości, pamiętam wszystko, co zrobiłem.” Jest to dość dziwna wypowiedzi, ponieważ nasuwa się tutaj myśl, iż Ted Bundy pochodzący z wielkiego rodu Bundych mógł być po prostu opętany. To jednak nie wszystko, anonimowi świadkowie donoszą, że zrobiono z niego maszynkę do zabijania, ponieważ w ten sposób dostarczał ofiar, był katem a jak wiemy bardzo często istoty ze świata duchowego oczekują ofiar. Coś za coś. Jest to tylko jeden element ukazujący rodzinę Bundy, która to również włada bankami i wielkimi międzynarodowymi korporacjami. W przypadku rodziny Collins, Du’Pont Freeman i Kennedy jest podobnie.

Amerykański badacz F. Springmeier ustalił, że dwunastu amerykańskich prezydentów było tak naprawdę potomkami czterech rodów. Rodów, które my wymieniamy jako te wchodzące w skład 13 rodów Illuminati. Natomiast sami amerykanie bardzo często wierzą, że ich prezydenci pochodzą z wolnych demokratycznych wyborów. Jeżeli podaje się nam kandydata na tacy i finansuje jego dojście do władzy stosując przy tym różnego rodzaju zabiegi socjotechniczne i wymyślne formy manipulacji to można praktycznie być pewnym, że dana osoba czy kandydat zostanie prezydentem. Wystarczy posiąść władzę nad telewizją i pieniędzmi a wówczas praktycznie nic nie będzie mogło zatrzymać tak rozpędzonej machiny.

Ktoś kiedyś powiedział, że aby przejąć kontrolę nad człowiekiem należy przejąć władzę nad jego sumieniem. Taką formę manipulacji stosują liczne religie, ale i coraz częściej politycy i media. Dlatego jest tak ważne by to samemu podejmować decyzje i nie czekać aż ktoś zrobi to za nas, nie czekać aż ktoś wyjaśni nam to czy tamto, sami poszukujmy odpowiedzi i prawdy.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.