1/4-VI-2017 Zjazd grupy Bilderberg Cz.2 Konglomerat zła.

6 14-VI-2017 Zjazd grupy Bilderberg Cz.2 Konglomerat globalizmu
Fot. flickr.com

[fb_button]

„Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata”

David Rockefeller.

Oficjalnie Grupa Bilderberg powstała w roku 1954, a jej istnienie od zawsze pozostawało w cieniu, natomiast wszelkie informacje, które wypłynęły na

powierzchnię kwitowano milczeniem. Co ciekawe, istnieje jedna telewizja, która regularnie informuje świat o spotkaniach owej tajemnej grupy, ku zaskoczeniu tą telewizją jest Rosyjski kanał Russia Today. Czy to przypadek? W ubiegłym roku ta sama telewizja opublikowała film pokazujący plany USA oraz zachodnich globalistów dotyczące wprowadzenia nowego porządku światowego. Jaka była reakcja na ów produkcję? Konsternacja, zażenowanie i pewnego rodzaju intelektualna niemoc. Wielu ludzi było po prostu w szoku, ale prawda jest taka, że ludzki organizm natrafiając na skrajną informację doznaje pewnego rodzaju szoku, który objawia się albo wyparciem owej informacji albo jej zaakceptowaniem.

By nie popadać w pewnego rodzaju pętlę nazwisk nie będziemy skupiać się na pojedynczych osobach, które są zapraszane na spotkania Bilderbergów, dodamy tylko, że w tym roku Polskę reprezentował Radosław Sikorski, przypadek? Natomiast na coroczne zloty grupy Bilderberg zapraszani są obowiązkowo przedstawiciele światowego konglomeratu postępującego globalizmu. A zatem przedstawiciele różnego rodzaju międzynarodowych koncernów, mediów, świata nauki, kultury i polityki. Nie brakuje wielu prezydentów, premierów, ministrów a także kanclerzy. Przedstawicieli wysyła również NATO, Bank Światowy, Unia Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Światowa Organizacja Zdrowia, Międzynarodowy Fundusz Walutowy czy FAO (Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa.) Listę domykają przedstawiciele takich rodów jak Bilderberg, Rotshild i Rockefeller. Dodajmy, że powyżej wymienione rody wchodzą w skład trzynastu rodów Illuminati, czyli oświeconych, których celem jest wprowadzenie nowego ładu globalnego. Na dowód tej tezy zamieszczamy poniżej słowa Rockefellera opublikowane w roku 2002 jako ,,Wspomnienia.’’.

„Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.

A zatem na naszych oczach rysuje się bardziej zintegrowany świat, globalna wioska z jednym rządem i zapewne pewnego rodzaju mieszkanką religijno kulturową. To nic innego jak idea nowego porządku światowego mającego na celu wprowadzenie przede wszystkim większej kontroli nad ludźmi, nad społeczeństwami nad nami. Większa kontrola gwarantuje władzę, wiedzę, pewnego rodzaju samowolę i bezprawie dla grupy wybranych. Większa kontrola to mniej praw obywatelskich, to mniej swobód cywilnych i mniej demokracji, większa kontrola to mniejsza samodzielność i mniejsza możliwość samostanowienia, to w skrajnym przypadku zniewolenie.

David Rockefeller wypowiedział również multum innych ważnych zdań. Dlaczego ważnych? Otóż są to wypowiedzi zdradzające i demaskujące plany globalistów. „Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.” Ta wypowiedź to potwierdza, potwierdza również i to, że ci ludzie, a w tym przypadku osoby należące do Grupy Bilderberg, mają pewnego rodzaju manię na punkcie nowego porządku świata. Często dziś wmawia się nam zwykłym obywatelom, że osoby, które piszą bądź mówią o idei nowego ładu globalnego są, co najmniej dziwne bądź szalone, a tak naprawdę dziwni i szaleni są ci, którzy chcą ów ład i nowy porządek wprowadzić, to oni mają obsesję na tym punkcie, to oni mają obsesję, która może bardzo źle się zakończyć dla nich oraz dla wielu niewinnych ludzi. Spisek wprowadzany krok po kroku w pewnym momencie może wymknąć się z pod kontroli, może zacząć żyć swoim życiem, czego konsekwencje zazwyczaj są bardzo dotkliwie dla wszystkich.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 2 Comments

  1. Straszne to co się dzieje.czy naprawdę masoni iluminati rządzą światem. Aaron jest iluminati i jego nie zaproszono

    1. Tak a przynajmniej według mnie tak, czyli Masoni, Iluminaci czy jak ich nie nazwiemy rządzą światem z tylnego fotela.

Comments are closed.