1/4-VI-2017 Zjazd grupy Bilderberg Cz.3 Izrael stolicą świata.

7 14-VI-2017 Zjazd grupy Bilderberg Cz.3 Izrael stolicą świata
Fot. youtube.com

[fb_button]

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

Dzisiejszy artykuł rozpoczynamy od przytoczenia słów naszego rodaka Zbigniewa Brzezińskiego, wielkiego orędownika zmian globalnych, zmian mających na celu centralizację władzy globalnej i wprowadzenie rządu światowego. Drodzy czytelnicy w ostatnim czasie zmarł Rockefeller a także Brzeziński, jednak nie łudźmy się piramida władzy globalnej nie zachwiała się, ponieważ po pierwsze Globaliści mają Brzezińskich na pęczki a po drugiego David Rockefeller Jr. Jest już przygotowywany do objęcia władzy, dziś piastuje stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej fundacji Rockefellera. Tyle tytułem wstępu a teraz, jakie są główne cele grupy Bilderberg.

Po pierwsze depopulacja ludzkości o około dziewięćdziesiąt procent. Ktoś może zapytać jak to będzie możliwe oraz czy to w ogóle jest możliwe? Otóż dzisiejsza technologia i sposób, w jaki wytwarza się sztucznie modyfikowaną żywność, tworzy i hoduje coraz to nowsze zarazki i wirusy, broń a także manipuluje pogodą i zjawiskami atmosferycznymi sprawia, że sposobów do przeprowadzenia depopulacji jest bardzo wiele. Poniżej zamieszczamy artykuł poświęcony tematyce depopulacji, który publikowaliśmy jakiś czas temu na naszej stronie, a który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Depopulacja to idea powołana na rzecz Nowego Porządku Światowego.

Dalej nie możemy zapomnieć o przejęciu na prywatną własność całej planety, przy użyciu procesu prywatyzacji oraz wolnego rynku. Zwróćmy uwagę na jeden ważny szczegół, otóż obecnie kraje całego globu posiadają dług publiczny, który rośnie bądź spada, aczkolwiek przeważnie wzrasta. I tutaj powstaje pytanie zasadnicze, pytanie, którego się nie zadaje, a mianowicie, u kogo te wszystko narody są zadłużone? U Boga, innych narodów czy może kosmitów? Kto w pewnym sensie jest ponad narodami? Odpowiedz to banki. Państwa w tym także Polska, są zadłużone w Bankach. Banki z kolei są własnością kilku korporacji i ludzi, czyli dalsze odpowiedzi nasuwają się same. Pamiętajmy, że ktoś kiedyś powie stop i wówczas rozpocznie się ściąganie gigantycznych kwot długu poszczególnych państw.

Najważniejszy punkt planu Grupy Bilderberg to oczywiście stworzenie światowego, totalitarnego czy wręcz dyktatorskiego pseudo rządu, ukrytego za fasadą światowego parlamentu. Nieoficjalnie mówi się również, że przyszłą stolicą nowego ładu globalnego miałby być Izrael, światowa stolica Izrael. Jest to ciekawa teoria, ponieważ po pierwsze pokazuje, że Syjonizm bardzo mocno oddziałuje na współczesny świat a także jak przekonania religijne są ważne w planach polityków i tych spiskowców, bo inaczej nazwać się ich nie da. To także tłumaczy, dlaczego dziś Państwo Izrael jest tak ważne dla wielu tego świata. Zauważcie, że obecnie wręcz pielgrzymkami najpotężniejsi ludzie tej ziemi ciągnął do tego małego i tak naprawdę nie liczącego się państewka. Gdyby nie wsparcie i poparcie USA czy Wielkiej Brytanii państwo Izrael nie tyle by przestało istnieć, lecz nie powstałoby nawet w tym miejscu, w którym jest obecnie.

Rodzina Rothschild wspierała oraz kreowała powstanie państwa Izrael.

Reasumując, należy napisać jasno i wyraźnie Grupa Bilderberg to pewnego rodzaju bractwo zrzeszające najpotężniejszych ludzi naszego globu. Bractwo zrzeszające bankierów, polityków, właścicieli największych koncernów i mediów. Ta grupa od wielu lat spiskuje i knuje ukryte plany, które realizuje za wszelką cenę. Zamachy z 11 września na WTC były zamachami fałszywej flagi, ponieważ w gruncie rzeczy był to już ostatni etap mający na celu wprowadzenie NWO, po przez wywołanie światowego kryzysu i wzrost niebezpiecznych zagrożeń w Europie i obu Amerykach. Gdyby ów plan się powiódł prawdopodobnie już dziś mielibyśmy rząd światowy lub coś w tym rodzaju. Dlaczego jednak to się jeszcze nie udało? Na drodze NWO stanął nie kto inny a Władimir Putin.

Przy tej okazji chcemy wyraźnie napisać, że jest to człowiek, który w jakimś stopniu walczy o przetrwanie kultury słowiańskiej, jednak jednocześnie łamie podstawowe zasady demokracji i człowieczeństwa, ma najzwyczajniej w świecie krew na rękach wielu niewinnych ludzi. Tak czy owak, to Putin powiedział stop i to prawdopodobnie jego nazwisko pada najczęściej na spotkaniach Grupy Bilderberg a także innych mityngach globalistów, to jego nazwisko jest wymawiane przy akompaniamencie zgrzytających zębów.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 3 Comments

  1. Mam jedno zastrzeżenie, Putin i sprzeciw dla NWO. Cos mi się tu nie zgadza, a zwłaszcza jego powiązania z chabad lubawicz, opór może stwarza ale taki na papierze, taki by ciemny lud widział, że coś się dzieje, a tak naprawdę gra do tej samej bramki. Do tego jego korzenie nie są słowiańskie, a żydowskie, jego rodzicielka jest plemienia żmijowego. Artykuł zacny, ale tylko ten Putin jak dla mnie mija się bardzo z prawdą, zabrakło mi argumentów co do niego, tylko rzut oceny która w świetle jego poczynań i powiązań jest błędna.

  2. STOP NWO, STOP GLOBALIZACJI, STOP NISZCZENIU NARODÓW I POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW

  3. Dobry felieton o grupie Bilderberg. Oby więcej takich serii.
    Pozdrawiam Redakcję i Czytelników.

Comments are closed.