A. Bourla przerażony pytaniami w Davos o „szczepionkę mRNA”. Przerażony gdyż dociera do niego, że nadchodzi dzień sądu.


Mam nadzieję, że w końcu odbędą się testy szczepionek, nie w sali laboratoryjnej, ale na sali sądowej, coś na wzór międzynarodowej „Norymbergi 2.0”, gdzie niegdyś nietykalni sprawcy zostaną w końcu aresztowani i postawieni przed sądem. Myślę, że obecnie każdy zna kogoś, kto został „uszkodzony” przez tę tak zwaną „szczepionkę mRNA”, powodującą między innymi zakrzepy krwi, udary, zawały serca, a nawet śmierć.

Ach ta prawda, ach ta niewygodna, znienawidzona, wyśmiewana, ukrywana, zadeptywana i wręcz przeklęta prawda. O tak, Szanowni Państwo, prawda jest czymś o co warto walczyć, jest czymś z czym warto się identyfikować, jednak nie każdy stoi po stronie prawdy. Dyrektor generalny Pfizera, Albert Bourla, został zatrzymany na ulicy w Davos i zadano mu „prawdziwe” pytania dotyczące tej tak zwanej „szczepionki mRNA”, na które Bourla nie potrafił odpowiedzieć.

Rozumiem, że ci z tej tak zwanej „globalnej elity”, typu Bill Gates, Albert Bourla, George Soros, czy wreszcie Klaus Schwab, myślą iż pozjadali wszystkie rozumy i są „bogami” nad nami. Jednakże w ostatecznym rozrachunku to głupcy, którzy nie rozumieją podstawowych praw jakie rządzą tym światem. Mogą nosić najlepsze garnitury, posiadać „złote zęby”, wozić się limuzynami i tak dalej, ale nadal nie będą rozumieć, że:

Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Niego, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: «Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.”

Ewangelia według Świętego Łukasza 12:1,3.

Odmówiłem przyjęcia tej tak zwanej „szczepionki mRNA” na COVID-19 w 2021 roku. Odmówiłem „szczepień” przypominających w kolejnych latach. Dziś jestem z tego w pełni dumny i daję świadectwo prawdzie. Dyrektor generalny Pfizer Albert Bourla, nie miał słów, gdy skonfrontował się z prawdziwymi dziennikarzami na ulicach Davos w tym tygodniu. Zamiast stanąć w obronie „trucizny”, którą wyprodukował Pfizer, Bourla milczał i był przerażony. Wiecie dlaczego był przerażony? Dociera do niego i jemu podobnych, że nadchodzi dzień sądu.

Kiedy to mówił, wielu uwierzyło w Niego. Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: «Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli».”

Ewangelia według Świętego Jana 8:30,32.

Mam nadzieję, że w końcu odbędą się testy szczepionek, nie w sali laboratoryjnej, ale na sali sądowej, coś na wzór międzynarodowej „Norymbergi 2.0”, gdzie niegdyś nietykalni sprawcy zostaną w końcu aresztowani i postawieni przed sądem. Myślę, że obecnie każdy zna kogoś, kto został „uszkodzony” przez tę tak zwaną „szczepionkę mRNA”, powodującą między innymi zakrzepy krwi, udary, zawały serca, a nawet śmierć.

Podszedłem do niego i zacząłem zadawać mu pytania, nad którymi miliony ludzi z pewnością zastanawiają się od lat. A Bourla nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie.” Tak komentuje całe zajście jeden z dziennikarzy „Rebel News”, który zadał niewygodne pytania dyrektorowi Pfizera. Ale wiecie, co? Otóż są setki „akredytowanych” dziennikarzy na „Światowym Forum Ekonomicznym”, od CNN po New York Times i co z tego?

Musisz zrozumieć, wszyscy są tutaj jako członkowie „Światowego Forum Ekonomicznego”, a nie po to, aby pociągać „Światowe Forum Ekonomiczne”, do odpowiedzialności. Ci tak zwani „akredytowani” dziennikarze są w „zespole” Pfizera i nigdy nie zadadzą Pfizerowi trudnego pytania. Całe szczęście, że znalazł się tam prawdziwy dziennikarz, ale cóż, Bourla mógł tylko milczeć. Ale w tym przypadku milczenie jest odpowiedzią!Reasumując napiszę to raz jeszcze, chociaż na naszej stronie internetowej pisaliśmy to już wielokrotnie, niemniej jednak: „nie dajcie się zabić”. Nie obawiajcie się stanąć po stronie prawdy, bronić prawdy. Nie dajcie się zastraszyć, bądź zepchnąć w niebyt. Kochani jesteście wyjątkowi, każdy z was. Otrzymaliście dar życia i nie wolno wam go zaprzepaścić. Warto walczyć o to, co dobre i prawe.


Przeczytaj również:

To „bomba atomowa”: ujawniamy dokument Pfizera, który ta firma chciała utajnić na dziesięciolecia! Szczepionki to śmierć!


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Rebel News.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *