Abdykacja Benedykta XVI Cz.4 Benedykt XVI nadal jest Papieżem.


22 Abdykacja Benedykta XVI Cz.4 Benedykt XVI nadal jest Papieżem


…Znaki czasu realizują się już dziś w wielu miejscach naszego globu…

Pontyfikat Benedykta XVI nastąpił po bardzo pomyślnym i pozytywnym pontyfikacie Jana Pawła II. Ratzinger jednak miał inną osobowość, nie miał tej charyzmy, która mogła porywać tłumy, był on typowym pracownikiem, który stał na straży określonych przepisów, w tym przypadku stał na straży wiary. Ratzinger zostałam sam, czuł się opuszczony, jak dowodziliśmy to w poprzednich artykułach poświęconych abdykacji tego papieża.

Teraz jednak pozostawmy sprawy związane z bankiem Watykańskim, pedofilią czy wyciekiem ważnych dokumentów za sprawą prywatnego kamerdynera. Teraz spójrzmy na ten problem czy też zagadnienie z nieco szerszej perspektywy, może w ten sposób będzie nam łatwiej zrozumieć to, co może się obecnie dziać na naszych oczach. Dzisiejsze rozważania rozpocznijmy od jednej podstawowej sprawy, polecamy każdemu, kto chce zgłębić temat III Tajemnicy Fatimskiej, temat Papieży i samego Watykanu dwie książki tego samego autora.

Szokujące proroctwo św. Franciszka o fałszywym Papieżu.

Jest to Antonio Socci, watykanista i publicysta mający w dorobku wiele światowych bestsellerów. Dziś polecamy Wam pozycję ‘‘Czwarta tajemnica Fatimska?’’ Oraz ‘‘Czy to naprawdę Franciszek?’’ Gwarantujemy każdemu zainteresowanemu, iż te dwie książki wciągnął i zaoferują bardzo duże pokłady wiedzy i informacji. W wielu momentach będą szokujące, nie mniej jednak wszystkie tezy oraz hipotezy zostały przez autora mocno udokumentowane licznymi dowodami i przemyśleniami.

Teraz III Tajemnica Fatimska, a w zasadzie wszystkie trzy, ponieważ wszystkie trzy są znakiem czasu. Jakiego czasu? Tego, że ziemia zbliża się do końca, bądź też do momentu wielkich zmian. Otóż dwie pierwsze tajemnice są znane, natomiast zawsze trzecia budziła ogromne kontrowersje. Matka Boża nakazała, aby wszystkie trzy ujawnić najpóźniej do roku 1960. Niestety Papież podjął decyzję by tego nie robić, czym w pewnym sensie sprzeciwił się niebu. Zaraz później zwołano Sobór Watykański II, który mocno namieszał w samym kościele. Czy to przypadek czy wręcz przeciwnie?

Papież Franciszek i kontrowersje wokół Jego osoby.

Domniemania są różne, ale ostatnie opracowania wskazują jasno, iż trzecia tajemnica Fatimska nie została ujawniona w całości. Informacje o kataklizmach, upadku wiary, nadejściu Antychrysta, szerzeniu się grzechu oraz upadku samych kapłanów i rozłamu w kościele, czyli kolejnej schizmie zostały przemilczane. Dlaczego o tym piszemy? Benedykt XVI poznał treść przesłania i miał tego świadomość, mało tego, niebawem sam stanął w obliczu realizacji tej tajemnicy, ponieważ jak podają anonimowe źródła w Watykanie, Ratzinger został zastraszony oraz postawiono mu ultimatum.

Albo zrezygnuje z godności papieskiej albo cześć kardynałów jawnie sprzeciwi się jego władzy a co za tym idzie, dojdzie do schizmy. Ratzinger nie zrezygnował, dlatego ponieważ czuł się słaby, zrezygnował dla dobra Kościoła, chciał uniknąć owego rozpadu. Obecnie mamy dwóch papieży, jednak Franciszek I może nie być papieżem, ponieważ w czasie konklawe doszło do wielu uchybień w procesie wybierania nowego papieża.

Jak stwierdza dokument spisany przez samego Jana Pawła II, jeżeli któryś z punktów konklawe nie zostanie zastosowany w sposób zgodny z ustalonym to takie konklawe jest nie ważne, innymi słowy, jeżeli będziemy kierować się spuścizną i zasadami pozostawionymi przez Jana Pawła II to będziemy mogli dojść tylko do jednego wniosku, Franciszek nie jest Papieżem, jest nim nadal Ratzinger. Czyli Franciszek jest ciągle biskupem, ale biskupem odzianym w biel a to już kojarzy się stricte z trzecią tajemnicą Fatimską.

Biskup odziany w biel to nie papież, lecz jak wielu teologów uważa, uzurpator, antypapież, czy zatem Bergoglio jest antypapieżem? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jednak po owocach poznamy, kim naprawdę był, wystarczy poczekać. Przy okazji dodajmy, że już niebawem ukaże się książka wywiad z Ratzingerem, która może rzucić światło na wiele dotąd niewyjaśnionych kwestii, tym bardziej, że będzie to ostatnia publiczna wypowiedz Benedykta XVI.

Na sam koniec należy także wspomnieć o takich znakach czasu jak objawienia w Medjugorie, liczne objawienia prywatne, które w zasadzie mają jedno przesłanie, a mianowicie jest to nawoływanie do nawrócenia i opamiętania się, nie można także zapomnieć o ciągłym wzrośnie napięcia w polityce globalnej i pewnego rodzaju inwazji islamu na Europę, to bardzo niebezpieczne, ponieważ owa inwazja może zapoczątkować chociażby wojnę domową na starym kontynencie.


 Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com