Achtung! Po eksperymentach medycznych w Auschwitz, firma Bayer sponsoruje film pro-transseksualny: „Mama ma wąsy”.


Streszczenie filmu: „Mama ma wąsy” nie pozostawia wątpliwości co do intencji tej produkcji oraz jej twórców. Tutaj chodzi o ukształtowanie umysłu małych dzieci. Film jest całkowicie napędzany wywiadami audio z dziećmi w wieku 5-10 lat i bada, w jaki sposób dzieci te są w stanie doświadczyć świata poza tradycyjną binarnością płci (mężczyzna i kobieta). Stało się to, o czym pisaliśmy od wielu lat a mianowicie im chodzi o nasze dzieci. To się już dzieje.

Pro-transseksualny film propagandowy dla dzieci zatytułowany: „Mama ma wąsy” był sponsorowany przez Bayer, firmę farmaceutyczną, która produkuje leki używane do feminizacji mężczyzn identyfikujących się jako transseksualiści. I zaznaczam, że nie piszę tutaj o programie kabaretowym, czy „sekcji cyrkowej”, ale o rzeczywistości, w której jest obecnie więcej niż tylko płeć żeńska i męska.

Amerykańskie Muzeum Holokaustu mówi nam, że: „Jako część konglomeratu IG Farben, który zdecydowanie wspierał Trzecią Rzeszę, firma Bayer była współwinna zbrodni Trzeciej Rzeszy. W swojej najbardziej przestępczej działalności firma wykorzystała brak prawnych i etycznych ograniczeń dotyczących eksperymentów medycznych, aby przetestować swoje leki na niechętnych ludziach”.

Wygląda na to, że doświadczenie „prawdziwego świata” w farmakologii eksperymentalnej opłaciło się, albowiem teraz sponsorują film promujący transseksualizm wśród dzieci w wieku szkolnym, o nazwie: „Mama ma wąsy”, jednocześnie produkując leki, które feminizują mężczyzn. Szanowni Państwo, niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. No może z jednym wyjątkiem, otóż nasza cywilizacja zapada się coraz bardziej w „obłędzie”, o którym jeszcze kilka lat temu można było jedynie usłyszeć w „psychiatryku”, a dziś to już jest otaczająca nas rzeczywistość.

Ostatnio w chwili skupienia zastanowiłem się nad tym, w jakim kierunku zmierza ludzkość. Co się z nami podziało, że dokonujemy tak wielkich wypaczeń, że jako ludzkość dokonujemy procesu „zezwierzęcenia” człowieka. Dlaczego tak się dzieje? Po chwili skupienia i wyciszenia, podczas którego całkowicie „oczyściłem” swoje myśli, naszła mnie jedna „myśl”, bardzo wyrazista i klarowna: „do póki człowiek nie zacznie podążać za Jezusem i Jego Ewangelią, do póty będzie coraz gorzej”. Być może, Macie podobne przemyślenia w tej materii.

Wracając jednak do tematu przewodniego, otóż jest tak wiele obraźliwych rzeczy w tej historii, że zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć. Drodzy Czytelnicy ten przerażający film: „Mama ma wąsy”, może w pewnym momencie pojawić się w szkole, do której wysyłacie swoje dzieci. W USA to jest pewne, że tak się stanie, bo przecież po to jest film ten produkowany. Jego zadaniem jest szerzenie deprawacji i zgorszenia.

Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”

Ewangelia według Świętego Mateusza 18:6.

Pomyśl o tym, Bayer, firma, która przeprowadzała eksperymenty medyczne na ofiarach Holokaustu podczas II wojny światowej, chce przeprowadzić eksperymenty medyczne na twoich dzieciach w najbliższych latach. Nacisk, aby rekrutować dzieci, aby te z czasem stały się transpłciowe, jest obecnie wielkim biznesem, z jeszcze większym parciem na przyszłość. Nie akceptujmy tego w naszej Ojczyźnie. Nie tolerujmy tego szaleństwa i wreszcie nie miejmy z tym nic wspólnego.

Streszczenie filmu: „Mama ma wąsy” nie pozostawia wątpliwości co do intencji tej produkcji oraz jej twórców. Tutaj chodzi o ukształtowanie umysłu małych dzieci. Film jest całkowicie napędzany wywiadami audio z dziećmi w wieku 5-10 lat i bada, w jaki sposób dzieci te są w stanie doświadczyć świata poza tradycyjną binarnością płci (mężczyzna i kobieta). Stało się to, o czym pisaliśmy od wielu lat a mianowicie im chodzi o nasze dzieci. To się już dzieje.


Przeczytaj również:

Ujawniamy „Plan Trzech Kroków” mafii LGBT+, prowadzący do zniszczenia chrześcijaństwa i rozpowszechnienia deprawacji.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Brzmi to banalnie i większość z nas to wie ale oni po prostu chcą nas oddalić od Jezusa, w ręce szatana. Po prostu. Ktoś kto wierzy, że oni cokolwiek robią dla naszego dobra, naszej wolności, powinien przeewaluować swoją rzeczywistość.

    Jest taki film, który ostatnio przetłumaczyłem na polski, o tym w co tak na prawdę gra elita światowa i oczywiście jest to w 100% zgodne z Biblią.

    Zachęcam do oglądnięcia: https://youtu.be/HsXRYHLpYW4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *