Agenda 21 Cz.2 Chcą użyć wirus Ebola do depopulacji świata.


4 Agenda 21 Cz.2 Chcą użyć wirus Ebola do depopulacji świata


,,Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen’’

Książę Filip, książę Edynburga, męża brytyjskiej królowej Elżbiety, powiedział w 1981 takie o to znamienite słowa.

Od przemówienia Filipa mija już ponad trzydzieści lat i nikt specjalnie nie miał zamiaru edukować współczesnej cywilizacji o problemie nadmiernej populacji, czy to nam nie pokazuje, że rządzące elity nie są w pełni zdolne do podejmowania decyzji w imieniu ludzkości, a z całą pewnością jest przestępstwem przeciwko ludzkość ograniczanie populacji po przez wzrost chorób, głodu i wojen. Mało tego, czy aby na pewno istnieje w ogóle problem nadmiernego rozrostu populacji, jeżeli na naszej planecie jest więcej miejsc niezamieszkanych aniżeli zamieszkanych?

,,Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.’’

Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

Poniżej zamieszczamy dwa filmy zawierające przemówienie byłego Brytyjskiego Premiera Gordon’a Brown’a w czasie tak zwanej mowy noworocznej oraz przemówienie Georg’a H. W. Bush’a byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, który w sposób jasny i klarowny wypowiedział się, co do projektu New World Order, a zatem Nowego Porządku Świata.

https://www.youtube.com/watch?v=Uv5cqh26CC0

https://www.youtube.com/watch?v=MADYzQstpsU

Bardzo ważną informacją, jaka ostatnio została nagłośniona w internecie oraz mediach jest fakt, że za pomocą wirusa Ebola ma zostać dokonana eksterminacja ponad 5 miliardów ludzi na świecie. Tak, brzmi to niewiarygodnie jednak CDC, NIH oraz znany miliarder Bill Gates posiadają patenty dotyczące właśnie wirusa Ebola oraz pokrewnych zmutowanych szczepów, które w łatwy sposób przenoszą się drogą powietrzną i są wysoce śmiertelne. A sam program WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) prowadzony w Afryce był przykrywką i w gruncie rzeczy miał przetestować możliwości wirusa Ebola oraz doprowadzić do eksterminacji ponad 150 milionów Afrykanów.

Agenda 21 Cz.1 Na gruzach obecnego ładu powstanie NWO.

Ostatecznym testem dla Wirusa Ebola była epidemia z roku 2014 w Afryce, zmarło wówczas ponad 450 tysięcy ludzi w Gwinei, Sierra Leone oraz w Liberii. Są to dane oficjalne, jednak te nieoficjalne, poszerzone o inne sąsiadujące kraje mówią o liczbach sięgających blisko miliona ofiar. To, co wydarzyło się w roku 2014 w Afryce potwierdza od dawna znaną diagnozę, że Ebola to najbardziej śmiercionośny wirus na naszym globie.

Ebola jest po za kontrolą, ponieważ po dziś dzień nie wynaleziono na niego żadnego lekarstwa czy szczepionki. Dlatego właśnie nadaje się idealnie jako narzędzie w rękach ludzi dążących do depopulacji obecnej cywilizacji. Pierre Formenty ekspert WHO przyznaje, że wybuch epidemii wirusa Ebola w Afryce był czymś zaskakującym, a jego skala może budzić wysokie zaniepokojenie na przyszłość. Formenty podkreślał także, że do tej pory głównym ogniskiem choroby była jedynie Afryka Środkowa. Dlatego epidemia z roku 2014, która nawiedziła Afrykę Zachodnią pokazuje, że wirus się przemieszcza i staje coraz bardziej nieprzewidywalny.

Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski.

Profesor Francis Boyle, były członek Rządowego Komitetu Wojskowego Wykorzystania Biotechnologii, człowiek, który był głównym autorem ustawy zwalczającej terroryzm z 1989 roku, notabene podpisanej przez Georga Busha Seniora uważa, że współczesna wersja Wirusa Ebola to nowoczesna wojskowa broń biologiczna. W takich słowach opisuje ów wirus.

,,To w ogóle nie jest normalna Ebola, z jaką mogliśmy zetknąć się jeszcze kilkanaście lat temu. Uważam, że wirus ten został zmodyfikowany genetycznie, tak by mógł posłużyć jako broń do walki na polu bitwy. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii, dalej wolę zamilknąć gdyż, gdy o tym więcej myślę, wówczas nie mogę odepchnąć od siebie myśli z pogranicza tematyki apokaliptycznej.’’

Francis Boyle zauważa także, że jedno z najbardziej nowoczesnych laboratoriów pracujących nad wirusem Ebola znajduje się w Kenema w Sierra Leone.

,,Kenema jest absolutnym epicentrum wybuchu. Coś tam się stało. To mógł być wypadek w laboratorium lub mogli przetestować eksperymentalną szczepionkę na populacji, używając żywych genetycznie zmodyfikowanych wirusów Ebola i nazywając to czymś innym.’’

Wydarzenia z Afryki z roku 2014 stanowią dla profesora ostateczny i niepodważalny dowód na to, że wówczas rozprzestrzeniony patogen stanowił zmodyfikowaną formę wirusa Ebola zarówno pod względem szybkości rozprzestrzeniania się, jak i liczby zgonów.

,,W innych epidemiach spowodowanych wirusem Ebola, wskaźnik śmiertelności wynosił około 50 procent. Tutaj mamy do czynienia z 70 procentami. Wszystkie dowody, które udało mi się zlokalizować, prowadzą mnie do przekonania, że wirus został uwolniony w sposób celowy z laboratorium Kenema. Jak wysoko sięga prawda lub ów spisek? Sądzę, że ludzie na samej górze wiedzą o tym i o planach, do których realizacji w przyszłości posłuży Ebola.’’

Na koniec chcemy przypomnieć serial z lat 1997-1999 o nazwie ,,Millennium’’, który został stworzony przez twórcę znanego ,,Z Archiwum X’’ To właśnie w serialu ,,Millennium’’ dokonała się światowa depopulacja przy użyciu zmodyfikowanej wersji wirusa Ebola, uwolnionego przez tajną organizację. Film ten tak wysoce zszokował Amerykanów, że zdecydowano się nakręcić trzeci sezon serialu, w którym wszystko powróciło do normy, a serca widzów ogarnął spokój. Co jednak, jeżeli po przez produkcje filmowe tego typu przygotowuje się społeczeństwo na możliwość wybuchu epidemii o zasięgu globalnym, która zmiecie z powierzchni ziemi praktycznie całą cywilizację?

Plan potajemnego przejęcia władzy nad światem.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


Dodaj komentarz