Alfa-PVP wyzwala skrajny obłęd i agresję. Zmienia w zombie.


5 Alfa-PVP wyzwala skrajną paranoję i agresję, zmienia w zombie


[fb_button]

„Problem z alfa-PVP polega na tym, że jest mieszanką silnego halucynogenu podobnego do LSD z silnym czynnikiem stymulującym, takim jak lód. Osoby, które zażyły ów specyfik są jednocześnie bardzo agresywne, ale i bardzo przerażone.”

Andrew Leibie. Fragment wypowiedzi dla Daily Mail Australia.

Ziemia żywych trupów, świt żywych trupów, powstanie powstających trupów i tak dalej, i tak dalej, tego typu produkcji filmowych było wiele i za pewne jeszcze wiele powstanie, jednak dziś w obecnych czasach nie ma potrzeby uciekać się do świata filmowego by móc spotkać zombie na naszej drodze życia. Tak, nie jest to dowcip czy czarny humor, ale fakt, o którym chcemy dziś szczegółowo napisać, ponieważ wiele leków psychotropowych, czy po prostu oddziałujących na psychikę człowieka może sprawić, że nawet zdrowa i stabilna emocjonalnie osoba przeistoczy się w przedstawiciela zombie.

Lek, który popycha ludzi do szaleństwa i skrajnej paranoi to nie fikcja, można go nabyć w zasadzie bez większego problemu. Osoby pod jego wpływem chcą gryźć innych ludzi, lek ten jest najbardziej rozpowszechniony w Australii i kosztuje tam zaledwie 7 dolarów. A zatem mamy połączony łatwy dostęp do tego specyfiku z bardzo niską ceną, rezultat w tym przypadku nie może być pozytywny i taki też nie jest jak się zaraz o tym przekonamy.

5 Alfa-PVP wyzwala skrajną paranoję i agresję, zmienia w zombie 2

Lek potocznie nazywany jest flakką, z kolei na ulicy znany jest jako ,,żwir’’ a przez same apteki jako alfa-PVP. Zyskał on miano jednego z najstraszniejszych leków w Ameryce, natomiast w Australii jest zupełnie odwrotnie. Każdy może zamówić preparat online i otrzymać go za pośrednictwem kuriera bądź lokalnej poczty już następnego dnia. Tyren Edwards jeden z głównych naukowców laboratorium Safe Work stwierdził w oficjalnym oświadczeniu, że Australijska Flakka staje się bardziej popularna od metamfetaminy i jest ona od niej silniejsza i bardziej ekspansywna. Edward dodaje także, że wystarczy kilka ziaren tego specyfiku by doprowadzić daną osobę do stanu chemicznego zapomnienia, a następnie nawet do śmierci w przeciągu dziesięciu minut.

Liczne amatorskie filmy nakręcone przez osoby przebywające w miejscach, w których ktoś zażył ów specyfik są wstrząsające. Owe nagrania wyraźnie ukazują skrajności, do których pchnięty zostaje ludzki organizm w wyniku ogromnych przeciążeń mózgu. Ludzie kręcą się na ziemi, krzyczą, wydają dziwne dźwięki, gryzą każdego, kto znajdzie się w ich pobliżu, ukrywają się przed nieistniejącymi ludźmi czy też istotami, biegają nago po ulicach, uprawiają seks z przydrożnymi drzewami a czasem twierdzą nawet, że stanowią przestrzeń dla Boga. Oto fragment wypowiedzi Andrew Leibie dla Daily Mail Australia.

,,Problem z alfa-PVP polega na tym, że jest mieszanką silnego halucynogenu podobnego do LSD z silnym czynnikiem stymulującym, takim jak lód. Osoby, które zażyły ów specyfik są jednocześnie bardzo agresywne, ale i bardzo przerażone. Ludzie rozbijają okna, chcąc z nich wyskoczyć, biegają pod prąd na ruchliwej drodze, uciekają z pomieszczeń zamkniętych gdyż uważają, że ściany są dosłownie opętane. Samo LSD może nieść ze sobą przyjemne halucynogenne wizje, natomiast połączone z lodem wytwarza skrajnie psychopatyczną euforię z jednoczesną agresją. Podoba sytuacja występuje właśnie w alfa-PVP.’’

Widzimy, zatem, że przy użyciu chemicznych środków i specyfików można pchnąć organizm do skrajnych zachowań, jednak powstaje pytanie czy warto? Otóż takie skrajności nie przechodzą bez echa, one pozostawiają swoje piętno w organizmie. Piętno, które będzie się powiększać, jeżeli po owe skrajności dany człowiek zacznie sięgać regularnie. Pamiętajmy przy tym, że każdy człowiek ma dane zdrowie raz i nie więcej.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz