Amerykańskie Homeland Security uważa nieszczepionych za „zagrożenie terrorystyczne” i stara się zatrudnić „specjalistów od internowania”.


My wolni ludzie, pamiętajmy, że nasze ciało to nasza prywatna sprawa i żadnemu rządowi nic do tego. Nie dajmy się zastraszyć, omamić, ogłupić i zrozummy, że zdrowie posiadamy tylko jedno, a zdrowie raz utracone już nie powróci w takim stanie jak przed załamaniem. Anthony Fauci, Bill Gates, Joe Biden i z naszego podwórka Morawiecki, Kaczyński i Niedzielski niech się szczepią po sto razy na dzień, to ich sprawa, ale my decydujmy za siebie. I decydujmy z pełną świadomością możliwych konsekwencji.

Joe „Juzio” Biden lub też Joe „Bidon” Biden. Trudno określić inaczej obecnego prezydenta USA Joe Bidena, ponieważ jego poziom bezradności dosłownie przebija szklany sufit. Oczywiście żal nam tego „starszego pana”, który został wmanewrowany na fotel prezydenta przez amerykańskie Deep State. Jak do tego doszło? Sfałszowano wybory i ogłoszono, że Donald Trump przegrał a Joe wygrał. No cóż, taka jest obecnie demokracja w USA.

Niemniej jednak oficjalnie prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki jest Joe, dlatego odniesiemy się dziś do jego ostatnich „sukcesów”. W zasadzie Joe jest na „fali sukcesów”, wystarczy tylko wspomnieć kwestie związane z przyklepaniem projektu Nord Stream 2, czy coraz głośniejsze pojękiwania amerykańskich żydów w kwestii tak zwanych roszczeń żydowskich, de facto bezpośrednio powiązanych z ustawą 447 (Joe również przychylnym okiem spogląda na żydowskie podskoki względem Polski).

Dziś jednak chcemy się skupić na innych „sukcesach” Joe i jego administracji. Otóż dowiedzieliśmy się w sobotę (14-08-2021r.), że Homeland Security uważa teraz nieszczepionych za „zagrożenie terrorystyczne” i że armia amerykańska stara się zatrudnić „specjalistów od internowania i relokacji”. My zadajemy pytanie: jakiej relokacji? Czy będą tworzone obozy, dla niezaszczepionych, gdzie internowani zostaną wszyscy oporni? Hmm… Nawiązanie do II wojny światowej jest nad wyraz szokujące w tym przypadku. No, ale cóż, w USA jest demokracja… Prawda?

I teraz boom!!! Wiecie, co? Cały świat był tak skupiony na oszałamiającym upadku Afganistanu, jaki możemy obserwować w ostatnich dniach, pomimo pustych i bezmyślnych zapewnień samego Bidena, że ​​Afganistan się wybroni sam, że niewiele osób zauważyło trzęsienie ziemi o sile 7,2 na Haiti, które zabiło tysiące. I ponownie boom!!! Inną rzeczą, która wydawała się wymknąć z radarów większości ludzi, była przepowiednia Anthony’ego Fauci z 2017 roku, że prezydent Trump „bez wątpienia” stanie w obliczu wybuchu choroby zakaźnej podczas swojej prezydentury. Żyjemy w matrixie, o tak to fakt!

Ale to nie koniec! Tak samo dobre „przepowiednie” ma sam Bill Gates, który w 2010 roku przewidywał nadchodzące globalne szczepionki, a w 2015 roku powiedział, że następna wojna, która „zabije miliony”, będzie toczona przy użyciu mikrobów, a nie rakiet. Szok, co za świetny gość z tego Billa, jest on równie wielkim jasnowidzem, co Anthony Fauci. Dziś ta trójca: Gates, Fauci i oczywiście niezastąpiony intelektualista Biden stali się twarzą walki nie tylko z urojoną pandemią, ale w zasadzie ze wszystkim, co stanowi ostoję „normalności”.

Podobna sytuacja ma miejsce w Polsce, i należy odnotować, że Witold Gadowski w jednym ze swoich „komentarzy tygodnia”, które publikuje raz w tygodniu na portalu YouTube, zauważył, że otrzymał informacje, że polskie Ministerstwo Zdrowia otrzymywało emalie od Anthonego Fauci z wytycznymi dotyczącymi postępowania w kwestii pandemii. Są to informacje jeszcze nie potwierdzone, jak zauważa sam Witold Gadowski, niemniej jednak widzimy wyraźnie, że polski rząd działa niczym marionetki w rękach zachodnich sił.

Dziś w Polsce toczy się „wojenka” o TVN, toczy się „wojenka” o rozpad tak zwanej Zjednoczonej Prawicy, z której wyłamał się Jarosław Gowin i kilku jego posłów. Ja się jednak pytam, dlaczego nikt nie zadaje pytania o niszczenie polskiej gospodarki i nadliczbowe zgony? Dlaczego nikt nie zadaje pytania o bezsensowność testowania testami PCR, które są całkowicie niewiarygodne, co już liczne badania udowodniły. A jeśli testy PCR, są niewiarygodne to i cała ta pandemia to jedna wielka mistyfikacja!

To jednak nie przeszkadza Mateuszowi Morawieckiemu, Jarosławowi Kaczyńskiemu i oczywiście Adamowi Niedzielskiemu. Jednak czy mogłoby być inaczej, jeżeli do polski sprowadza się tak zwane szczepionki firmy AstraZeneca, które powodują zakrzepicę, a które wycofano z użytku w wielu krajach, jednak nie w naszej ojczyźnie. To jest kolejny skandal, ale czy kogoś to jeszcze dziwi? Przecież to jest PiS i nie trzeba nic do tego dodawać.

My wolni ludzie, pamiętajmy, że nasze ciało to nasza prywatna sprawa i żadnemu rządowi nic do tego. Nie dajmy się zastraszyć, omamić, ogłupić i zrozummy, że zdrowie posiadamy tylko jedno, a zdrowie raz utracone już nie powróci w takim stanie jak przed załamaniem. Anthony Fauci, Bill Gates, Joe Biden i z naszego podwórka Morawiecki, Kaczyński i Niedzielski niech się szczepią po sto razy na dzień, to ich sprawa, ale my decydujmy za siebie. I decydujmy z pełną świadomością możliwych konsekwencji.


Przeczytaj również:

J. Biden na spotkaniu grupy G7 ogłasza plan: „Odbuduj lepszy świat”. W tle Bank Światowy i ponowne zadłużanie narodów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com