Antychryst i demoniczna trójca: Antybóg, Antysyn i Antyduch.


17 Antychryst i demoniczna trójca Antybóg, Antysyn i Antyduch


Antychryst jest przeciwnikiem Mesjasza i sięga do staro testamentowego wyobrażenia o walce Boga z wężem na końcu czasów. Prastary Smok pojawi się pod koniec historii ludzkości upodobniony do bestii, gdyż będzie męczył, gnębił i zadawał cierpienia znęcając się na człowiekiem. Przeciwnik Chrystusa, czyli Antychryst będzie głosił słowa nie pochodzące od Boga, mimo, że jednocześnie będzie się na Niego powoływać, po czym sam określi siebie bogiem. Pojawienie się Antychrysta w wyznaczonym czasie nie powinno być dla Chrześcijan żadnym zaskoczeniem, gdyż jego duch już dziś usadowił się w wielu systemach i ideologiach obecnego świata.

”Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

W tak zwanej Europie bez granic pojawi się człowiek, który zaimponuje wszystkim geniuszem. Ostatecznym celem chrześcijaństwa jest panowanie Jezusa Chrystusa, zaś zamiarem wrogiego Bogu systemowi jest totalna władza Antychrysta. Oszalały pychą geniusz wystąpi w ramach nowego porządku świata. Bóg jest sprawiedliwy. Rządzący światem postępuje według zasady, że zarówno dobro jak i zło muszą dojrzeć. W Biblii możemy przeczytać takie oto słowa.

,,Niech was nikt nie zwodzi, dzień ten nie przyjdzie zanim nie nastanie okres wielkiego odstępstwa od Boga i nie pojawi się człowiek buntu i zatracenia. Przeciwnik, który się wynosi ponad wszystko, którego Pan, gdy przyjdzie, zabije tchnieniem ust swoich zniszczy swoją obecnością.’’

Imiona Antychrysta świadczą, że będzie on człowiekiem grzechu, system zatracenia, bezbożnikiem i człowiekiem bezprawia. Antychryst będzie szczytem mrocznego systemu świata, przywódcą i ucieleśnieniem buntu ludzkości. Antychryst to konkretna osoba i ukoronowanie systemu zniewolenia oraz upadku. System Antychrysta wystąpi w bestialskiej formie. Możemy nazwać go uosobieniem demonicznej trójcy. Smok, zwierzę i fałszywym prorokiem a zatem będzie on Antygobiem, Antysynem i Antyduchem.

Powiązania Nowego Porządku Świata z Antychrystem.

Duchowy szczyt systemu sprzeciwiającego się Bogu będą stanowić trzy osoby. Smok to władza demoniczna, zwierzę przedstawia bestialstwo absolutnej władzy politycznej oraz fałszywy prorok to rządzący religią bez Boga. Duch Antychrysta głosi już dziś, w obecnych czasach, że świat musi się zjednoczyć, aby granice pomiędzy państwami zostały całkowicie zatarte. Największe periodyki świata piszą, że znajdujemy się w przełomowym momencie dziejów, oczekując uniwersalnego rozwiązania problemów nękających globalną wioskę.

I oto z narodów świata wyłania się zwierzę, istota bestialska. Smok przekaże mu siłę, tron i swoją wielką moc. Wiemy dobrze, że szatan od zarania dziejów ludzkości nie ustaje w pomysłowości, toteż owiał postać Antychrysta czarną legendą, czymś w rodzaju mitu. Na koniec dzisiejszych rozważań dobrze jest także wspomnieć o takich książkach jak Holy Blod czy Holy Grail, które notabene stały się światowymi bestsellerami.

Książki te zakładają istnienie tak zwanych rycerzy obrońców, rycerzy arystokratycznej, czystej krwi, których zadaniem będzie ochrona przyszłego władcy świata. Można to w doskonały sposób odnieść czy to do Jezusa czy Antychrysta, niemniej jednak owymi rycerzami, którzy bronią Jezusa i Jego spuścizny są w dużej mierze aniołowie z kolei w przypadku Lucyfera i Antychrysta są to demony. A zatem ponownie zarysowuje się odwieczna walka dobra i zła.

Natomiast pisarz Richard Leigh udowadnia, lub próbuje w jakiś sposób udowodnić istnienie tajnego stowarzyszenia pod inspicjami, PRIEU DE SION, które to stowarzyszenie ma być w bezpośredni sposób powiązane z kielichem Jezusa z ostatniej wieczerzy. Jeżeli przyjrzymy się bliżej tego typy twierdzeniom to szybko dojdziemy do wniosku, że owej hipotezie bliżej do bajki aniżeli prawdy. Niemniej jednak, Leigh utrzymuje, że Jezus miał przeżyć ukrzyżowanie i ożenić się z Marią Magdaleną a jego potomkowie osiedlili się w Europie i stanowią trzon królewskich rodzin Starego Kontynentu. Z jednej z owych rodzin miałby wyjść Antychryst.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


This article has 1 Comment

Comments are closed.