Antychryst. Syn Zatracenia Cz.1 Jego czas nadchodzi.


9 Antychryst. Syn Zatracenia Cz.1 Jego czas nadchodzi


Antychryst, syn zatracenia, przeciwnik i buntownik, te określenia dotyczą jednej i tej samej postaci, o której dziś rozpoczynamy serię artykułów. Od dziś przyjrzymy się bliżej tej tajemniczej a zarazem mrocznej osobie. Postać Antychrysta zainicjowała wiele legend, doniesień, przekazów i publikacji, ale jedno jest bardzo ważne tutaj, z większości owych informacji możemy wyłuskać pewien kręgosłup, który w najbardziej trafny sposób będzie odzwierciedlał przyszłego syna zatracenia, który ma nawiedzić naszą planetę po to, aby zwieść ludzkość i poprowadzić ją ku zagładzie.

Dziś wychodzimy naprzeciw temu, co dopiero ma nadejść. Na samym wstępie należy jednak zaznaczyć, że nie będą to artykuły pozytywne, czy optymistyczne, gdyż Antychryst jest uosobieniem zła i tego, co najgorsze. Nim jednak przejdziemy już stricte do kwestii związanych z Antychrystem, powinniśmy napisać, że dziś bardzo wiele osób żyje w mroku lub ma z nim styczność. I nie chodzi tutaj dosłownie o ciemność, która notabene wzmaga odczucie leku, chodzi tutaj bardziej o pewne doznania emocjonalno empiryczne.

Antychryst i demoniczna trójca: Antybóg, Antysyn i Antyduch.

Bardzo często ludzie odczuwają dziwne lęki, wydaje im się, że spadają w niekończącą się przepaść a walka nic nie zmieni, pozostaje tylko poddać się gdyż wszystko, co do tej pory czynili było błędem. To, co widzą lub widzieli zaczyna ich przerażać, a jednak to jest w nich i nie da się tego pozbyć. W grę zaczynają wchodzić psycholodzy i psychiatrzy, którzy diagnozują coraz to nowsze objawy chorób psychicznych a tak naprawdę bardzo często powodem upadku jest zło, które gdzieś wsiąkło do naszego wnętrza i kiełkuje.

Z kolei źródłem zła jest Lucyfer, który w czasach ostatecznych przekaże swoją moc Antychrystowi, tak by ten stał się jego doskonałym synem, jak Jezus jest doskonałym Synem Boga. Tutaj Lucyfer małpuje stwórcę, po to by go wyśmiać, ale też stać się od Niego lepszym. ,,Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego. Będzie zamierzał zmienić Czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu.’’

To fragment księgi Daniela ze Starego Testamentu opisujący Antychrysta i jego działanie. To jednak nie wszystko, czego możemy się dowiedzieć o tej mrocznej postaci. Inną księgą jest Apokalipsa z Nowego Testamentu, jednak reasumując Antychryst poda się za Boga, czym zwiedzie dużą część ludzkości, niestety za nim ludzkość zorientuje się, kim tak naprawdę jest ich zbawca, będzie za późno i wiele dusz pójdzie na wieczne zatracenie.

Antychryst ostatni dyktator świata.

Liczni egzegeci i teolodzy uważają, iż czasy Antychrysta są bliskie, mało tego, pojawiają się już także coraz częściej głosy, że on już jest pośród nas. Pamiętajmy tutaj o jednym, księga Daniela Starego Testamentu jest uzupełnieniem Apokalipsy z Nowego Testamentu, i powinno się je ze sobą konfrontować, ponieważ tylko w ten sposób można odkryć prawdę o nadchodzącej przyszłości dla świata i ludzi. Przez setki lat za Antychrysta uważano Nerona, Hitlera, Mussoliniego, Stalina a tutaj powinniśmy jasno napisać, że wyżej wymienione osoby, zwłaszcza Neron czy Hitler byli prekursorami Antychrysta, czyli czymś w rodzaju proroków, zapowiadających przyjście tego jedynego i najwyższego posłańca piekieł.

W przypadku Jezusa z Nazaretu było podobnie, Jego również przez setki lat zapowiadali prorocy, innymi słowy prekursorzy. Tutaj bardzo ciekawą informacją jest proroctwo Jeane Dixon, która w książce ‘‘Moje życie i przepowiednie’’ napisała, iż Antychryst urodził się w roku 1962 o godzinie siódmej rano piątego lutego. Jest on w linii prostej potomkiem faraona Echnatona i królowej Nefretete, czyli pochodzi z rodziny królewskiej, tak możemy to określić.

Dixon twierdziła także, że jego potęga będzie systematycznie rosnąć, by ostatecznie ujawnić się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Oczywiście do takiego ujawnienia nie doszło, przynajmniej póki, co nic tutaj się z tym nie wiążę, ale ostatecznie lista podejrzanych nadal jest długa. Na koniec dzisiejszych rozważań należy zaznaczyć, że proroctwo Dixon może się jeszcze spełnić, ale z opóźnieniem, ponieważ takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości.

Mało tego jest wyraźnie powiedziane, że po przez modlitwę można pewne katastrofy odwlec w czasie czy też zmniejszyć dramatyczne konsekwencje, jakie mogą z nich wyniknąć. Tutaj może być podobnie, Antychryst jeszcze się nie ujawnił, ponieważ Bóg mu na to nie pozwolił, aby ludzie mieli więcej czasu na przygotowanie a co za tym idzie obronę swojego życia i duszy.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

 1. Ludzie nie czytaja Pisma Swietego i nie rozumieja, czasow Apokalipsy , nie znaja w jakim przedziale czasow sie znajdujemy.
  W Apokalipsie pisze wyraznie o Antychryscie kim byl ten syn zatracecia i dlaczego nazywa sie go Antychryst.
  Na zachodzie wiedza juz dawno, kto jest tym Antychrystem, tylko w Polsce odwraca sie kota ogonem.
  Juz w latach 70 XX wieku przepowiednie mowily :” gdy nastanie pelne tysiac lat narodami ( w tym narodami wiary ) bedzie rzadzil Antychryst. ” I tak sie stalo, Przez wielu, juz w latach 80 i 90. Zostal nazwany Antychrystem, nawet w Parlamencie Europejskim, gdy tam pojechal przemawiac.
  I dalej mowi przepowiednia ” I ten Antychryst bedzie wymagal, aby wszyscy oddawali mu najwyzsze poklony i czesc „.
  I tak sie stalo. Wielka reklama i media zrobily swoje.
  I dalej mowila przepowiednia ” I ten Antychryst bedzie zlecal swoim ludziom ( swojej wiary, swojego kraju i swojego jezyka ) zeby wprowadzali swoim ludziom ( swojej wiary, swojego kraju i swojego jezyka )pod skore chipy. Ten Antychryst – to bestia szatan 666.””.
  Tak mowily przepowiednie. Antychryst juz byl, zyl , umarl i poszedl do Piekla. W Polsce zatuszowano sprawe. Wybrali go na swietego. To papiez polak, ten, ktory zostal trafiony smiertelna rana, ale zostal wyleczony. W Apokalipsie pisze o tym wyraznie.
  A dlaczego zostal nazwany Antychrystem ? . Antychrystem nazwany, bo na poczatku jego pontyfikatu wprowadzil zle zmiany w kosciele, na najwyzsza zniewage Boga. A mianowicie przeniosl celebracje mszy sw. na male stoly ustawione przed Oltarzami Glownymi Bozymi. Bo Antychrystowi Oltarze Wielkie Glowne Boze nie byly potrzebne, i w wielu kosciolach Oltarze te usunieto, rozebrano i zniszczone.
  I papiez ustawil swoj caly kler podczas mszy sw. tylem do Boga, tylem do Oltarzy Glownych, a twarza do ludzi, jak w teatrze.
  I gdy ksieza caluja te ich stoly jako oltarze, to pochylaja sie ku ludziom, jakby im sie klaniali, a tylki swoje wypinaja na Boga i Oltarze Glowne.
  A Oltarze Glowne Boze – to Tron i Siedziba Boga Zywego w Trojcy Jedyneg. I Oltarze Glowne Boze – to Miejsce Mocy Boga i Ducha Swietego. To rowniez miejsce Laski i miejsce Przemienienia, to rowniez miejsce komuni i Najswietszego Sakramentu Oltarza i to najswietsze miejsce w calym kosciele.
  A papiez polak to zniszczyl. I ustawil caly kler tylem, na wypinanie swoich tylkow na Boga i na Tron Bozy, na wypinanie tylkow na Prawa i Przykazania Boze i na Przymierze Boze.
  Zachodni biskupi w Watykanie poszli prosic papieza polaka, aby cofnal zle zmiany, jakie zaprowadzil w kosciele. Ale papiez polak powiedzial, ze nie cofnie jego zmian. I wtedy biskupi zachodni nazwali papieza polaka Antychrystem. A papiez polak ich za to ekskomunikowal. I zachodni kler obrazil sie na papierza polaka, wielu zachodnich ksiezy odeszlo z kosciolow. Wiele zachodnich ludzi przestalo chodzic do kosciolow przez papieza polaka.
  I pozniej gdy papiez polak polechal do Europarlamentu tam przemawiac, tam wstal jeden europosel i rowniez nazwal papieza polaka Antychrystem. No niestety.
  Ksieza polscy o tym wiedzieli, ale to ukrywali przed ludzmi, a wielka rekrama i wielkich holdowaniem zaslepili ludzi.
  Przez to gloszenie przez papieza, ze wszyscy beda zbawieni : i wielkie zlodzieje, mordercy i cudzoloznicy – 2000 r. ( to zniszczenie 10 Przykazan Bozych ), ksieza zaczeli grzeszyc na potege, bo mysleli, ze papiez ich zbawi. Papiez zwiodl i oszukal ludzi, bo Pan Bog zadnych bandytow i wielkich grzesznikow zbawiac nie bedzie.
  Przez ta wielka reklame na potege ludzie zostali zwiedzeni i wszyscy prawie w Polsce czcili papieza, bo nie znali prawdy o nim. Polski kler duzo spraw ukryl przed ludzni. Rowniez to, ze papiez czesto zapraszal swoja kolezanke z teatru, , ktora zamykal sie w komnatach papieskich na dlugie godziny. Wszyscy biskupi w Watykanie o tym wiedzieli, tak pisalo o tym w gazecie. I wszyscy biskupi w Watykanie mieli papiezowi to za zle, ze czesto zapraszal swoja kolezanke z teatru, z ktora sie zamykal na dlugie godziny. A w Polsce zrobili go swietego.
  W Apokalipsie pisze, ze Pan Bog nie przyjal Antychrysta do Nieba. Bog zrzucil Antychrysta na Ziemie, jego dusze i jego rzekome swietosci i jego rzekome cuda nie widy. Juz wczesniej, zaraz po smierci papieza media mowily, ze papiez polak nie mial zadnych objawien, ani zadnych lask od Boga. I nie wiadomo jak bedzie z jego swietoscia, chyba, ze ludzie go wyniosa na swietego. I kler polski to wykorzystal, aby ludzie swiadczyli, ze byl posrdnikiem. I to ksieza wykorzystali w zlej sprawie. Ludzie w trudnej sytuacji, w chorobie itp. modlili sie do roznych swietych o pomoc. A kler to wszystko pozbierali i przypisali cuda papiezowi.
  Papiez polak za zycia wprowadzil jeszcze jedno zlo. A mianowicie satelitarne oprogramowanie, nowej generacji, na sprawdzanie ludzi, droga elektronicznych przekazow, polaczonym oprogramowaniem na sterowanie ludzmi.
  Papiez chcial byc jak Bog – przenikac i sterowac ludzmi i pogoda. I takie oprogramowanie dla papieza polaka opracowali, jego ludzie. I przez to oprogramowanie i promieniowanie, ludzie zaczeli chorowac na nowotwory.
  To wszystko zlo z Antychrystem juz sie wydarzylo. A nazwa bestia szatan dlatego, od jego szkodliwego oprogramowania i promieniowania na ludzi, przez co ludzie zaczeli chorowc.
  Liczba Boga – to 333. Bog wspolistotnyy w 3 osobach.
  A papiez polak robil wszystko, aby byc 2 razy x wiekszy i wazniejszy dla ludzi od samego Boga ( koscioly dla niego byly za male, potrzebowal 2 razy wiece miejsca dla ludzi niz w kosciele.
  I 333 liczba Boga x ( razy) 2 = 666. –
  to liczba papieza.
  W Apokalipsie Pisma Swietego – opisuje sie Antychrysta, rowniez jako bestie pierwszego, od nazwy tej jego broni na sterowanie ludzmi i pogoda, od ktorej ludzie maja te wrzody, czyli nowotwory, opisywane w Biblii.
  Przed smiercia papierz przekazal jego oprogramowanie na rzadzenie swiatem – sterowanie ludzmi i pogoda, dla jego pomocnika – sekretarza. I tak sie stalo. Ten pomocnik papierza przejal ster rzadzenia swiatem i od ponad 10 lat manipuluje i steruje steruje przez satelite ludzmi i itp.
  I ten pomocnik, co dalej reklamuje papierza zwodzi ludzi – opisany jest w Apokalipsie Pisma Swietego – jako bestia druga i wielki Lucyfer, jak ten Watykanski Lucyfer Teleskop, przenoszacy Swiatlo, od Slonca na Satelite JP II, a pozniej na ludzi podswietlanie, i na przenikanie, z kobaltem.
  Z uzyciem, ktorego nastepuje zwiekszone promieniowanie, i globalne ocieplenie wychodzace z Polski. To przez ta bron papieza, a pozniej jego pomocnika.

Comments are closed.