Antychryst. Syn Zatracenia Cz.2 Objawienia i proroctwa.


10 Antychryst. Syn Zatracenia Cz.2 Objawienia i proroctwa


‘‘Żyje on jeszcze w ukryciu i ujawni się w swoim czasie. Swoją wiedzą zdobędzie cały świat. Będzie małpował Chrystusa-Mesjasza, a gdy wejdzie na tron w Chinach, powie: Jestem Chrystus-Mesjasz pochodzący z matki Żydówki, a ten, co był, to zwodziciel […] Antychryst dla pozoru, żeby zwieść jak najwięcej ludzi, umrze, a trzeciego dnia zmartwychwstanie (pozornie umrze i pozornie zmartwychwstanie). Wielu ludzi w niego uwierzy.’’

Władysław Biernacki (Wizjoner z Polski).

Na samym początku dzisiejszego artykułu umieściliśmy fragment wizji, jaką otrzymał Polski wizjoner Pan Biernacki, jednak to nie wszystko, ponieważ przy tej okazji nie możemy zapomnieć o innej postaci. Stefano Gobbi to znany na całym świecie ksiądz, który zmarł w roku 2011. Przed śmiercią oświadczył, iż od roku 1973 regularnie otrzymywał przesłania dotyczące Antychrysta. Owe przesłania pochodziły z Nieba. Gobbi swoje pisma złożył w Kongregacji Nauki Wiary, tak by Watykan ustosunkował się do otrzymanej treści.

Niestety pisma przepadły niczym kamień w wodę a jakiś czas później uznawany za świętego za życia kapłan zmarł. Zatem nie znamy treści objawień przekazanych Kongregacji, możemy jedynie przypuszczać, że skoro do owych objawień dochodziło jeszcze praktycznie kilka lat temu to czas rzeczywiście jest bliski a Antychryst może być już na ziemi. Na szczęście ksiądz Gobbi część informacji dotyczących wizji przekazał w inne miejsce a nie tylko do samego Watykanu.

Powiązania Nowego Porządku Świata z Antychrystem.

To ważne, ponieważ dzięki temu posiadamy jakiś punkt zaczepienia. Z tego, co zostało ujawnione i nie przekazane Rzymowi możemy wyróżnić jedną podstawową wizję. Owa wizja pozwala lepiej zrozumieć znaczenie apokaliptycznego imienia 666, które to symboliczne imię opisuje Antychrysta. Obecnie wokół trzech szóstek narosło wiele mitów i domysłów, jak tę kwestię widział ksiądz Stefano Gobbi? Spójrzmy i przeczytajmy ów fragment.

‘‘Dzięki rozumowi oświeconemu światłością Bożej Mądrości można odczytać z liczby 666 imię człowieka: imię wskazane przez tę cyfrę – to Antychryst. Przeliczcie teraz jego liczbę 666 dla zrozumienia, w jaki sposób wskazuje ona na imię człowieka. Liczba 333 oznacza Boskość. Lucyfer zaś – z powodu pychy – buntuje się przeciwko Bogu, ponieważ siebie chce wynieść ponad Boga. 333 to liczba wskazująca na tajemnicę Boga. Ten zaś, kto chce umieścić siebie ponad Bogiem, nosi znak 666. Liczba ta oznacza, zatem Lucyfera, szatana, czyli tego, który powstaje przeciwko Chrystusowi – Antychrysta.’’

Ksiądz Stefano Gobbi.

Widzimy, zatem jasno, że ponownie Lucyfer małpuje Boga, stara się Go naśladować jednak w swój karykaturalny sposób. O owym naśladowaniu czy też małpowaniu pisaliśmy już wcześniej w artykule poświęconym zakonowi Iluminatów. Lucyfer, chociaż bardzo przebiegły i inteligentny ma jedną podstawową wadę i piętę achillesową, ową piętą jest pycha, która często demaskuje księcia zła i pozwala nam w porę dostrzec prawdę i rozpocząć obronę.

Demonizm i jego rola w zbliżającym się zniewoleniu ludzkości.

W ostatnich latach na celowniku poszukiwaczy Antychrysta znalazł się Barack Obama oraz wnuk Elżbiety II, czyli młody książę William. Jeżeli chodzi o samego prezydenta USA to tutaj sprawa rzeczywiście jest dość skomplikowana, ponieważ sam, Obama uznaje siebie oficjalnie za protestanta, ale skrycie może być również muzułmaninem, satanistą czy jezydą, jak twierdzą niektórzy. Pamiętajmy o tym, że jezydzi otwarcie czczą boga zła, którym jest Anioł Malak Taus.

Ponad to wielu nie daje spokoju blizna znajdująca się na głowie prezydenta, która to blizna ma przypominać kształtem pentagram. Natomiast najpopularniejsza teoria spiskowa zakłada, iż ów znamię jest pozostałością po operacji wszczepienia mikrochipu, tak by w pełni kontrolować poczynania byłego prezydenta USA. Jeżeli chodzi o samego księcia Williama to urodził się on 21 czerwca 1982 roku, który to dzień jest dniem słońca, czyli symbolem Lucyfera.

Ponad to ma on podobną budowę fizyczną do Jezusa. Dalej jest również królewska linia krwi, czyli linia Merowingów i Spencerów. Jak podaje wielu naukowców i badaczy owe linie wywodzą się bezpośrednio z rodu Dawida, a to sprawia, że książę William jest spokrewniony z Jezusem. Szokująca informacja, ale jak najbardziej realna. Na koniec dzisiejszych rozważań należy wspomnieć o premierze kultowego filmu Omen, która to premiera miała miejsce krótko przed narodzinami księcia i stanowiła artystyczny hołd dla przyszłego Antychrysta.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com