Antychryst. Syn Zatracenia Cz.3 Wszystko miało początek. Zło także.


11 Antychryst. Syn Zatracenia Cz.3 Wszystko miało początek. Zło także


,,Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.’’

David Spangler.

Do tej pory opisaliśmy część przepowiedni, oraz to, jakie osoby znalazły się na celowniku poszukiwaczy potencjalnego Antychrysta. Dziś czas na spojrzenie od strony teologicznej, od strony wiary, czas spojrzeć na Antychrysta od strony zła a w zasadzie genezy zła. Po upadku Adama i Ewy w raju, Bóg obmyślił sposób, w jaki ludzkość będzie mogła zostać dźwignięta z grzechu. Ten sposób to Jezus z Nazaretu, odkupiciel i Bóg- człowiek.

Jezus syn Boga, który poniekąd w jego imieniu przyszedł na ten świat, stał się jednym z nas, ofiarował nam swoje ziemskie życie, miłość, boskość, pomoc i naukę dla przyszłych pokoleń. Lucyfer, czyli zbuntowany anioł, władca piekieł i twórca wszelkiego zła, postanowił zadziałać podobnie. Postanowił poniekąd zesłać swojego syna na ziemię, doskonałego syna zła, który przyniesie lęk i zgubę, wszystko to, co jest przeciwne do darów Jezusa z Nazaretu, dlatego nazywany jest również synem zatracenia.

Czy XXI wiek okaże się schyłkowy dla obecnej cywilizacji?

Oczywiście Lucyfer musiał czekać, by czas mógł sprzyjać jego woli, wszystko wskazuje na to, że chwila jest bliska, a świat już na tyle został skorumpowany oraz zawładnięty przez pewne elity, iż syn zatracenia będzie mógł zostać powołany do swojej misji. Jaki będzie Antychryst? Będzie on odbiciem Lucyfera tak jak Jezus jest odbiciem i odzwierciedleniem Boga Ojca. Antychryst otrzyma dary a w zasadzie pełnię darów ze strony piekieł, podobnie jak święci otrzymują pełnię darów Ducha Świętego.

Tak, to nie przypadek, Bóg daje pewne charyzmaty czy możliwość czynienia cudów wybranym świętym, podobnie jest po drugiej stronie barykady, im więcej ofiarujemy demonowi, czy też złu, tym więcej otrzymamy. Jakie więc mogą być dary demoniczne? Niezwykła inteligencja i spryt, umiejętność działania bez potrzeby snu, bystrość i brak skrupułów, do tego możemy doliczyć wszelkie dary okultystyczne, innymi słowy Lucyfer będzie w Antychryście gdyż wie doskonale, że od tego zależy przyszły los ludzkości oraz kosmicznego systemu rzeczy.

Objawienia z La Salette zepchnięte w niebyt przez Piusa IX?

Lucyfer myśli a w zasadzie jest przekonany, iż jeszcze nie przegrał, może pokonać Boga, to też zrobi wszystko, aby ów cel osiągnąć, a jego ostatecznym narzędziem będzie Antychryst. Teraz, jakie najważniejsze informację otrzymujemy z objawień. Otóż Antychryst ma być pochodzenia Żydowskiego, będzie pochodził ze związku Zakonnicy i upadłego Anioła. Będzie wojskowym, ale i politykiem, jego słowa oraz czyny porwą świat. Pamiętajmy jednak, że nadal będzie tylko i wyłącznie człowiekiem.

Nie przybierze jakiejś formy boskiej, będzie najprawdopodobniej w doskonały sposób opętany przez samego księcia zła. To jednak nie wszystko, z objawień Katarzyny Emmerich dowiadujemy się, iż Antychryst będzie człowiekiem, który pozna Boga, wiarę i teologie w sposób doskonały a mimo to odrzuci wszystko to, co jest związane z dobrem i najwyższym stwórcą. Jawnie i dobrowolnie przeciwstawi się niebu, czym zyska sobie większe wsparcie piekieł, Antychryst będzie takim samym buntownikiem jak Lucyfer.

Często obwinia się Boga za zło, lub zadaje pytanie, po co jest stworzył? Otóż Bóg nie stworzył zła, geneza zła tkwi w pysze Lucyfera, który jest jedynym twórcą tego, co negatywne i destrukcyjne. To nasienie, tę truciznę Lucyfer przez tysiąclecia wlewa w dzieje ludzkości. Jest napisane, że człowiek nie może nic dobrego uczynić bez pomocy Boga, podobnie jest w przypadku zła, nic złego nie można uczynić bez wsparcia czy też inspiracji demona.

Oczywiście demony, są różne, mają moce i siłę, jednak Lucyfer jest z nich najsilniejszy i najbardziej doskonały w złu i nienawiści, dzieje się tak, dlatego ponieważ on był pierwszy. Zło narodziło się w nim i trwa po dziś dzień, przybierając coraz to nowsze i bardziej wyrachowane formy. Lucyfer nienawidzi człowieka, zazdrości mu i chce jego zguby. Taka jest geneza zła, które trwa przez lata by ostatecznie przybrać formę człowieka będącego doskonałym sługą Lucyfera. Człowieka, którego będą nazywać Antychrystem.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


This article has 1 Comment

  1. Ten „słynny” Bibi N. antychrystem? Niee, nie może być, stawiałbym na zięciulka prezydenta Jueseju

Comments are closed.