Apokalipsa w roku 2025? Al Bielek ujawnia daty i prawdę o eksperymencie Filadelfijskim.


6 Apokalipsa w roku 2025 Al Bielek ujawnia daty i prawdę o eksperymencie Filadelfijskim


,,Dotarłem do informacji pochodzących bezpośrednio od osób, z którymi przeprowadzono wywiady w sprawie eksperymentu Filadelfijskiego oraz projektu Montauk. Ponieważ te projekty są tak tajne, zdobycie twardych dowodów jest prawie niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że projekty te nigdy nie miały miejsca. Ta informacja jest dla tych, którzy chcą poznać prawdę. Czasami znalezienie prawdy staje się nieuchwytne, jest wielu takich, którzy nie chcą, abyś znał prawdę o tych projektach.’’

Al Bielek.

Oficjalna narracja na temat eksperymentu Filadelfijskiego jest taka, że nigdy się to nie wydarzyło, a było to jedynie oszustwo propagowane przez człowieka imieniem Carlos Miguel Allende, który twierdził, że był świadkiem eksperymentu z okresu drugiej wojny światowej w Filadelfijskiej Stoczni Marynarki Wojennej, w której niszczyciel USS Eldridge stał się niewidzialny. Carlos utrzymywał, że statek został teleportowany do Nowego Jorku, a następnie do innego wymiaru, w którym napotkano kosmitów. Ostatecznie USS Eldridge został zniszczony przez czas i przestrzeń, zabijając kilku marynarzy i „łącząc ich” z kadłubem statku.

Trzy dni ciemności. ,,Jedna trzecia ludzkości zginie.’’

Niedawno ponownie zrobiło się głośno o tym tajnym rządowym eksperymencie, za sprawą Al Bielek’a, który utrzymuje, że eksperyment Filadelfijski nie został zawieszony, lecz w tajemnicy Pentagon nadal kontynuuje prace badawcze w tym zakresie. Mężczyzna twierdzi również, że został zwerbowany do czegoś pod tytułem Montauk Project. Al Bielek przyznał jednocześnie, że codziennie dojeżdża do pracy, codziennie wykonuje swoją oficjalną pracę w Kalifornii, po to, aby zachować pozory, jest to standardowa procedura wdrażana w przypadku pracowników takich jak on.

Al. Bielek podkreśla, że został zmuszony do prowadzenia podwójnego życia. Otóż po zakończeniu pracy w Kalifornii podróżuje tajnym podziemnym, magnetycznie zasilanym pociągiem z Los Angeles do Montauk w stanie Nowy Jork, aby pracować w swojej drugiej pracy, pracy na temat, której nie może rozmawiać z nikim, gdyż podpisał klauzule tajności, ponad to sugerowano mu, wprost że nielojalność może kosztować życie. Twierdzi on, że zaangażował się w rządowe eksperymenty dotyczące jednolitej teorii pola.

Al Bielek twierdzi, że kiedy pracował jako wykonawca rządu USA, kierował programem kontroli umysłu, który był narzędziem wykorzystywanym przeciwko amerykańskim członkom wojska i kontrahentom w celu zapewnienia tajemnicy. Mężczyzna twierdzi także, że brał udział w programach umożliwiających podróże w czasie, kiedy to w trakcie trwania jednej z takich podroży odkrył rzeczy, które nie mógł zachować jedynie dla siebie, zdecydował się ujawnić prawdę. Jaką prawdę? Al Bielek ostrzega świat przed nadciągającą globalną katastrofą, które zmieni nie tylko krajobraz USA, ale i oblicze planety. O to fragment dokumentów ujawnionych przez Bielek’a.

,,Dotarłem do informacji pochodzących bezpośrednio od osób, z którymi przeprowadzono wywiady w sprawie eksperymentu Filadelfijskiego oraz projektu Montauk. Ponieważ te projekty są tak tajne, zdobycie twardych dowodów jest prawie niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że projekty te nigdy nie miały miejsca. Ta informacja jest dla tych, którzy chcą poznać prawdę. Czasami znalezienie prawdy staje się nieuchwytne, jest wielu takich, którzy nie chcą, abyś znał prawdę o tych projektach. Osobiście uczestniczyłem w eksperymencie umożliwiającym podróże w czasie. Wraz z pięcioosobowym zespołem zostaliśmy przeniesieni do roku 2027 i to, co wówczas tam zastaliśmy zmroziło nam krew w żyłach. Okazało się, że w roku 2025 świat nawiedził globalny kataklizm, po którym nic już nie było jak dawniej. Dziś mówiąc o tym, sam już nie wiem czy to była iluzja spowodowana eksperymentem i wywołanym szokiem czy rzeczywiście przyszłość, która nadchodzi, jednak nie mogę milczeć w tej sprawie, gdyż pozostało już niewiele czasu.’’

Al Bielek.

Należy również zauważyć, że Pentagon bardzo szybko wydał oświadczenie, w którym potępia postępowanie Bielek’a, utrzymując, iż w najbliższych latach nic nie zagraża naszej planecie. Dodatkowo zaprzeczono temu, aby kiedykolwiek próbowano kontynuować pracę w zakresie podróżowania w czasie czy rozwoju eksperymentu filadelfijskiego. Z kolei projekt Montauk został nazwany nową teorią spiskową, która nie ma nic wspólnego z realiami.


 Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


Dodaj komentarz