Arcybiskup Bernardini ostrzega przed apokaliptycznym starciem.


6 Arcybiskup Bernardini ostrzega przed apokaliptycznym starciem


,,Francja wpadnie w okres straszliwej anarchii. Francuzi przeżyją desperacką wojnę domową, w czasie, której nawet starcy chwycą za broń’’

Błogosławiona Anna Maria Taigi.

W Europie coraz częściej dochodzi do konfliktów na tle wyznaniowym, na tle kulturowym. Zamachy terrorystyczne, liczne wykroczenia i przestępstwa na tle seksualnym, wyłudzenia, zastraszanie, groźby i wyniszczenie jedności międzynarodowej na Starym Kontynencie wydaje się wzrastać z roku na rok. Niekorzystna spirala upadku dotychczasowych wartości na rzesz chorej i niepohamowanej poprawności politycznej przybiera na sile. Co z tego wynika? Wynika wiele, jednak coraz częściej możemy usłyszeć o groźbie wojny domowej we Włoszech oraz Francji. Eksperci uważają, że to tylko kwestia czasu.

Już w roku 1999 arcybiskup Giuseppe Bernardini w trakcie trwania Synodu Biskupów w Rzymie wskazywał na niepokojące proroctwa zapowiadające w niedalekiej przyszłości jawną inwazję muzułmanów na Europę. Wskazywał on również na rosnącą możliwość wybuchu wielkiego, wręcz apokaliptycznego starcia po między cywilizacją Łacińską a Muzułmańską. Bernardini wykazywał wielką troskę o przyszłość Europy, troskę niedostrzeżoną przez ówczesny świat. Od 1999 roku minęło zbyt wiele lat, i zbyt wiele negatywnych rzeczy wydarzyło się w Europie, rzeczy, które zmaterializowały się, ponieważ istniało ku temu polityczne przyzwolenie.

,,Kiedy każdy będzie pewien, że pokój jest zapewniony, w czasie najmniej spodziewanym wybuchnie rewolucja. Rewolucja będzie rozprzestrzeniać się w każdym francuskim miasteczku. Będzie powszechna rzeź. Ta rewolucja będzie trwała zaledwie kilka miesięcy, ale będzie straszna. Krew będzie płynąć wszędzie, bo złość bezbożnych sięgnie szczytu. Ofiary będą niezliczone. Paryż będzie wyglądać jak rzeźnia’’.

XIX wieczna wizjonerka ukrywająca się pod imieniem Mistyczki z Tours.

Mistyczka z Tours wskazywała również na wzrost prześladowań skierowanych w stronę kapłanów i Kościoła. Prześladowania przybiorą krwawą formę, arcybiskup Paryża będzie zamordowany a wielu kapłanom zostaną poderżnięte gardła. Zgroza tamtej chwili przybierze dotąd nieznane oblicze, które na dobre zachwieje posadami Francji, ten naród nie będzie już takim samym narodem jak w przeszłości. Wizjonerka przestrzega również, przed tym, aby nie lekceważyć znaków, jakie są dawane narodom Europy.

,,Francja wpadnie w okres straszliwej anarchii. Francuzi przeżyją desperacką wojnę domową, w czasie, której nawet starcy chwycą za broń’’

Błogosławiona Anna Maria Taigi.

Wincenty Łaszewski badacz licznych objawień oraz znawca religii Islamu, wskazuje na zapowiedź podrzynanych gardeł i nastaniu ery prześladowań Kościoła jako jeden ze znaków czasu zapowiadających krwawe zamieszki wywoływane przez Muzułmanów. Z kolei arcybiskup Bernardini przytacza fragment proroctwa zapowiadającego ,,atak przez Bałkany’’ w końcowej fazie zamieszek. Również Nostradamus w wielu centuriach pisze wprost o fali z pod znaku pół księżyca zalewającej Europę.

Ujawniony list Ojca Pio do Watykanu opisujący Trzy Dni Ciemności: czas Boskiego gniewu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com

 


 

Dodaj komentarz