Ataki na Polskę nie ustają. Już nie tylko Izrael, ale i Ukraina.


3 Ataki na Polskę nie ustają. Już nie tylko Izrael, ale i Ukraina


„Prawo uchwalone przez Polaków to poważne zaprzeczenie odpowiedzialności i roli Polski w Holokauście Żydów”

Israel Katz.

Daniel Schatz wpływowy i ceniony przez środowiska Żydowskie politolog na łamach ,,The Jerusalem Post’’ wystosował apel, będący poniekąd wezwaniem do Polskich władz o zwrot blisko stu siedemdziesięciu tysięcy nieruchomości, których cenę szacuje się na dziesiątki miliardów dolarów. Jest to kolejny etap machiny propagandowej, jaka od kilku dni została wycelowana w nasz kraj a która zdaje się z każdą kolejna dobą przybierać na sile. Polska walczy o niepodległość i realną suwerenność dziś na naszych oczach.

Z kolei Israel Katz piastujący funkcję ministra transportu oraz wywiadu domaga się od rządu Izraela by ten poprzez obniżenie rangi relacji dyplomatycznych z Polską ukarał w ten sposób obecny rząd Polski a także wzmógł presję po przez działania poniekąd burzące wizerunek naszej Ojczyzny. Israel Katz należy do tej samej partii, co obecny premier Izraela Binjamin Netanjahu to też jego wypowiedz, którą rozpoczęliśmy dzisiejszą publikację budzi dodatkowe zażenowanie, wypowiedz obarczająca nasz Naród współodpowiedzialnością za Holokaust na Żydach.

Niewyobrażalny atak i szantaż skierowany przeciwko Polsce.

W całym sporze Polska otrzymuje także swoisty nóż w plecy od naszego wschodniego sąsiada to jest Ukrainy. Prezydent Petro Poroszenko oświadczył, że obecna ustawa przyjęta przez sejm i senat jest nie do przyjęcia. Poroszenko wzywa Polskę do podjęcia natychmiastowego dialogu. Jest to rzecz niesłychanie kuriozalna, ponieważ wschód Ukrainy praktycznie przestał już istnieć, nie wspominając o Krymie a prezydent kraju zajmuje się kwestią Polskich ustaw i dolewa oliwy do ognia popierając Izrael, powstaje tylko pytanie, za jaką cenę owe poparcie?

,,Jestem głęboko zaniepokojony decyzją polskiego parlamentu. Prawda historyczna wymaga szerszej rozmowy i dialogu, a nie zakazów. Oceny zawarte w tej decyzji są absolutnie nieobiektywne i kategorycznie nie do przyjęcia.’’

Petro Poroszenko prezydent Ukrainy pod Rosyjska okupacją.

Powiedzenie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nabiera obecnie nowego i bardziej głębokiego sensu. Drodzy Czytelnicy swoistym paradoksem jest to, że Polska walczy o prawdę historyczną, broni dobrego imienia Polski w oparciu o fakty a jednak to jest za mało w obliczu Żydowskiego lobby, które po przez swoje macki wpływu, także te na Ukrainie, atakuje naszą Ojczyznę, przymykając oczy na prawdę a zastępując ja z manipulowanym kłamstwem.

Obecny spór przybrał na sile do takiego stopnia, że prawdopodobnie wielu specjalistów i obserwatorów sceny politycznej przeciera ze zdumienia oczy. Ale to jest test dla Polski. Otóż jest to test dla obecnego pokolenia, które urodzone już po 1989 roku nie zostało obarczone syndromem zniewolenia, a przynajmniej nie w takim stopniu jak przeszłe pokolenia. To też walka o prawdę historyczną jest walką o suwerenność i niepodległość dla pokolenia młodych Polaków, jest to prawdziwy test dla obecnego rządu i Prezydenta.

W setną rocznicę odzyskania niepodległości Polska walczy o niepodległość.

O prawdę trzeba walczyć, nikt tego za nas nie zrobi a wręcz przeciwnie, jeżeli tylko dostrzeże słabość w poczynaniach Polski, wówczas kłamstwa i manipulacje pójdą znacznie dalej aniżeli obecnie. W ostatnim czasie padają także opinie płynące z wewnątrz naszego kraju mówiące, iż Polska obarczona winą za Holocaust nie ma przyszłości. Jest to hipoteza godna uwagi i osobistego przeanalizowania przez każdego, kto się z nią spotkał.

A zatem nie poddawajmy się, nie ulegajmy presji, ponieważ racja jest po stronie prawdy, a Polska obecnie ma te szczęście, że owej prawdy broni. Na koniec chcieliśmy zauważyć pewną rolę dziejową, jaka przypadła narodowi Polskiemu. Otóż Polska jest głosem rozsądku w Europie i jako jeden z nielicznych krajów otwarcie sprzeciwia się procesowi islamizacji Starego Kontynentu. Dodatkowo w ostatnich dniach Polsce przyszło także bronić prawdy historycznej.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. Aż strach pomyśleć co by się działo teraz w Polsce, gdyby dalej rządziło PO. Kłamstwo historyczne napewno nabrało by tempa

Comments are closed.