Azteckie artefakty, przekazywane z pokolenia na pokolenie w rodzinach potomków tej cywilizacji, budzą zachwyt i pytania.


Ogromna ilość artefaktów, które pozostały po cywilizacji Azteków, jest niesamowita. Poniżej zamieszczamy kilka przykładów tych oryginalnych artefaktów, które zszokowały, zachwyciły i zaciekawiły już miliony osób z całego świata. To wszystko sprawia, że z pewnością staną się one przedmiotem jeszcze bardziej wnikliwych badań w przyszłości.

Rozmawiając o starożytnych cywilizacjach, wielu myśli o cywilizacji Majów, jednak my chcemy dziś wspomnieć o Aztekach. Rodziny pochodzenia azteckiego od dawien dawna zbierają różnego rodzaju artefakty, powiązane z ich historią. Niedawno rodziny te zostały poproszone o zebranie jak największej ilości wyżej wspomnianych artefaktów w jednym miejscu w celu ich obserwacji. I tak okazało się, że wiele z przedmiotów zebranych przypomina hełmy, które posiadają wydłużone twarze i duże oczy.

Większość z nich została wykonana z metali szlachetnych, takich jak złoto i miedź. Inne są wykonane z kamienia. Te głowy, które również zostały wyrzeźbione na powierzchni artefaktów, posiadają wpisane w ich obraz rzeźby komet oraz jakiś „statek” na nich. Czy to dowód na istnienie UFO? Na istnienie obcych cywilizacji? W tej materii można dyskutować, jednak artefakty same w sobie stanowią bezcenny dotyk przeszłości w teraźniejszości.

Szanowni Państwo, imperium Azteków było wielkie i bardzo zaawansowane. Posiadali nawadnianie i skomplikowane struktury miasta oraz tworzyli rozbudowane architektonicznie budynki. I po dziś dzień nie wiadomo, co jeszcze opracowali. Należy jednak zauważyć, że niektórzy badacze historii patrząc na te artefakty, zadają otwarte pytanie o to czy te rzeźby, te artefakty są autentycznymi dziełami Azteków, czy wręcz przeciwnie.

Chociaż nie zostały one datowane węglem, rzeczoznawcy mogą z całą pewnością stwierdzić, że nie zostały one wykonane przy użyciu nowoczesnych technik. Połysk, który sprawia wrażenie szkliwa na tych kamieniach, nie jest w rzeczywistości szkliwem, ale starożytnym sposobem uszczelnienia skały. Dziwne jest to, że wiele z tych artefaktów wydaje się prezentować współczesne podejście do wyobrażenia statku kosmicznego lub latającego talerza.

Archeolodzy doszli do wniosku, że obrazy pozostawione na artefaktach z czasów imperium Azteckiego, przynajmniej oficjalnie z okresu istnienia tego właśnie imperium, przedstawiają istoty, które przybywają z tych statków, jako pewnego rodzaju bogowie tamtych czasów. Ci, którzy, oczywiście nie są tymi „innymi”, tymi przybyszami na owych rzeźbach, często klękają na widok właśnie tych „innych istot”. Niektóre z wcześniej przytoczonych „istot” są przedstawiane ze skrzydłami, niczym aniołowie lub też upadłe anioły.

Ogromna ilość artefaktów, które pozostały po cywilizacji Azteków, jest niesamowita. Poniżej zamieszczamy kilka przykładów tych oryginalnych artefaktów, które zszokowały, zachwyciły i zaciekawiły już miliony osób z całego świata. To wszystko sprawia, że z pewnością staną się one przedmiotem jeszcze bardziej wnikliwych badań w przyszłości.Przeczytaj również:

,,Księga Gigantów’’ odnaleziona w Jaskiniach Qumran opisuje koniec Nefilim i nadejście potopu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

Comments are closed.