B. Gates, CDC, Fauci i Birx zamilkli, gdy przez USA przetaczają się fale protestów. Panie Gates, już nie ma pandemii?

Udostępnij

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.” John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

„Oni nie chcą byś za dużo myślał. Oni chcą abyś oglądał kabarety, chodził do kina do parków rozrywki, nadużywał różnego rodzaju szkodliwych substancji. To wszystko ma odwrócić twój wzrok od tego, co cię otacza. A zatem oni chcą byś za dużo nie myślał, bo wówczas może się okazać, że zrozumiesz, iż w dzisiejszym świecie nie dzieje się dobrze. Dzisiejszy świat zmierza do nacjonalizmu XXI wieku. Oni ostatecznie oskarżą wielu ludzi o szerzenie kłamstwa, mimo że sami topią się w kłamstwie.”

Alex Jones.

Czy zauważyliście, że w ostatnim czasie Bill Gates, CDC, Fauci i Birx całkowicie zamilkli w kwestii rosnącej fali zamieszek, które przetaczają się przez całe USA? Ci ludzie i te organizacje milczą, ponieważ mają pełną świadomość tego, że są one napędzane słusznym gniewem zapoczątkowanym przez całkowicie niepotrzebną blokadę związaną z pseudo pandemią. Frustracją wynikającą z zamknięcia setek milionów całkowicie zdrowych ludzi w domach.

Zatem ci wszyscy krzykacze i wielcy propagatorzy lęku i strachu związanego z SARS-CoV-2 czasowo zamilkli, ale nie martwcie się, oni wszyscy wrócą. Teraz jednak muszą milczeć, aby zamieszki na tle rasowym mogły przez ustalony czas terroryzować ludzi i pogłębiać, już istniejącą trwogę. To jest gra, to jest plan. Gates, Fauci i Birx to ci, którzy zażądali zamknięcia gospodarki, zażądali, aby Amerykanie zostali zamknięci, a teraz milczą, gdy buntownicy gwałcą, łupią i plądrują.

Powstaje, zatem fundamentalne pytanie otóż, jeśli dany człowiek nie jest chory na COVID-19 i po mimo tego zakłada maskę, to czy w te sposób, aby nie pozwala „im” kontrolować własnej wolności? Drodzy Czytelnicy, od połowy marca w naszych głowach wmontowywana była jedna trwała i spójna wiadomość: „wychodzenie na zewnątrz nie jest bezpieczne.” Powiedzieli nam, że jedynym lekarstwem na COVID-19 było całkowite zablokowanie gospodarki i ludzi.

Zapierające dech w piersiach wiadomości od Billa Gatesa, CNN, CDC, WHO, Fauciego i Birxa sprawiły, że świat uwierzył w kłamstwo. Początkowo maseczki były dobrowolne, potem obowiązkowe. Następnie nastąpiły zamieszki wspierane przez pieniądze George’a Sorosa i właśnie w taki sposób, blokada COVID-19 dobiegła końca. To jakiś cud w Ameryce. ANTIFA i Black Lives Matter wyleczyły USA z koronawirusa!

Powiedziano nam, że kościoły muszą zostać zamknięte a religia katolicka zawieszona na lata, ponieważ sto osób mogło rozprzestrzenić koronawirusa na dziesiątki tysięcy. Tak to jest zabawne, ponieważ gdy rozpoczęły się zamieszki rasowe, które zgromadziły tysiące ludzi, nikt nie powiedział ani słowa o koronawirusie. Zauważcie, że w USA pewnego dnia aresztowano właścicieli sklepów za odwagę ponownego otwarcia firmy, a następnego dnia pozwolono terrorystom z ANTIFA i Black Lives Matter spalić te same firmy i zrównać je z ziemią.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

W najbliższym czasie to się nie skończy, nawet nie zwolni, ponieważ globalne elity stojące za tym zamachem, ustawiają w ten sposób Nowy Porządek Świata. W Ameryce coraz więcej środowisk nawołuje do tego, aby zdjąć maski i uwolnić się z łańcuchów, które społeczeństwo pozwoliło sobie nałożyć. Czy dostrzegacie kłamstwa tak zwanych elit Nowego Porządku Świata? Oni planują przyjść także do Ciebie ze swoją wypełnioną trucizną szczepionką i wszczepialnym cyfrowym dowodem tożsamości. Czy Jesteś gotów powiedzieć „NIE”?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com