Baba Wanga i jej przepowiednia dotycząca czasów obecnych.

12-baba-wanga-i-jej-przepowiednia-dotyczaca-czasow-obecnych

Fot. flickr.com

[fb_button]

„Afroamerykanin będzie ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych.”

„Europę ma czekać inwazja muzułmańskich ekstremistów”.

Baba Wanga.

Baba Wanga to kobieta wielu twarzy bądź też wielu sposobów postrzegania. Dla jednych wyznacznik prawdy i tego, co ma nadejść w przyszłości dla innych okultystka i osoba parająca się magią oraz tym, co zakazane. Zatem jaka była? Otóż dziś bardziej skoncentrujemy się na jej przepowiedni dotyczącej nowego prezydenta USA pana Donalda Trumpa. Zajmiemy się tą przepowiednią, ponieważ w ostatnim czasie jest ona namiętnie przytaczana w mediach całego świata, jak gdyby nasza cywilizacja miała dobić do końca istnienia już jutro. Zatem dziś po raz kolejny na naszej stronie wyruszamy w świat tajemnic i przepowiedni, wyruszamy w świat często przed nami zakryty. Świat, który za wszelką cenę chce pozostać niedościgniony i niepojęty.

Media w ostatnim czasie powtarzają niczym mantre jedno krótkie zdanie, które miała wypowiedzieć Baba Wanga, a które tyczy się obecnych czasów. Owe zdanie czy też przesłanie jest jasne. „Afroamerykanin będzie ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych.” Według badaczy zajmujących się badaniem i analizowaniem życia oraz przepowiedni wyżej przytoczonej wizjonerki jej proroctwa sprawdzają się aż w siedemdziesięciu procentach, oczywiście tutaj ciężko stosować czyste liczby matematyczne do wizji, jedno drugiego nie określa, nie mniej jednak pokazuje, że należy się liczyć z tym, co Baba Wanga kiedyś powiedziała, liczyć chociażby w ramach ciekawostki.

Zatem co to oznacza? Po pierwsze świat medialny próbuje za wszelką cenę narzucić interpretację apokaliptyczną, jak gdyby świat miał się zakończyć. Nie mniej jednak to błąd, tutaj nie ma mowy o końcu świata, jest mowa o ostatnim prezydencie USA a USA to nie jest cały świat, zatem w tej materii należy mocno zwolnić. Jaka może być inna interpretacja? Otóż rola prezydenta USA może być już inna niż ta dotychczasowa, zaznaczmy na samym wstępie, że prezydentem został człowiek z poza układu czy też systemu.

Donald Trump jest niezależny aczkolwiek czas wszystko rozsądzi, dziś wiemy na pewno, że Hilary Cinton byłaby po prostu kolejnym pionek z obozu władzy, jak to miało miejsce w ostatnich dziesięcioleciach. Dlatego Donald Trump, człowiek z po za systemu może stanowić wyłom, przełamanie dotychczasowej władzy prezydenckiej na rzecz nowej formy. Jaka ona będzie? Tego oczywiście nie wiemy, natomiast można się domyślać, że dotychczasowe elity nie oddadzą berła bez walki a sam Trump musi się przygotować na zmasowany atak. Przy tej okazji wystarczy tylko przypomnieć postać JFK, którego śmierć po dziś dzień budzi kontrowersje. USA to państwo masonów, ich twór, dlatego czeka nas wojna a konkretnie będziemy jej świadkami.

Przy okazji rozważań nad przepowiedniami tej wizjonerki dobrze jest przytoczyć kolejną wizję. „Europę ma czekać inwazja muzułmańskich ekstremistów”. Czy ta wizja sprawdzi się w przyszłości? Tutaj odpowiedz otrzymujemy już dziś, ponieważ owa inwazja traw nieprzerwanie od kilkunastu miesięcy za cichym przyzwoleniem elit Unii Europejskiej. Dlatego trafność tej wizji, która w dużej mierze pokrywa się z wizjami Nostradamusa pokazuje, że faktycznie należy się liczyć z jej proroctwami a najbliższe czasy przyniosą bardzo duże zmiany w Europie, USA oraz na całym świecie tego jednego możemy już dziś być całkowicie pewni.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zgłębienia proroctw, jakie pozostawiła Baba Wanga. Nie ma potrzeby w nie wierzyć czy nie wierzyć, po prostu tego typu wiedza w życiu też jest przydatna chociażby z tego względu, że w zderzeniu z innymi proroctwami innych wizjonerów ukazuje świat i dzieje ludzkości z tej innej strony i perspektywy. Ponad to wizje i proroctwa określają nasze istnienie, uświadamiają nam, w jakim momencie ludzkość się znajduje. Świat duchowy często przemawia i kontaktuje się ze światem materialnym chociażby właśnie za pomocą proroctw i przepowiedni.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.