Beata Szydło mówi NIE Europejskiej hordzie zdrajców.

20 Beata Szydło mówi NIE Europejskiej hordzie zdrajców
Fot. commons.wikimedia.org

[fb_button]

Żyjemy w jednej Polsce, a jakże często mamy do czynienia z dwoma światami, jakże często mamy do czynienia z wizją dwóch rzeczywistości, które nie są nawet do siebie podobne a wzajemnie się negują i wykluczają. Skąd bierze się ta swoista schizofrenia polityczno ekonomiczna? Z pewnością nie jest to zrządzenie przypadku, ponieważ rozbieżności występujące pomiędzy owymi wizjami Polski są tak skrajnie odmienne, iż można z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa uznać, że mamy tutaj do czynienia z działaniem celowym i zaplanowanym. A zatem jaka jest dziś nasza Polska oraz kim jest pani Premier Beata Szydło, człowiek, który stoi na czele naszego kraju, mało tego, Beata Szydło zdaje się również wyrastać na czołowego Polityka Europy.

Rozpocznijmy od samej wizji Polski. Otóż mamy zaproponowane czy wręcz narzucone dwie wizje. Pierwsza to ta pozytywna, czyli nasz kraj rozwija się w sposób stabilny i systematyczny. Druga wizja to wizja wręcz apokaliptyczna, wizja ukazująca rozpad wszelkich struktur państwowych, upadek ekonomiczny i wprowadzenie dyktatury czy też nacjonalizmu. Takie poglądy lansują media i politycy z dwóch stron barykady. Podobnie po za granicami naszego kraju rozbieżności są ogromne. Pierwsza grupa pochwala to, co robi państwo Polskie natomiast druga alarmuje, że dzieje się u nas coś bardzo złego. Rzekomo Polska odchodzi od standardów UE, jednak powstaje pytanie, o jakie standardy chodzi?

We Francji nadal trwa stan wyjątkowy, ludzie giną na ulicach, a sam rząd nie wie, co robić. Oczywiście doszło do zmiany samego prezydenta, jednak nie oszukujmy się nowy prezydent jest marionetką w rękach Sorosa, jeżeli bliżej prześledzimy karierę tego młodego i niedoświadczonego polityka to szybko odnajdziemy liczne powiązania z Georgem Sorosem. Sam Soros to według nas główny Mason Europy, człowiek odpowiedzialny za globalizm na Starym Kontynencie. W przyszłości napiszemy więcej na jego temat. Dziś drodzy czytelnicy zapamiętajcie to imię i to nazwisko, warto.

Niemcy to podobna sytuacja. Belgia, Holandia, Hiszpania Grecja i tak dalej, i tak dalej. Można wymieniać bez końca. W tych krajach wolność i bezpieczeństwo nie są rzekomo zagrożone, natomiast w Polsce jak najbardziej tak. Dziwne, a nawet skrajnie kuriozalne. Co ciekawe z rąk tak zwanych imigrantów czy też uchodźców vel nachodzców nie zginął żaden Polak na terenie Polski. Jedynie po za granicami naszego kraju giną nasi rodacy w różnego rodzaju aktach terroru. Przypadek czy efekt obecnej polityki rządu a przede wszystkim Beaty Szydło?

Nim odpowiemy na to pytanie, chociaż odpowiedz jest oczywista, to wcześniej napiszmy jasno. Polska obecnie jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Europie, ale i na świecie. Polska rozwija się gospodarczo, ponad to wiele firm przenosi swoją działalność do naszej Ojczyzny. Bezrobocie osiąga rekordowo niski poziom, a życie samych Polaków nabiera pewnego przyspieszenia i sensu. Taka sytuacja nie podoba się naszym przyjaźnie nastawionym sąsiadom z zachodu to też robią oni wszystko by destabilizować nasz kraju a także w dalszej kolejności doprowadzić do przemian kulturowych w Europie, co praktycznie skutkowałoby wojną domową w wielu krajach. Czy zatem chcemy, aby pożoga wojenna po raz kolejny ogarnęła nasz kontynent? Wielu ludzi, tak zwanych globalistów, ludzi za kurtyną bardzo tego pragnie.

Co do osoby Pani Premier Beaty Szydło można użyć określenia Żelazna Dama lub po prostu Patriota, człowiek oddany służbie Polski i samych Polaków. Należy również dodać, czy też chylić czoła przed niezłomnością naszej Premier, która praktycznie sama staje naprzeciw hordzie wściekłych globalistów chcących pchnąć nasz naród ku kolejnej niewoli i rzucić Europę na kolana. Dziś Beata Szydło nie tylko ratuje Polskę, ale i walczy o Europę i każdego Europejczyka. Beata Szydło mówi NIE, gdy inni za pieniądze i urojoną władzę godzą się na wszystko, zaprzedając własne ojczyzny o rodaków. Beata Szydło to Polityk, na którego Polska może liczyć.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 7 Comments

 1. – Taka sytuacja nie podoba się zachodowi to też robi on wszystko by destabilizować nasz kraju – POLSKA bedzie wielka ,takie sa przepowiednie – musimy w to wierzyc (wiara przenosi gory i nie klucic sie miedzy soba !

 2. O swoje należy walczyć, nie ma co kłaniać się i klękać przed UE, jeżeli tak by się stało wówczas bylibyśmy jedynie europejską szmatą.

 3. Świetna propaganda dla ciemnego ludu, który nie ma w zwyczaju wyjeżdżać poza swoją parafię. Dacie się wyprowadzić z Unii, a powrót zajmie kolejne trzy pokolenia. Znów trzeba będzie paczki żywnościowe do Polski wysyłać.

 4. Polski Naród od wieków był i nadal jest światłem w mrokach upadłych idei Europejskich.

 5. A po co walczyć o zachód ? Najpierw Sobieski uratował ich od Turkow to podziekowali nam rozbiorami, pozniej w drugiej wojnie swiatowej Polacy walcząc skutecznie na roznych frontach europy. Finalnie dostali po dupie od naszych sprzymierzeńców w Jałcie, polscy bohaterowie zostali potraktowani jak niepotrzebna szmata i dostaliśmy się pod but komunistów. Pani premier nie bądźmy zbawcami Europy tylko zacznijmy dbać wyłącznie o nasz tyłek, wtedy zaczną nasz szanować. W innym wypadku będą nas wiecznie wykorzystywać. Niech Polak w końcu zacznie uczyć się na błędach a nie być mądrym po szkodzie.

  1. blablabla!!!

   łatwo jest skorzystać z dotacji i grantów, a potem pluć na Europie
   z hama na pana (takie PL pszy slowie)

Comments are closed.