„Bestia już nadchodzi i nikt jej nie powstrzyma”: Powoli acz konsekwentnie „lucyferianizm” zostaje wystawiony na widok publiczny.


Nie będę zagłębiał się w szczególny tego psychodelicznego procederu, nie będę teraz uwidaczniał ogromu powyższego całkowicie patologicznego zjawiska. Napiszę tylko, że powoli acz konsekwentnie „lucyferianizm” wychodzi na wierzch, zostaje wystawiony na widok publiczny. I pamiętajcie o najważniejszym, otóż zło nigdy nie przyzna się, że jest złem. Ponad to zło, zawsze zostaje sprzedane człowiekowi w „dobrym opakowaniu”.

„W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.”

Fragment objawienia spisany przez Melanię w 1879 roku.

Słuchają tego, co „on” im podpowiada, aż świat cały zapłonie. Robią to, co „on” im nakazuje, aż świat cały zapłonie. Są pewni swego, bo wiedzą, że „on” nadchodzi i świat zapłonie. „On” powraca, śmierć podąża za „nim”, dokona się przekierowanie losów wielu miliardów ludzi i od tego nie będzie już powrotu, albowiem świat zapłonie. „On” odnalazł już swoich demonicznych apostołów pośród ludzi, powstaje pytanie, czy ty będziesz jednym z nich?

Zło nigdy nie śpi, zło nigdy nie poprzestaje w działaniu. Zło jest nieugięte, wytrwałe w działaniu, drąży niczym kropla kamień. Zło nie jest wyimaginowaną energią przybywającą z mroków wszechświata. Zło jest bytem osobowym, to sam Lucyfer i jego upadłe anioły. To oni stanowią kwintesencję zła, źródło nieprawości, początek i koniec zniszczenia. To jest kolejne ostrzeżenie mające na celu twoje zbawienie, aby nie było już za późno w twoim życiu na wybór dobra, ponieważ w przeciwnym razie „on” cię sam odnajdzie i poprowadzi ku samozagładzie i unicestwieniu.

„Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

(Ef 6, 11-12).

A teraz do sedna, otóż obserwując wydarzenia światowe, które mają miejsce w ostatnich latach, możemy z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa wywnioskować, kim są ważni gracze światowi zapowiadający nadejście po pierwsze „Systemu Bestii”, oraz po drugie, samego Antychrysta. Ludzi tych możemy określić mianem: „prekursorów Antychrysta”. I tak jak prorocy przepowiadali nadejście Jezusa Chrystusa, tak też Lucyfer małpuje Boga i również powołuje swoich prekursorów, swoich poprzedników, swoich demonicznych zwiastunów.

Do wyżej wspomnianej grupy w mojej opinii należy zaliczyć takie osoby jak: Bill Gates, George Soros, Klaus Szwab, Emmanuel Macron, Justin Trudeau, Elon Musk, Tony Abbott, Mark Zuckerberg, ród Rothschildów, skłaniałbym się także do tego, aby na liście umieścić również Jorge Bergoglio to jest papieża Franciszka, chociaż wiem, że dla wielu wyda się to skrajnie kontrowersyjne. Nie możemy również pominąć Masonerii, która w mojej opinii jest „Kościołem Antychrysta”.

Oczywiście prekursorów Antychrysta jest więcej, jednak wszystkich tutaj nie wymienimy, ponad to ci „najważniejsi” w gruncie rzeczy są póki, co dla nas nieuchwytni. Szanowni Państwo, jedną z niewidzialnych form walki z ludzkością jest „wstrzykiwanie” ludzkiemu umysłowi terminów i obrazów negatywnych w taki sposób jak gdyby były one całkowicie neutralne. Krótki przykład: słuchałem dziś radia, nie napisze nazwy, ale dodam, że jedno z najpopularniejszych w Polsce. To, jakie były tam puszczane piosenki to swoją droga, jednak prowadzący w przerwie między utworami podawał tylko i wyłącznie informacje negatywne, przesiąknięte strachem.

Nie będę zagłębiał się w szczególny tego psychodelicznego procederu, nie będę teraz uwidaczniał ogromu powyższego całkowicie patologicznego zjawiska. Napiszę tylko, że powoli acz konsekwentnie „lucyferianizm” wychodzi na wierzch, zostaje wystawiony na widok publiczny. I pamiętajcie o najważniejszym, otóż zło nigdy nie przyzna się, że jest złem. Ponad to zło, zawsze zostaje sprzedane człowiekowi w „dobrym opakowaniu”.

I na koniec dzisiejszej publikacji chcemy przytoczyć słowa Emmanuela Macrona, którego wymieniliśmy jako prekursora Antychrysta, który raczył wypowiedzieć takie o to słowa: „Bestia już nadchodzi i nikt jest nie powstrzyma. Tak dokładnie brzmiało to, co powiedział Macron. Mój komentarz do tych słów jest jeden i brzmi: „to są czasy apokaliptyczne i ja to Wam staram się udowodnić”. Notabene przypominają mi się tutaj jeszcze inne słowa, które również zawierają przesłanie typu: „nikt jej nie powstrzyma” tym razem jednak źródło jest inne, spójrzcie:

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Czy teraz lepiej dostrzegasz to, co się zbliża? Biblia mówi nam, że to musi się stać i „Syn Zatracenia” to jest Antychryst, pojawi się na Ziemi i dokona wielkich zniszczeń. Jednak od nas zależy jak duże będą to zniszczenia, jak wiele osób uda się uratować i wreszcie czy nie ugniemy się w obliczu jego piekielnej nawałnicy, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że już to pokolenie ujrzy Antychrysta. Bądźmy blisko Jezusa, niech On będzie naszą siłą i nadzieją, naszą drogą, prawdą i życiem a wówczas wytrwamy do końca i doczekamy „nowej ziemi”.


Przeczytaj również:

W świecie, w którym wszystko zostało upodlone, ujawnienie się Antychrysta stało się bardziej realne niż kiedykolwiek.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

Comments are closed.