„Biblijna Bestia” powstaje: Kalifornia zmusza dzieci do szczepień na COVID-19 i wymusza „Zdrowotny Paszport” od Microsoft.


Patrzę na Kalifornię i widzę system kontroli człowieka, stworzony przez Billa Gatesa o nazwie: „Daily Pass”. Widzę, że gubernator Kalifornii zmusza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do poddania się szczepionce na COVID-19, czy tego chcą, czy nie, czy tego potrzebują, czy nie. A teraz połącz te rzeczy razem i co widzisz, co otrzymałeś? Ja widzę wypełniającą się Apokalipsę Świętego Jana i de facto oczekuje, kiedy w pełni „biblijna bestia” wynurzy się z morza.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Księga Apokalipsy.

W piątek w „CNN Newsroom” (1 października 2021 roku) gubernator Kalifornii Gavin Newsom, wypowiedział się na temat niedawno ogłoszonego mandatu, zgodnie z którym dzieci w wieku szkolnym będą musiały wziąć szczepionkę na koronawirusa SARS-CoV-2, aby wziąć udział w jakichkolwiek zajęciach osobistych. Prócz tego będą musiały również posiadać tak zwany „Daily Pass” (zdrowotny paszport) firmy Microsoft.

I teraz niech ktoś mi powie, że Biblia nie ma sensu, że na naszych oczach nie spełnia się Apokalipsa, że nasza cywilizacja nie obrała kursu na całkowite zniewolenie i totalitaryzm. Szanowni Państwo, wiele osób zadaje mi pytanie, dlaczego właśnie teraz a nie na przykład za czasów II wojny światowej, lub w innych okresach historii naszej cywilizacji, nie próbowano wprowadzić na globalną skalę tak jawnego procederu zniewolenia?

Cóż, odpowiedź jest prosta. Wówczas nie dysponowano technologią cyfrową, dziś możni tego świata już dysponują technologią, która umożliwia potraktowanie ludzkości niczym stada oznakowanych baranów. Idźmy jednak dalej i głębiej, otóż kto chce zawładnąć ludzkością? Chce to zrobić Lucyfer przy wsparciu wybranych ludzi, którzy oddali się w jego władanie. Lucyfer nie jest Bogiem, zatem nie jest wstanie być wszędzie w danym czasie. To bardzo istotna kwestia, gdyż w chwili obecnej technologia cyfrowa już umożliwia Lucyferowi rzeczy, których wcześniej nawet on nie był w stanie „ogarnąć”.

To też tłumaczy pewnego rodzaju boom technologiczny, jaki mogliśmy obserwować od mniej więcej stu lat. Człowiek jako wolna jednostka społeczna stworzona na obraz i podobieństwo Boga może utracić wolność poprzez uzależnienie się od technologii cyfrowej. Dziś obserwujemy tego początki, jednak należy zauważyć, że jest to jeszcze zniewolenie „miękkie”, natomiast zbliża się zniewolenie „twarde” i całkowite.

Do tego, jeżeli spojrzymy na młode pokolenie ludzkości to szybko dostrzeżemy, że ci młodzi ludzie, którzy są przyszłością świata, stali się całkowicie uzależnieni od technologii cyfrowej, są przez nią systematycznie ogłupiani. Poziom nauczania w szkołach dramatycznie spada, umiejętność samodzielnego i krytycznego myślenia u młodych praktycznie zaczyna całkowicie zanikać. Co to oznacza? To oznacza, że jest to doskonałe pokolenie przyszłych „baranów”, które zostaną poprowadzone tam, gdzie zechce tego „system”.

Natomiast, jeżeli ktoś nadal uważa, że to nie prawda, to cóż… Jak już napisałem wcześniej, poziom intelektualnego usamodzielnienia się jest coraz niższy. Jeżeli ekran telewizora nie powie, iż jest tak a tak, wówczas ubezwłasnowolniona jednostka ludzka, nie uwierzy albowiem ekran telewizora to ostateczna wyrocznia, to pewnego rodzaju „obraz bestii”, który przemówił, a któremu „ubezwłasnowolnieni” oddali pokłon.

Powróćmy jednak do kwestii, od której rozpoczęliśmy naszą dzisiejszą publikację. Otóż, kiedy wielu patrzy na Kalifornię, co widzi? A no widzi piękne plaże, niesamowite zachody słońca i jasne światła Hollywood. To właśnie widzi większość ludzi, ale nie ja. Bo kiedy patrzę na Kalifornię, widzę poligon, na którym prowadzone są ostatnie próby, po których wypracowaniu Kalifornia stanie się nowym amerykańskim modelem miasta.

Patrzę na Kalifornię i widzę system kontroli człowieka, stworzony przez Billa Gatesa o nazwie: „Daily Pass”. Widzę, że gubernator Kalifornii zmusza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do poddania się szczepionce na COVID-19, czy tego chcą, czy nie, czy tego potrzebują, czy nie. A teraz połącz te rzeczy razem i co widzisz, co otrzymałeś? Ja widzę wypełniającą się Apokalipsę Świętego Jana i de facto oczekuje, kiedy w pełni „biblijna bestia” wynurzy się z morza.


Przeczytaj również:

Znamię Bestii: Amazon wprowadza technologię bezdotykowego odczytu z dłoni, umożliwiającą kupowanie i sprzedawanie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com