Bill Gates i WHO po trupach dążą do szczepień. Reakcją społeczeństwa jest oddolny ruch: „Żyj wolny lub zgiń, próbując”.

Udostępnij

W USA trwa wojna polityczna. Zbliżają się wybory. Przeciwnicy Trumpa zrobią wszystko, aby kryzys był jak najbardziej dotkliwy. Po jednej stronie stoją demokraci, „filantropi” pokroju Gatesa, WHO, po drugiej Trump, republikanie i część zwykłych obywateli, którzy już czują, że tak dalej nie dadzą rady. Uważają, że kraj trzeba otworzyć! Dla gospodarki i wolności obywatelskich. Podobnie w Polsce, ta narodowa kwarantanna, to mordowanie gospodarki musi się zakończyć.

W Ameryce, kraju „wolności”, mamy serie protestów przeciwko ograniczeniom swobód obywatelskich, pod hasłem: „Żyj wolny lub zgiń, próbując”. Jest to ruch, który liczy, w różnych stanach USA, grupy zrzeszone po kilkanaście do kilkadziesiąt tysięcy osób meinstrimowe. Niektóre meinstrimowe media to zauważają i popierają. Na portalu Washington Times publicystka Cheryl K. Chumney napisała: Bill Gates, miliarder, który założył Microsoft oraz, wraz z żoną, fundacje Bill &Melinda Gates, właśnie zaapelował o całkowite zamknięcie i poddanie kwarantannie narodu amerykańskiego.

Następnie Bill Gates ogłasza, że skutki nowego koronawirusa mogą utrzymywać się, przez co najmniej kolejne 18 miesięcy i że potrwają one de facto, aż do opracowania szczepionki. Zwróćcie uwagę, że nasz Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski powtarza wszystkie zalecenia miliardera z za morza. To bardzo niepokojące, ponieważ przymusowe szczepienia byłyby formą pogwałcenia wolności człowieka i notabene zaaplikowania do organizmu czegoś, co nazwie się szczepionką, ale jej działanie w dłuższej perspektywie może przynieść więcej szkód aniżeli iluzorycznych korzyści.

Drodzy Czytelnicy, bardzo łatwo się mówi miliarderowi z wielomilionowym dworem, lub i dwoma dworami o zamknięciu wszystkiego. Ale dla obywateli Ameryki i Polski również, praca nie jest opcją, to jest jedzenie, to przetrwanie. A otrzymanie pomocy od rządu, choć konieczne w czasach kryzysów, nie rekompensuje bankructwa firmy. Los obywateli nie powinien spoczywać na globalistycznym miliarderze, który cały czas zarabia olbrzymie pieniądze na obecnej sytuacji.

Jednocześnie Pan Gates jest jednym z największych sponsorów Światowej Organizacji Zdrowia, agencji, która ostrzega, doradza i nakazuje rządom na całym świecie w sprawach związanych ze zdrowiem. Również w sprawach związanych z ogłoszoną przez WHO pandemią Covid-19. Bardzo ważnym jest fakt, że WHO nie postrzegało koronawirusa SARS-CoV-2 jako pandemii i nie zamierzało ogłaszać tego zjawiska, aż do pewnego momentu.

Otóż Światowa Organizacja Zdrowia nie ogłosiła pandemii aż do dnia „po Billu Gatesie”, który przez długi czas życzył sobie, aby WHO zmieniło swoje stanowisko i stało się to dnia, w którym Gates poczynił ogromną darowiznę na rzecz WHO, to jest 50 milionów dolarów. Spójrzmy na chronologię zdarzeń. 10 marca Business Insider napisał: „Bill Gates włączył już alarm COVID-19, nazywając go pandemią, choć Światowa Organizacja Zdrowia nie nadała mu takiego określenia.” Co zatem stało się dzień później?

A więc 11 marca Business Insider doniósł: „Gates od dłuższego czasu mocno naciska na deklarację WHO dotyczącą ogłoszenia pandemii koronawirusa.” Okazuje się również, że filantrop sam zakomunikował światu na instagramie, że poczynił wielomilionowe dotacje na rzecz przedsięwzięcia partnerskiego z WHO i nagle sytuacja ulega zmianie. Dyrektor generalny WHO wydał interesujące oświadczenie: „Dokonaliśmy oceny, że COVID-19 można scharakteryzować jako pandemię”. Zbieg okoliczności?

Dzięki temu zbiegowi okoliczności można uzyskać wiele pieniędzy, władzy i wpływów. Gates bezgranicznie korzysta z wywołanego kryzysu, wykupuje amerykański fundusz Trust, jak i akcje Meksykańskiej Giełdy Nowojorskiej po tym jak spadły o 42% w ostatnich tygodniach. Tym samym dzięki wywołanej sytuacji Gates stał się panem, który wcale nie kryje się z tym, jak chętnie zbiera plony ze skutków koronawirusa.

W USA trwa wojna polityczna. Zbliżają się wybory. Przeciwnicy Trumpa zrobią wszystko, aby kryzys był jak najbardziej dotkliwy. Po jednej stronie stoją demokraci, „filantropi” pokroju Gatesa, WHO, po drugiej Trump, republikanie i część zwykłych obywateli, którzy już czują, że tak dalej nie dadzą rady. Uważają, że kraj trzeba otworzyć! Dla gospodarki i wolności obywatelskich. Podobnie w Polsce, ta narodowa kwarantanna, to mordowanie gospodarki musi się zakończyć.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Ten cały koronoświrus w pierwszej kolejności powinien pożreć Billa Geitsa, i jego bandę.
    To by była Boska Sprawiedliwość.

Comments are closed.