Bill Gates w nowej książce gloryfikuje „szczepionki mRNA” i wzywa do utworzenia: „Globalnego Systemu Obserwowania Patogenów”.


Chciałem również podkreślić, że nie ufam temu człowiekowi „za grosz”. Nie wierzę mu ani w jedno słow. Mało tego… Wszystko co powie uważam ze przeciwne do tego co myśli. Jeżeli mówi o bieli to według mnie myśli o czerni, jeżeli mówi o powstrzymaniu pandemii to myśli o czymś przeciwstawnym i tak dalej. Dlaczego tak uważam? Uważam tak ponieważ opieram się na latach obserwacji, jakie poświęciłem temu człowiekowi. A obserwacje te są jednoznaczne, i streszczają się w tym co napisałem powyżej.

Jak to jest możliwe, że rządy wielu państw, w tym także nasz rząd Polski, pozwoliły na wstrzyknięcie swojemu narodowi preparatu, który nadal znajduje się w fazie badań, oraz de facto nikt oficjalnie nie zna jego składu. Jak to jest możliwe, że te tak zwane szczepionki na COVID-19 dosięgnęły tak wielu milionów Polek i Polaków? Do takiego szarlataństwa nigdy dojść nie powinno, jest to sytuacja zdumiewająca.

Jeżeli jeden człowiek zabije drugiego to nazywamy taką sytuację morderstwem, kwestie czy było to morderstwo z premedytacją i tak dalej, pozostaje do rozstrzygnięcia przez sąd na bazie zgromadzonych dowodów. Zatem jeżeli zamordowanie jednego człowieka jest czymś niedopuszczalnym, bo JEST, to jak określimy sytuację obecnej „PLANdemii” w której mamy ponad sto tysięcy nadmiarowych zgonów i to nie na COVID-19. No właśnie… Odpowiedzi zapierają dech w piersi i sprawiają, że nie możemy w to uwierzyć, że to nie może być prawda. ALE TO JEST PRAWDA!

Co teraz? Teraz napiszemy Ci Drogi Czytelniku i Droga Czytelniczko, że jeżeli nie Jesteś gotowa na prawdę i tylko prawdę, to nie czytaj tej publikacji dalej. Wyłącz ją natychmiast! Czy Pamiętacie tę kultową scenę z filmu „Matrix”? Dwie pigułki, niebieska i czerwona, prawda i życie w złudzeniu. Padają tam znamienite słowa: „Pamiętaj, jedyne co oferuję to prawdę, nic po za tym”. Dziś właśnie chcemy sięgać do prawdy w temacie kontrowersyjnym, który niestety dla wielu współczesnych ludzi po prostu nie istnieje.

Na samym wstępie należy zauważyć, że to z czym mamy obecnie do czynienia to czysty satanizm na skalę masową. Z tego faktu zdaje sobie sprawę niewiele osób, jednak one są i nagłaśniają ten temat, a to bardzo ważne. Tak więc jeżeli zamordowanie jednego człowieka przez drugiego jest zawsze wielką tragedią, to czymże jest „masowy holocaust” pod przykrywką takiej czy innej pandemii? Satanizm i Lucyferanie, takie słowa cisną mi się na myśl.

I teraz samozwańczy „globalny ekspert” Bill Gates, uważany przez wielu za „eugenika XXI wieku” za „zło wcielone”, z uśmiechem na twarzy promuje swoją nową książkę. Nim przejdziemy do szczegółów to pragnę zauważyć, że jest to kolejny dobitny dowód na „demoniczne szaleństwo”, które owładnęło tak zwanymi „elitami światowymi. To tak jak gdyby podpalacz podpalił dom, następnie na zgliszczach tegoż domu stał z uśmiechem na twarzy i przestrzegał słuchaczy przed kolejnymi możliwymi podpaleniami.

A teraz do meritum, otóż nowa książka Billa Gatesa nosi tytuł: „Jak zapobiec następnej pandemii”. Będziecie mogli ją przeczytać już od 3 maja 2022 roku a jest ona publikowana przez Knopfa w USA i Penguin Random House na całym świecie. W mojej opinii Bill Gates o tym momencie myślał praktycznie przez całe swoje życie. Myślał o tym czasie, kiedy jego matka pociągała za sznurki w IBM, aby zalać raczkującą firmę Microsoft milionami funduszy.

Myślał o tym czasie od dziecka i zachwycał się najnowszymi historiami dotyczącymi aborcji, opowiadanymi przy stole przez swojego ojca, ówczesnego dyrektora generalnego Planned Parenthood. I z pewnością myślał o tym czasie, odkąd wydał setki milionów na wprowadzenie szczepionek mRNA na cały świat. Właściwie można powiedzieć, że Bill Gates nie myślał o niczym innym. To osoba „zafiksowana” na punkcie po pierwsze „eugeniki”, a po drugie „depopulacji”.

W tej chwili mówi się nam w subtelny i otwarty sposób, że wolność może nadejść tylko po przez wstrzyknięcie sobie „czegoś” co jest nadal w trakcie badań a to jest właśnie aktualne przesłanie książki: „Jak zapobiec następnej pandemii”. Inną fascynującą ciekawostką nowej książki Gatesa jest system: „globalnego nadzoru nad patogenami”, który, jak mówi, musi zostać wprowadzony, podobnie jak system nadzoru, który obecnie działa w Indiach.

Do czego prowadzi to wszystko? To prowadzi do tego, że COVID-19 i wszystkie jego warianty będą przychodzić i znikać, jedna fala za drugą. To pociągnie za sobą globalny nadzór i wieczne zastrzyki z mRNA, oczywiście dla naszego dobra, bo jakże by inaczej. Zatem co teraz robię? Otóż pokazuję ci prawdę, ale już tylko i wyłącznie od ciebie zależy czy w nią uwierzysz, czy zgłębisz ten temat i wyciągniesz wnioski.

W książce przedstawiam konkretne kroki, które możemy podjąć, aby nie tylko powstrzymać przyszłe pandemie, ale jednocześnie zapewnić lepszą opiekę zdrowotną wszystkim na całym świecie. Przedstawiam wnioski, jakie możemy wyciągnąć z tej pandemii, innowacje, których potrzebujemy, aby ratować życie, oraz nowe narzędzia, których potrzebujemy, aby wcześnie i sprawiedliwie zatrzymać patogeny.

Opowiadam również o moich regularnych rozmowach z liderami zdrowia publicznego, takimi jak Anthony Fauci i Tedros Adhanom Ghebreyesus, moim poglądzie na szczepionki, które powstrzymują ten przypływ, oraz o tym, jak to jest stać się przedmiotem teorii spiskowych.”

Bill Gates o swojej nowej książce, więcej możecie znaleźć tutaj. Spójrzcie:


Źródło: https://www.gatesnotes.com/How-to-Prevent-the-Next-Pandemic

Reasumując chciałem również podkreślić, że nie ufam temu człowiekowi „za grosz”. Nie wierzę mu ani w jedno słow. Mało tego… Wszystko co powie uważam ze przeciwne do tego co myśli. Jeżeli mówi o bieli to według mnie myśli o czerni, jeżeli mówi o powstrzymaniu pandemii to myśli o czymś przeciwstawnym i tak dalej. Dlaczego tak uważam? Uważam tak ponieważ opieram się na latach obserwacji, jakie poświęciłem temu człowiekowi. A obserwacje te są jednoznaczne, i streszczają się w tym co napisałem powyżej.


Przeczytaj również:

Robert F. Kennedy Jr. Ujawnia plan szczepień i depopulacji, koordynowany miliardami dolarów B. Gatesa, wspieranego przez WHO.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *