Bill Schnoebelen EX wampir Cz.1: „zanim się nawrócił był ciężko zaangażowany w satanizm, okultyzm, masonerię i new age”.

Udostępnij

Istnieje wiele doniesień z WIARYGODNYCH źródeł, które potwierdzają temat, jaki dziś podjęliśmy. Niestety media głównego nurtu o tym nie napiszą, nie powiedzą albowiem im nie wolno. Człowiek musi być sprowadzony do roli „niewolnika”, który tylko konsumuje i nie zadaje „niebezpiecznych” pytań.

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

(Ef 6, 11-12).

Co dziś będzie na obiad? Zupa pomidorowa, gulasz z ziemniakami, kapusta, a może pizza? Co jeszcze hmm… W sklepie należy kupić cukier ale ile kilogramów? Jeden, dwa, a może trzy będą wystarczającą ilością? No i najważniejsze aby wziąć kartę stałego klienta to będzie zniżka na domestos i papier toaletowy. Życie wielu ludzi obraca się dookoła tego typu „rzeczy”, i nie wybiega znacznie dalej. A życie po to właśnie jest, aby wybiegać dalej i dalej, sięgać wyżej, poznawać więcej.

Tylko wiedza sprawia, że stajemy się niezależni i rozumiemy otaczający nas świat, a przez to nie dajemy się zamknąć w „niewidzialnym więzieniu XXI wieku”. Tak więc jeżeli od waszego życia oczekujecie więcej aniżeli tylko „konsumpcji” i dylematu: „kupić jeden kilogram cukru czy dwa kilogramy mąki”, to zapraszamy was serdecznie do dzisiejszej publikacji, która została zainspirowana postem jednego z naszych Czytelników, który brzmiał:

Kłania się nazwisko Bill Schnoebelen, który twierdzi, że był wampirem za życia. Oczywiście zanim się nawrócił był ciężko zaangażowany w satanizm i okultyzm, masonerię i new age.”

Koper.

Przyznam szczerze, że nigdy tematu wampiryzmu nie zgłębiłem wystarczająco, albowiem ciężko dotrzeć do wiarygodnych źródeł, w tej materii. Jednakże w wielu książkach, które czytałem, temat ten pojawiał się i de facto coraz mocniej ugruntowywało się we mnie przekonanie, że „to jednak może być prawda, to może być realne”. Ostatecznie po dziś dzień nie trafiłem jeszcze na informację w tej materii, która ostatecznie przekonałaby mnie do powyższego „fenomenu”.

Jednakże na chwilę obecną wiem, że jeżeli wampiryzm istnieje, to musi on być oparty na satanizmie i opętaniu demonicznym. Notabene taką właśnie wysunąłem hipotezę w artykule skomentowanym przez osobę o niku; „Koper”. Zatem Pan „Koper” dorzucił kilka kolejnych puzzli do układanki. Puzzli o imieniu i nazwisku: Bill Schnoebelen. Osoba Bill’a Schnoebelen’a to postać niezwykle interesująca i całkowicie nietypowa. W sieci informacje na jego temat są głównie w języku angielskim stąd z tym większą przyjemnością napiszemy o tym człowieku.

Zacznijmy jednak od początku, otóż Bill był zaangażowany w ruch New Age. Czym jest ten ruch? New Age jest to kierunek eklektyczno mistyczny, który pojawił się u schyłku XX wieku. Według doktryny wyznawców Bóg jest sumą wszystkiego, akceptuje panteizm i praktyki okultystyczne. Najbardziej wpływowym guru spośród kreatorów New Age jest tybetański mnich, bogoczłowiek Dalaj Lama. Większość chrześcijan nie ma o tym groźnym ruchu najmniejszego pojęcia.

Najwybitniejszymi i najpopularniejszymi organizatorami New Age jest Lucis Trust i Światowy Związek Sztuki, który notabene propaguje Globalizm. Członkowie Światowego Związku Sztuki posiadają swoich zwolenników w nauce, filozofii, medycynie i przemyśle muzycznym. Ruch czy też religia New Age przynajmniej alegorycznie spełnia wszelkie wymagania babilońskiego kościoła nierządnicy dni ostatecznych.

Ta religijna idea to nic innego jak zlepek różnego rodzaju myśli filozoficznych, kierujący człowieka w świat energii, magii i licznych praktyk okultystycznych. New Age otwiera człowieka na świat duchowy w sposób niekontrolowany, co w wielu przypadkach skutkuje licznymi osobistymi tragediami. Jedną z takich tragedii może być „całkowite opętanie” przez byt duchowy, przez demona.

Jak pokazują ostatnie statystyki, New Age jest niczym cywilizacyjna fala, która rozlewa się bardzo szybko w Stanach Zjednoczonych i Europie. Blisko sześćdziesiąt milionów ludzi angażuje się w nekromancję, czterdzieści milionów w doktrynę reinkarnacji, pięćdziesiąt milionów zajmuje się medytacją transcendentalną a sześćdziesiąt milionów uwikłanych jest w globalnej pułapce astrologii. Wszyscy sympatycy New Age odwracają się od Boga przedstawionego w Biblii, co często ma katastrofalne skutki duchowe.

Na marginesie dodam tylko jedną osobistą wzmiankę, otóż w trakcie czytania monumentalnego dzieła Marii Valtorty pod tytułem: „Poemat Boga Człowieka”, dotarłem do rozmowy Jezusa z Judaszem. Judasz podróżując sam na sam z Jezusem, zadaje Mu w pewnym momencie pytanie o to czy reinkarnacja istnieje? Jezus stanowczo Odpowiada, że NIE, Dodając, że jest to życie tutaj na Ziemi a później życie wieczne bądź wieczne potępienie. Notabene polecam wszystkim to dzieło, albowiem po jego przeczytaniu naprawdę „poznacie Boga”.

Przywódcy opisywanej dziś religii są aktywnymi zwolennikami WCPA (Stowarzyszenia Konstytucji i Parlamentu Świata). Wierzą oni w nadejście nowej, romantycznej ery opartej na intuicji, odwołują się do astrologii oraz mądrości religii wschodu. Mają silne powiązania ze Światową Radą Kościołów i Wolnomularstwem. Ich okultystyczny zegar nastawiony jest na XXI wiek. Symbole New Age wskazują na koniec dotychczasowego ładu i początek nowego oświecenia.

Wielu chrześcijańskich teologów stwierdza, wprost że duchy zwodzące czasów ostatecznych podnoszą coraz śmielej głowę, posługują się złudą, kłamstwem, podstępem a nawet urojeniami. New Age jest niezachwianym zwolennikiem kultury science fiction w każdym możliwym wydaniu. W pozbawionym wiary systemie, nie mały element stanowi fenomen UFO, czyli tak zwani panowie świata z odległych planet, na temat, których liczba filmów wzrosła dramatycznie.

Bill Schnoebelen już od najmłodszych lat interesował się UFO, kosmitami, to były pierwsze kroki, które poprowadziły go do New Age. My natomiast na naszej stronie piszemy w licznych publikacjach, że UFO to demony, po prostu, ot tyle wielkiej tajemnicy. Demon może podać się nawet za białego króliczka z głębokiej nory, byle tylko nawiązać kontakt z człowiekiem. Spójrzcie co w tej sprawie mówi nam Katarzyna Emmerich:

Widziałam często, iż trzy chóry aniołów, które były wyższe od archaniołów, upadły, lecz nie wszystkie zostały strącone do piekła: ci, którzy okazywali jakąś skruchę, pozostali poza piekłem. Są to duchy, które zamieszkują planety, a które przybywają na ziemię, by zwodzić ludzi.

Również wśród duchów światowych króluje wielki porządek. Są to duchy upadłe, ale jeszcze nie diabły, różnią się bardzo od tamtych, przychodzą na ziemię i odchodzą. Na jednym obszarze są posępni i smutni, w innym są płomienni i gwałtowni, jeszcze w innym są lekcy, w innym dokładni i rozumni. Działają na wszystko, co żyje na ziemi i na ludzi od chwili ich urodzenia. Duchy te formują pewne hierarchie, pewne stowarzyszenia.

I jeszcze cytat uzupełniający od Costanzy Callegari:

Jesteście sterowani przez siły ciemne i przewrotne, które działają według wskazówek szatańskich, które odtąd rządzą światem. Wielokrotnie sny mają charakter ostrzegawczy, w sposób szczególny w tych czasach, obfitujących w troski, niebezpieczeństwa i zasadzki. Ojciec Niebieski poprzez sny może objawić prawdę lub oznajmić ją.”

Przesłanie z 31 marca 1977 roku do Costanzy Callegari.

Ktoś zada pytanie: „ale dlaczego akurat UFO?” Odpowiedź jest prosta, otóż ten fenomen burzy struktury chrześcijaństwa, doprowadzając wielu do apostazji. Kosmici to doskonały element zwiedzenia ludzkości, zniewolenia jej, upodlenia i ogłupienia. A co gorsza, to się już dziś dzieje. I ponownie przy tej okazji muszę przytoczyć kolejny cytat, Spójrzcie:

,,Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią (Wernher Von Braun) powiedział: ,,I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka.’’

Carol Rosin. Pierwsza kobieta na stanowisku kierownika korporacyjnego w Fairchild Industries. Była również konsultantką do spraw kosmosu i obrony przeciwrakietowej, dodatkowo współpracowała z różnymi korporacjami, departamentami rządowymi i społecznościami wywiadowczymi.

To też jeżeli chodzi o kwestie związane z opętaniem demonicznym, które miało miejsce w przypadku Bill’a Schnoebelen’a, należy napisać, że podstawowymi czynnikami prowadzącymi do opętania przez demona jest Tabliczka Ouija, oraz praktykowanie religii New Age. Wiele osób praktykuje religię New Age, nawet nie mając o tym pojęcia (niestety), a New Age to po prostu okultyzm podniesiony na wyższy poziom „wymieszania” to jest „chaosu”.

Bill Schnoebelen zagubił się, stracił wewnętrzne światło rozeznawania a to poprowadziło go ku przepaściom mroku. W świecie gdzie zaciera się granica pomiędzy dobrem i złem można z punktu widzenia ludzkiego prawa zrobić dosłownie wszystko. Tam gdzie nie ma wartości moralnych i człowieczeństwa a lansowane jest życie w całkowitym wyzwoleniu przy oklaskach obcych cywilizacji z kosmosu, człowiek może bardzo łatwo zagubić się, stracić rozeznanie, co jest realne a co jest już fikcją. Takie bytowanie pomiędzy złudzeniami a rzeczywistością prowadzi do zatracenia samego siebie.

Bill zatracił się, sądził, że postępuje słusznie i podąża drogą wiedzy i oświecenia, i rzeczywiście tak było Szanowni Państwo. Jednak wiedza i oświecenie, które otrzymywał pochodziły od demonów a nie od Boga. Demon nie daje nic za darmo i w swoim czasie zażąda spłaty z nawiązką. Zazwyczaj poziom owej spłaty jest tak wysoki, że prowadzi człowieka do samobójstwa lub wiecznego potępienia.

W naszym życiu mamy dwie drogi do wyboru, mamy dwa rodzaje wiedzy do wyboru i wreszcie mamy do wyboru dwa rodzaje oświecenia. Pierwsza droga, ta trudniejsza i bardziej wymagająca to droga chrześcijanina, to jest podążanie ku chwale. Druga droga to droga prosta i szeroka, ale prowadząca ku przepaści, a jest nią droga demoniczna. Którą z tych dróg ostatecznie wybierzemy, zależy tylko od nas i naszej wolnej woli. Jaką drogę wybierzemy, jakiego dostąpimy oświecenia, do jakiej wiedzy dotrzemy, takie będziemy ponosić skutki i konsekwencje w naszym życiu i w wieczności.

Na koniec naszych dzisiejszych rozważań należy również wspomnieć o Adrenochromie. Ale wcześniej postawić retoryczne pytanie, otóż: ,,jeżeli wampirem jest ten kto pije ludzką krew, czy też zwierzęcą, to kim bądź czym jest człowiek, który pije ludzką krew dla zdrowia, piękna z jakiegoś naczynia? Człowiek, który kąpie się we krwi? Takie praktyki są znane od setek lat”. A teraz na koniec kilka kwestii związanych z Adrenochromem.

Adrenochrom to narkotyk, ale także główna substancja, na której pewnej grupie bardzo zależy. Co to za grupa? Otóż są to ludzie przy władzy, na szczytach globalnej władzy i dla nich ta substancja to poniekąd Święty Graal. Co rozumiemy przez określenie ,,szczyty globalnej władzy’’? Rozumiemy przede wszystkim kręgi władzy znajdujące się u szczytu ,,piramidy władzy’’. Kręgi te charakteryzują się specyficznymi powiązaniami jak pedofilia, magia oraz okultyzm. To wszystko połączone daje możliwości korzystania z tajemnej wiedzy, często pośredniczonej przez byty duchowe, nazywane demonami.

Osoby z kręgu władzy dzielą się tą władzą, przynajmniej iluzorycznie z kręgami szeroko pojętego show biznesu, przede wszystkim kręgami Hollywood. Wielu znanych piosenkarzy, aktorów, reżyserów, zostało uzależnionych od Adrenochromu i pedofilii a także wszelkiego rodzaju nadużyć seksualnych w celu przejęcia nad nimi kontroli. Tak, tutaj chodzi o kontrolę poszczególnych segmentów współczesnej kultury, by po przez ową kontrolę w sposób przemyślany przebudować współczesną cywilizację.

Adrenochrom jest esencją produkowaną z żywych ludzi i tutaj właśnie dochodzimy do sedna Deep State oraz współczesnego światowego satanizmu, który na dobre zadomowił się w kręgach ścisłej władzy. Przede wszystkim substancja ta jest produkowana z dzieci, które mordowane są w straszliwy sposób. Cały proces delikatnie rzecz ujmując polega na wyekstraktowaniu z szyszynki dzieci hormonu, będącego podstawą Adrenochromu, który to Adrenochrom gwarantuje przedłużenie życia, piękna i zdrowia. A teraz kilka cytatów:

Składanie ofiar miało miejsce za granicą i to był mój punkt zwrotny. Składano ofiary z dzieci a ja nie mogłem tego zrobić, nie byłem w stanie. Po tym zdarzeniu powoli zacząłem się łamać, sam przeszedłem wiele jako dziecko i naprawdę głęboko to mnie dotknęło. Wszystko się nagle zmieniło.

To, co jest negatywne to zło, lucyferianie i sataniści, jakkolwiek chcesz to nazywać, ale zło jest bytem rzeczywistym, odkryłem, że to, co jest zapisane w Biblii, ale i nie tylko tam, znajdziecie to w wielu książkach, że był pewien moment, w którym nastąpiła separacja manifestacji światła, w którym pewna grupa się oddzieliła.

Ta grupa jest przepełniona nienawiścią i gniewem. Z całych sił nienawidzą i niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Zło jest siłą, która nieustannie dąży do zagłady. Zło nas nienawidzi bez końca. Lucyfer nienawidzi stworzenia, nienawidzi życia i zrobi on wszystko, aby nas kompletnie unicestwić.”

Ronald Bernard.

Ronald zdobył miliony, założył kilka firm i czuł się spełniony. To wówczas nadszedł moment przełomowy w jego życiu. Moment, od którego rozpoczęła się jego niebywała historia. Otóż poznał on człowieka, który zaproponował mu prawdziwe pieniądze, władzę i splendor. Zdradził mu, że jeżeli chce rzeczywiście sięgnąć szczytów to będzie mógł tego dokonać tylko i wyłącznie w świecie globalnych finansów. To wówczas zaczęła się w pełni mroczna droga dla Ronalda (droga globalnego satanizmu), z której ostatecznie zszedł gdyż się opamiętał. Swoimi doświadczeniami dzieli się z innymi dla przestrogi.

Ci ludzie wyznają własną religię i używają jej jako wskazówek moralnych. Nie są to nauki religijne, o których ludzie mogliby kiedykolwiek usłyszeć. Odprawiają święte rytuały, które są chore i całkowicie sprzeczne z moralną tkanką, która łączy większość amerykanów, to tajemnica poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą być jej częścią.

Wiem, że trudno to pojąć i przykro mi, że to ja wam to przekazuję, ale Hollywood to zinstytucjonalizowany krąg pedofilów. Wykorzystują dzieci dla swoich własnych chorych duchowych przekonań, jeśli w ogóle można je tak nazwać. Sam nie do końca to rozumiem, ale zabierają tym dzieciakom energię i ucztują w ich krwi. I im bardziej niewinne dziecko tym bardziej jest przerażone i tym więcej kumuluje energii.

Co to znaczy? Zbierają krew dzieci i jędzą ich mięso, ponieważ myślą, że daje im to jakąś siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało psychicznie i fizycznie w momencie śmierci, to daje im dodatkową siłę życiową. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie tego nie mają, a jeśli tak, to wskazuje on w przeciwnym kierunku.”

Mel Gibson.

Mel’a Gibson’a nie muszę Wam chyba przedstawiać, gdyż jest to człowiek, który stworzył film: „Pasja”. Do czego zmierzam? Otóż istnieje wiele doniesień z WIARYGODNYCH źródeł, które potwierdzają temat, jaki dziś podjęliśmy. Niestety media głównego nurtu o tym nie napiszą, nie powiedzą albowiem im nie wolno. Człowiek musi być sprowadzony do roli „niewolnika”, który tylko konsumuje i nie zadaje „niebezpiecznych” pytań.


Przeczytaj również:

Generałowie zbiorą masy, jak czarownice na czarnych mszach. Na polach spłoną porzucone ciała a wojenna machina rozkręci się na dobre.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Ciekawą rzeczą, o której mówi Bill Schnoebelen, jest to, że w świecie wampirów panuje przekonanie, że Jezus i apostołowie byli w rzeczywistości wampirami, bo przecież Jezus mówił, że żeby mieć życie wieczne, należy pić krew. Tak przewrotnymi teoriami potrafi szatan zniewalać umysły ludzi, którzy nie trzymają się kurczowo Chrystusa i jego nauki.

    1. Nie na darmo mawia się, że szatan jest największym teologiem. Jego głównym celem jest nie tylko „małpowanie” Boga, ale także używanie Biblii przeciwko Chrześcijaństwu, po przez manipulacje i kłamstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.