Brytyjczycy ujawniają korupcję fundacji ,,Otwarty Dialog’’ i powiązania z Rosyjskimi służbami. W tle pożyteczni idioci.


Drodzy Czytelnicy gra służb Rosyjskich polega w znacznej mierze na tworzeniu fundacji, za pośrednictwem, których służby ingerują w politykę poszczególnych państw. Jak widzimy na podstawie ujawnionych informacji, fundacja Otwarty Dialog współdziałała z oligarchami oraz najprawdopodobniej Rosyjskimi służbami. I tę fundację, która de facto promowała tak zwany Polski Majdan wspierali liczni politycy Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej.

Brytyjska prasa po przez publikację licznych artykułów poinformowała, że fundacja Otwarty Dialog była w realny i zaawansowany sposób zaangażowana w pranie tak zwanych brudnych pieniędzy. Na konto fundacji Otwarty Dialog, miało trafić blisko dwa miliony funtów od szkockich firm w zamian za lobbing na rzecz wielu oligarchów, dodajmy, iż sytuacja jest rozwojowa a dotychczas ujawnione informację mogą być jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Pamiętajmy także, że tą fundacją kierują, wydalona z Rzeczpospolitej Ludmiła Kozłowska oraz Bartosz Kramek, który de facto usiłował doprowadzić w Polsce do utworzenia czegoś na wzór ukraińskiego Majdanu. I teraz kilka ważnych i zarazem szokujących kwestii, ukazujących szalenie poważny aspekt całej sprawy. Polskie służby specjalne już od dawna informowały o niebezpiecznej działalności Ludmiły Kozłowskiej, wynikiem tych ostrzeżeń była decyzja rządu Polskiego o wydaleniu Ludmiły Kozłowskiej z terytorium Rzeczpospolitej.

Dodajmy również, że Ludmiła Kozłowska to osoba bardzo blisko powiązana z Georgiem Sorosem, czyli miliarderem i Żydowskim masonem, który dąży do rozpowszechnienia ideologii typu LGBT oraz utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. To wszystko implikuje z faktem zaistnienia niesłychanej fali ideologicznej walki z Polską oraz Węgrami, które to kraje przeciwstawiają się pomysłowi powołania tego wręcz urojonego tworu, który doprowadzi do likwidacji państw narodowych, pojęcia patriotyzmu, historii i kultury.

Tak pokrótce wygląda współczesna gra ideologiczna w ramach gry ogólnej, którą możemy określić mianem Nowy Porządek Świata wdrażany przez polityków europejskich, którzy notabene w większości przypadków działają z polecenia swoich mocodawców jak właśnie wcześniej wspomniany George Soros. Aby nie być gołosłownym dodamy, iż nie tak dawno wyciekła lista ponad dwustu euro posłów, którzy są w rękach Sorosa.

Lista tak zwanych Pewnych Sojuszników została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią żydowskiego miliardera. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska sześciu osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy Pewnych Sojuszników są we władaniu Georga Sorosa.

Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej. Danuta Jazłowiecka z PO, tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Lidia Geringer de Oedenberg SLD. I na koniec nie mogło zabraknąć Pani Róży Thun z PO, która w ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i Polskością. Ciekawe czy to przypadek czy odgórne zlecenie?

Na liście Pewnych Sojuszników w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne. Drodzy Czytelnicy w obecnych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa.

Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce. I tutaj powstaje dramatyczne pytanie, czy politycy PO oraz szeroko pojętego świata związanego z tym ugrupowaniem stanowią grupę tak zwanych politycznych idiotów czy może próbują ugrać kilka procent poparcia dla swoich stołów nawet koszem bezpieczeństwa Polaków oraz samej Rzeczpospolitej.

Dlaczego tak piszemy? Otóż w momencie, którym dochodziło do upublicznienia informacji dotyczących szkodliwej dla Polski, działalności ze strony fundacji Otwarty Dialog oraz samej osoby Ludmiły Kozłowskiej, wówczas ci tak zwani pożyteczni idioci stawali w obronie owej instytucji. Idźmy dalej, obecnie Brytyjska prasa informuje, że fundacja Otwarty Dialog prawdopodobnie współpracowała z Rosyjskim wywiadem.

A zatem, działania polityków PO oraz świata powiązanego z tą frakcją również w bardziej lub mniej świadomy sposób skutkowały współpracą z Rosyjskim wywiadem na szkodę państwa Polskiego oraz Polaków. W postawie patrioty to nie mieści się w głowie. Jednak, jeżeli spojrzymy na fakt, iż w drodze do euro parlamentu ręka w rękę z komunistami idą chociażby przedstawiciele PSL, czy tęczowej partii o nazwie Nowoczesna, to wówczas można zadać pytanie o poziom szaleństwa i absurdu przenikającego umysły tych właśnie ludzi.

Drodzy Czytelnicy gra służb Rosyjskich polega w znacznej mierze na tworzeniu fundacji, za pośrednictwem, których służby ingerują w politykę poszczególnych państw. Jak widzimy na podstawie ujawnionych informacji, fundacja Otwarty Dialog współdziałała z oligarchami oraz najprawdopodobniej Rosyjskimi służbami. I tę fundację, która de facto promowała tak zwany Polski Majdan wspierali liczni politycy Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej.

Jest to rzecz niebywała i przypomina Targowicę z przed lat, gdzie w wyniku kolaboracyjnych działań części polskiej inteligencji z zagranicą, doszło do dosłownego sprzedania Rzeczpospolitej. Niestety podobna sytuacja ma się obecnie, dlatego należy przejrzeć na oczy, ponieważ potężne siły dążą do przejęcia Polski wszelkimi możliwymi sposobami a tak zwani Pożyteczni Idioci są dodatkowym elementem owego planu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

Comments are closed.