Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, stanowiła „górujący nad całym globem spektakl śmierci”.


Data ceremonii otwarcia (rytuału) to 27 lipca, jest to dzień bardzo znaczący w kalendarzu satanistycznym. Dni pomiędzy 20 – 26 lipca to dni poświęcone na uprowadzenie, uroczyste przygotowanie i uwięzienie ofiar rytualnych obchodów doniosłego punktu kulminacyjnego, zwanego: „Wielkim Orgazmem”, odprawianego właśnie 27 lipca. Jest to dzień, w którym tradycja satanistyczna domaga się składania ofiar z kobiet, dzieci i dorosłych.

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

(Ef 6, 11-12).

Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł.”

Albert Einstein.

Wiem, że dla wielu osób będzie to trudne, a nawet wręcz niemożliwe do uwierzenia, jednakże dzisiejsza publikacja musiała powstać, ponieważ dotyka sedna sprawy w wielu aspektach. Podkreślam zatem, że to nie jest fikcja, lecz rzeczywistość duchowa, która przenika się ze światem materialnym, bez względu na to czy mamy tego świadomość czy też jej nie posiadamy. To się po prostu dzieje, ponieważ w naszej rzeczywistości działają potężne „duchowe siły”.

Ale nim przejdziemy do omawiania sedna, musimy sobie na wstępie uświadomić, że życie odbierane w wybranym czasie i miejscu w określony sposób staje się ofiarą. I tak dla przykładu, 20.03.2003 roku, Bush rozpoczął bombardowania Bagdadu o 5:50. Trwały do 21.03. Główne media nazwały je sądem i grozą, ale dzień ten jest znany jako: „Wigilia Ostary”, powszechnie znana jako wiosenna równo noc. Okultyści wielbili tego dnia bogini ziemię, Gaję, druidzi obchodzili dzień płodności wiosennej.

Wojna zakończyła się szybko, bo 1.05.2003 roku. Dzień ten przez okultystów zwano: „Betlaine” lub „Noc Walpurgii”. Od 20 marca do 1 maja zgodnie z okultystycznym rytuałem oddaje się ziemi krew. Podobnych przykładów jest wiele, dziś natomiast chcę omówić „Rytuał otwarcia Igrzysk Olimpijskich” w Londynie w roku 2012. Osobiście określiłbym to, co tam miało miejsce: „górującym nad całym globem spektaklem śmierci”.

Stadion Olimpijski w Londynie został zbudowany przez firmę budowlaną należącą do „elitarnej”, szkockiej rodziny McAlpine (patrz Lord McAlpine, kolega pani Margaret Tatcher), na gruntach zanieczyszczonych odpadami promieniotwórczymi. Rozpalone na stadionie reflektory zostały zaprojektowane w kształcie piramid z podświetlonymi kamieniami wieńczącymi ich wierzchołki. Spójrzcie:Symboliki piramid nie będę komentował, gdyż jest to sprawa oczywista. Nadmienię jedynie, że najnowsze dowody wskazują jednoznacznie na to, że pani Margaret Tatcher otaczała się pedofilami. Nie wnikam na ile była tego świadoma, jednak śmiem sądzić, że doskonale to rozumiała. Dodatkowo rodzina McAlpine, to jedna z tych „elitarnych rodzin”, która jest związana z rodziną Rothschildów. W kwestii otwarcia Igrzysk w Londynie nie było przypadków, a wszystko zostało od początku do końca zaplanowane, gdyż mieliśmy do czynienia z „globalnym rytuałem”.

Data ceremonii otwarcia (rytuału) to 27 lipca, jest to dzień bardzo znaczący w kalendarzu satanistycznym. Dni pomiędzy 20 – 26 lipca to dni poświęcone na uprowadzenie, uroczyste przygotowanie i uwięzienie ofiar rytualnych obchodów doniosłego punktu kulminacyjnego, zwanego: „Wielkim Orgazmem”, odprawianego właśnie 27 lipca. Jest to dzień, w którym tradycja satanistyczna domaga się składania ofiar z kobiet, dzieci i dorosłych.

Napiszę wam, że gdyby rzeczywiście dzieci i dorośli nie zostali złożeni w ofierze w momencie, gdy na stadionie był zapalany znicz olimpijski, byłbym tym zdumiony. Szanowni Państwo, ceremonia otwarcia, ale także i zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w roku 2012, była pełna tematyki satanistycznej oraz okultystycznej. Ponad to obskurna i ponura sceneria doskonale oddawała zamkniętość umysłu i brzydotę (zniekształcenia), innymi słowy wszystko to, co „lubią” demony.

Jedna z części ceremonii (rytuału), została nazwana: „Pandemonium”. Określenie to zostało zaczerpnięte z poematu Johna Miltona pod tytułem: „Raj utracony”. Natomiast „Pandemonium”, jest miejscem zajmowanym przez demony i u Johna Miltona było również stolicą Szatana i siedzibą wszystkich jego „kolegów po fachu”. Oglądając spektakl publiczność nie miała pojęcia o tym, co działo się na jej oczach, a tym bardziej w podświadomości.

Należy również odnotować, że mroczna i złowroga ceremonia otwarcia Olimpiady w Londynie w 2012 roku wykorzystała programowanie predykcyjne, aby ukazać nam nadchodzącą planowaną pandemię SARS-CoV-2. Pamiętam, jak widziałem w telewizji fragmenty ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, i pamiętam, jak z obrzydzeniem wyłączałem ten spektakl.

Drodzy Czytelnicy, to od samego początku było jakieś mroczne, złe i złowrogie. U widza budziło niepokój i negatywne skojarzenia, które trudno wówczas było wypowiedzieć słowami (dziś to już jest znacznie jaśniejsze). Na koniec chcemy przypomnieć wam film, który nie tylko was zaskoczy, ale także doprowadzi do przebudzenia, gdy zdacie sobie sprawę, że wszystko, co się dzieje, zostało już zaplanowane.


Przeczytaj również:

Satanizm zajmuje naczelne warstwy najbardziej ekskluzywnych stowarzyszeń: Rothschildo – Syjonistów oraz sieci pedofilów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *