Chaos w Europie cz.1 Fala islamu to zagrożenie dla naszego pokolenia.

11-chaos-w-europie-cz-1-fala-islamu-to-zagrozenie-dla-naszego-pokolenia

Fot. youtube.com

[fb_button]

‘‘Niemcy spodziewają się, że tego roku do ich kraju może przybyć milion imigrantów.’’

‘‘Liczba osób w wieku dwadzieścia do trzydzieści lat podwoiła się a to jeszcze nie koniec.’’

Dzisiejszy artykuł rozpoczynamy od przytoczenia dwóch cytatów, które dość często pojawiały się w TV ostatnimi miesiącami. Oczywiście mowa tutaj głównie o mediach z poza głównego układu, który to układ w dziwny sposób stara się przemilczeć sprawę uchodźców a w zasadzie nachodzców. Dziś rozpoczynamy serię można napisać felietonów dotyczących bardzo ważnego tematu, jakim są uchodźcy i postępująca islamizacja Europy. Jest to temat tym bardziej ważny, ponieważ ten problem może stanowić iskrę, która dosłownie podpali stary kontynent i wcale nie są to słowa na wyrost a fakt, który możemy po części już dostrzegać chociażby we Francji czy u naszego zachodniego sąsiada.

Uchodźcy, matki z dziećmi na rękach czy staruszkowie o kulach ze łzami w oczach… Czy tak rzeczywiście jest? Oczywiście tak także jest, nie mniej jednak to tylko bardzo znikomy procent wszystkich uchodźców przybywających, a w zasadzie szturmujących od jakiegoś czasu granice Europy. Znaczna większość z owej grup to młodzi i silni mężczyźni, którzy wielokrotnie są odziani w markowe ubrania, posiadają smartfony czy nowoczesne zegarki, innymi słowy nie wyglądają na takich, co muszą uciekać przed biedą. To jednak nie wszystko, bo to akurat drobiazg, ważne jest ich zachowanie i to, co robią, bo tak naprawdę tutaj dopiero zaczyna się prawdziwy problem, który może wysadzić wiele Państw od wewnątrz. Przytoczmy niektóre wypowiedzi imigrantów, które pojawiały się w mediach.

‘‘To nie ma znaczenia, co zrobicie, my nadal będziemy przybywać’’

‘‘Nie znamy strachu i bólu, nie powstrzymacie nas i nigdy nie poddamy się chyba, że będziemy martwi’’

Znana wypowiedz imigranta, podbiegającego do kamery i krzyczącego wymowne słowa.

‘‘…Forsa, forsa, forsa…’’

Wyżej przytoczone zdania są tylko kroplą w morzu wielu innych, nie mniej jednak już te trzy pokazują, z kim mamy tutaj do czynienia. Są to ludzie niezwykle zdeterminowani, można napisać, że aby osiągnąć wyznaczony cel zrobią wszystko. Ci ludzie z reguły nie integrują się ze społeczeństwem, lecz asymilują, przez co jeszcze bardziej poziom radykalizmu pośród młodych imigrantów wzrasta. Spójrzmy na Francję, tam imigranci już od wielu pokoleń mieli czas na to, aby stać się Francuzami, a dziś ci sami ludzie chwytają za bomby i nie wiadomo, co jeszcze atakując niewinnych ludzi w imię własnej religii. Coś tu nie gra, to jest jakaś totalna patologia i kuriozalna sytuacja, której nikt nie rozumie, mało tego ostatnio mogliśmy usłyszeć wypowiedz jednego z przywódców europejskich, która to wypowiedz stwierdza jasno, że po prostu trzeba będzie nam się przyzwyczaić do możliwości ataków terrorystycznych… trzeba będzie nam się przyzwyczaić do możliwości ataków terrorystycznych… i to jest rozwiązanie? Słysząc takie słowa, człowiek zastanawia się czy to realne życie czy już matrix?.

Kwestia uchodźców to temat ważny a może nawet i przełomowy dla naszego pokolenia a co za tym idzie i dla pokoleń przyszłych, które nastaną po nas, ponieważ jak powiedział premier Węgier, już za kilkanaście lat może się okazać, że w europie Europejczycy to mniejszość. Wymowne słowa, ale jak najbardziej prawdziwe. Czy tego chcemy, taką dla siebie świadomie gotujemy przyszłość? Oczywiście nie, to głównie elita europy dąży do takiej sytuacji i ta część społeczeństwa, która w dużej mierze jest albo, zmanipulowana albo po prostu do końca nie rozumie złożoności tego problemu. Europa wyrosła na wartościach chrześcijańskich, natomiast islam i ludzie wyznający tę religię to całkowicie inna kultura i mentalność, można napisać, że jest to ogień i woda. Niestety stary kontynent upada, to też będzie kiedyś bardzo ciężko mu powstać z kolan.

W kolejnych artykułach zastanowimy się nad konsekwencjami owej islamskiej inwazji, zastanowimy się nad prawdziwymi powodami, które ową inwazję zapoczątkowały i nieustannie wspomagają. Wreszcie zastanowimy się, po co to wszystko i dlaczego, bo takie przełomowe sytuacje w dziejach nie dzieją się bez powodu, komuś zależy na upadku europy i się z tym już nie kryje, lecz za wszelką cenę dąży do wyznaczonego celu.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.