Chcemy was ostrzec, gdyż w ostatnich latach czary bardzo się rozprzestrzeniły i stają się niezwykle popularne.

Udostępnij

Na swojej stronie internetowej Marina zamieściła historię własnego przebudzenia, które rozpoczęło się gdy miała jeszcze piętnaście lat. Dziś dzięki przebudzeniu może kontaktować się z istotami pozaziemskimi, odwiedzać inne planety, poznawać wiedzę tajemną, odkrywać „prawdziwą” historię ludzkości. A jej misją jest przekazywać to wszystko co otrzyma, innym ludziom. Oraz dzielić się z innymi tym wszystkim co przeżyła w poprzednich wcieleniach (reinkarnacja).

Ilu z Was widziało film dokumentalny pod tytułem: „Sprzedali swoje dusze za Rock’n’Roll”? Film opowiada o tym jak demony są mistrzami stojącymi za niektórymi z najlepszych muzyków. Dziś chcemy o tym podyskutować, ponieważ nie ma nic nowego pod słońcem, co by się już wcześniej nie wydarzyło. A te duchy (demony), robią to samo od tysięcy lat. Są mistrzami wpływów i posiadają niesamowite umiejętności oszukiwania ludzi. Spójrzcie na okładkę powyższego filmu:

Są ludzie którzy chcą przyzywać „jakieś” duchy, praktykują rytualne ceremonie. Aktywnie szukają pomocy i wiedzy o tych mrocznych istotach. I nie wielu o tym wie, ale czasami wywołując jakiegoś ducha, w gruncie rzeczy ten duch ignoruje osobę, która go wywołuje, ponieważ to nie człowiek wybiera sobie „duchowego przewodnika”, którym najczęściej jest demon, ale to demon wybiera sobie człowieka, który akurat pragnie „kontaktu”.

To jest bardzo urocza Marina Seren i o tak, zdecydowanie mogę wam napisać, że demony są w niej. One bardzo często są w ładnych kobietach z długimi włosami. Ale nie dlatego, że je lubią, ale przede wszystkim dlatego, że mężczyźni je lubią. Marina jest medium oraz kontaktuje się z istotami pozaziemskimi. Spójrzcie na Marine, czyż nie jest przyjemna:

Na swojej stronie internetowej Marina zamieściła historię własnego przebudzenia, które rozpoczęło się gdy miała jeszcze piętnaście lat. Dziś dzięki przebudzeniu może kontaktować się z istotami pozaziemskimi, odwiedzać inne planety, poznawać wiedzę tajemną, odkrywać „prawdziwą” historię ludzkości. A jej misją jest przekazywać to wszystko co otrzyma, innym ludziom. Oraz dzielić się z innymi tym wszystkim co przeżyła w poprzednich wcieleniach (reinkarnacja).

Marina na swoim profilu, oświadczyła również, że odbyła liczne „spotkania seksualne” z przedstawicielami innych gatunków kosmicznych. Zatem mamy „kosmiczne nasienie”, mamy „podróże kosmiczne”, „mamy kosmiczne DNA”. A wymieniam to wszystko po to aby pokazać wam, co dzieje się z osobą, która wkracza w sferę poddania się istotom demonicznym. W zasadzie Marina powinna być jak najszybciej poddana egzorcyzmom, i coś czuję, że wcześniej czy później tak się stanie, jednak lepiej dla Mariny będzie, gdy nastąpi to czym prędzej.

Demony są cierpliwie, o tak są niezwykle cierpliwe i będą się „kręcić” dookoła Mariny oraz osób jej podobnych, przez lata. Będą „szeptać” im do ucha, będą po przez takie osoby zwodzić również innych ludzi, którzy zaufają i pójdą za Mariną, za jej przekazem, i za przekazem ludzi podobnych do Mariny. Ale potem, pewnego dnia, gdy już Marina nie będzie im potrzebna, gdy będzie całkowicie bezbronna, to przyjdą po nią, a nie będzie to nic przyjemnego.

Zatem mamy wiedźmy, czarowników, ale i bardziej publicznie, na „piedestale”, to jest muzyków, aktorów, artystów, inżynierów, bankierów, prezesów korporacji i tak dalej, i tak dalej. A piszemy o tym wszystkim, ponieważ chcemy was ostrzec, gdyż w ostatnich latach czary bardzo się rozprzestrzeniają i stają niezwykle popularne. Zwłaszcza w oparciu o UFO i zjawiska paranormalne.

Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: «Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.» Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.”

Marylin Manson.

I oczywiście bardzo ważna rzecz, a mianowicie istnieją nie tylko demony, czy złe duchy, ale także aniołowie, jednakże wierzę, że ludzie jeżeli wchodzą w jakieś interakcje na własne życzenie, poszukując „kontaktu”, to nawiązują ów „kontakt” głównie ze złymi duchami, z demonami. Dzieje się tak dlatego gdyż anioły, czy te dobre duchy, po prostu wykonują swoją pracę. Anioły robią to, co robić powinny, do czego zostały powołane.

Istnieje mag o imieniu Steven Frame, który przed odniesieniem wielkiego sukcesu jako mag, udał się do lasu aby czcić tam bliżej niezidentyfikowane duchy. Gdy wrócił to posiadał już nadprzyrodzone moce, nadprzyrodzone zdolności, które przyczyniły się do jego sukcesu. Wielu okultystów i praktykujących magię, którzy wiedzą o demonologii, wie również o demonach, zna również imiona tych demonów, które są używane przez magów, jak chociażby wcześniej wspomniany Steven Frame.

Niemniej jednak nigdy bym ich tutaj nie wyrecytował, ani tutaj ani prywatnie. Ciekawostka jest taka, że niektórzy okultyści, którzy oglądali występy Stevena, uważają, że używa on nie jednego a kilku demonów. I zaznaczam raz jeszcze, tego typu magów, tego typu zaprzedanych demonowi ludzi, jest wielu. My jako osoby wolne powinniśmy od takich ludzi, oraz od okultyzmu i magii trzymać się z daleka.


Przeczytaj również:

„Słudzy zła” złagodzili negatywny wizerunek okultyzmu w społecznej świadomości poprzez wprowadzenie go do różnych dziedzin sztuki.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.