Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską.


22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską


,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Hillary Clinton to była kandydatka na prezydenta USA z ramienia dotychczas rządzącego konglomeratu, lub pisząc bardziej otwarcie, ramienia ludzi znajdujących się za kurtyną, którzy przy pomocy ogromnych pieniędzy władają znaczną częścią Stanów Zjednoczonych. Jak wiemy, Pani Clinton przegrała z Donaldem Trumpem, który według większości analityków nie miał żadnych szans na zwycięstwo. A jednak, dokonał tego, co dla wielu było niemożliwe do realizacji. Ta zmiana, ten wyłom, otworzył drzwi do prawdy na wielu płaszczyznach.

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 4

Odkąd Prezydentem USA jest Donald Trump padały już sformułowania o ujawnieniu prawdy na temat ataków z 11 września na WTC, oraz ujawnienia dodatkowych i sprawdzonych informacji na wielu innych płaszczyznach, które dla części społeczeństwa stanowią jedynie teorię spiskową a w gruncie rzeczy są faktami, które spoczywają gdzieś głęboko w archiwach CIA. Prezydentura obecnego włodarza Białego Domu może stanowić rewolucję, czy jednak Trump przekroczy próg, czy może wcześniej zostanie usunięty jak przed laty JFK?

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 5

Od wielu lat grupy badaczy i zwykłych obywateli alarmują, że społeczeństwa świata są regularnie podtruwane przez elity, które zawarły globalny spisek mający na celu wyniszczenie cywilizacji przy pomocy różnego rodzaju środków, w tym między innymi smug kondensacyjnych zwanych Chemtrails. W tej materii przełom stanowią wypowiedzi doradcy prezydenta USA John’a Holdren’a który w wywiadzie udzielonym magazynowi TIME powiedział.

,,Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogłoby być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miałoby spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działałaby w podobny sposób tylko, że musiałoby to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym.’’

Wypowiedz opublikowana w magazynie TIME 18 sierpnia 2009 roku.

To oczywiście nie jest dowód na miarę sprawy, której dotyczy. Otóż w Chemtrails chodzi o to, że owe smugi zawierają liczne pierwiastki i związki groźne dla człowieka i jego zdrowia a w skrajnych przypadkach nawet życia. Naturalne smugi pozostawiane za samolotem bardzo łatwo odróżnić od smug Chemtrails. Jaki jest złoty sposób na dotarcie do prawdy? Otóż różnicę można dostrzec gołym okiem, wystarczy spojrzeć w niebo.

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 2

Naturalna smuga pozostawiona przez paliwo lotnicze bardzo szybko zanika za maszyną lotniczą, natomiast smuga kondensacyjna Chemtrails nie dość, że nie zanika to jeszcze poszerza się tworząc coś w rodzaju rozciągniętej chmury. Często wystarczy spojrzeć w niebo by dostrzec złowrogie poszatkowanie błękitu nieboskłonu. Otóż w sprawie smug John Holdren niedawno wypowiedział kolejne znamienne zdanie, które stanowi uzupełnienie wypowiedzi z roku 2009 oraz jej rozwinięcie.

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

Podejrzenie bardzo szybko padło na CIA oraz NSA z której wywodzi się Edward Snowden a który wielokrotnie wspominał o chmurach śmierci, jakie rozpylają samoloty na zlecenie CIA. Z resztą w tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem tych dwóch Amerykańskich Agencji wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 3


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 9 Comments

 1. Potwierdzam robią to na niespotykaną skalę i nie informują
  społeczeństw!!!Ludzie obudźcie się!

 2. Problem jest taki, że choć wiedza ogólna na ten temat jest coraz większa to wiele osób po prostu nie dopuszcza tego faktu do swojego umysłu. Np. moi rodzicie. 'Trąbie’ im nt. chemtrails od naprawdę długiego już czasu, a nie zauważyłem, żeby choć raz zawiesili swój wzrok na tym co się dzieje im nad głowami. Ot, przytakują mi, po czym kontynuują egzystencję. Nie twierdzę, że mieliby wyjść z transparentami na ulice, ale (może) drążyć temat dalej. Nic z tych rzeczy. Podejrzewam, że to zachowanie a’la chowanie głowy w piach, im mniej wiesz tym lepiej śpisz itp. Problem jest taki, że przez i takie zachowanie cały czas trudno przebić się do świadomości innym. Kolejny problem, że ludzie święcie wierzą w to co zobaczą w TV. Globalne ocieplenie? Jakim cudem skoro z roku na rok jest coraz zimniej, patrząc na 'roczną’ średnią temperaturę.? Pozdrawiam.

  1. Wiele osób nie wierzy że coś jest rozpylane -zapytałam na jednym forum czy w innych miastach jest podobnie -to większość uznała to za bajki a nieliczni ,którzy obserwują to zjawisko od lat zostali wyśmiani a nawet padły zarzuty o chorobę psychiczną i sianie fermentu

 3. Szkoda, że takie „niusy” w ramach głoszenia prawdy, piszecie dopiero po 10 latach. Kiedy ja pisałem dokładnie te same słowa (zbieżność?) to prawie nikt nie reagował i nie chciał wierzyć. Teraz to jest popularny i oklepany temat i artykułów jest tysiące w sieci. Łatwo budować kapitał „głoszącego prawdę” w takiej sytuacji. Jeśli piszecie niusy, to piszcie coś nowego i aktualnego, , nawet na ten temata nie odgrzebujcie bardzo starych, prezentując to jako waszą ciężką pracę. Sprężcie się troszkę 🙂

  Niektórzy będą pamiętać co oznacza moja ksywka 🙂
  pozdrawiam,
  Andrzej GS

 4. Jak to jest że zawsze grupa popapranych fanatyków zamiast iść do pracy i szuflować łopatą to chce wyręczyć Boga, naturę i swoje niesprawdzone i nie poparte badaniami teorie wprowadza w życie i truje nas w imię chorych ideologii.
  Może ktoś w końcu zacznie wystawiać rachunek tym Debilom za liczne choroby, zgony ludzi i klęski żywiołowe które są wynikiem oprysków chemicznych. Jak to jest że ludzie czyli suweren wybierają Rząd , a ten zamiast reprezentować ludzi to szkodzi i robi złe rzeczy. Może gdyby była odpowiedzialność za takie czyny i wysokie kary łącznie z karą śmierci to może coś by się poprawiło.
  Pomysł taki by tą mniejszość psychopatów wysłać w kosmos. Było by taniej i zdrowiej dla pozostałych.

  1. Robia to celowo tak samo jak z wieloma innymi rzeczami .To ze jest to niby w celu wplywu na klimat to tylko wymowka .Nikt nie powie prawdy a ludzie nie maja czasu myslec o tym i szukac tej prawdy tym bardziej ze wszyscy naokolo mowia ze to „teorie spiskowe”
   dozylsmy takich czasow ze mimo ze widac golym okiem co sie dzieje to wmawia sie ze to normalne i zawsze tak bylo .Nic na to niestety nie poradzimy .Kto uwierzy ze w filmach jest podmieniane niebo na takie z chemtrails w tle? A jest

Comments are closed.