Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską.


22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską


,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Hillary Clinton to była kandydatka na prezydenta USA z ramienia dotychczas rządzącego konglomeratu, lub pisząc bardziej otwarcie, ramienia ludzi znajdujących się za kurtyną, którzy przy pomocy ogromnych pieniędzy władają znaczną częścią Stanów Zjednoczonych. Jak wiemy, Pani Clinton przegrała z Donaldem Trumpem, który według większości analityków nie miał żadnych szans na zwycięstwo. A jednak, dokonał tego, co dla wielu było niemożliwe do realizacji. Ta zmiana, ten wyłom, otworzył drzwi do prawdy na wielu płaszczyznach.

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 4

Odkąd Prezydentem USA jest Donald Trump padały już sformułowania o ujawnieniu prawdy na temat ataków z 11 września na WTC, oraz ujawnienia dodatkowych i sprawdzonych informacji na wielu innych płaszczyznach, które dla części społeczeństwa stanowią jedynie teorię spiskową a w gruncie rzeczy są faktami, które spoczywają gdzieś głęboko w archiwach CIA. Prezydentura obecnego włodarza Białego Domu może stanowić rewolucję, czy jednak Trump przekroczy próg, czy może wcześniej zostanie usunięty jak przed laty JFK?

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 5

Od wielu lat grupy badaczy i zwykłych obywateli alarmują, że społeczeństwa świata są regularnie podtruwane przez elity, które zawarły globalny spisek mający na celu wyniszczenie cywilizacji przy pomocy różnego rodzaju środków, w tym między innymi smug kondensacyjnych zwanych Chemtrails. W tej materii przełom stanowią wypowiedzi doradcy prezydenta USA John’a Holdren’a który w wywiadzie udzielonym magazynowi TIME powiedział.

,,Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogłoby być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miałoby spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działałaby w podobny sposób tylko, że musiałoby to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym.’’

Wypowiedz opublikowana w magazynie TIME 18 sierpnia 2009 roku.

To oczywiście nie jest dowód na miarę sprawy, której dotyczy. Otóż w Chemtrails chodzi o to, że owe smugi zawierają liczne pierwiastki i związki groźne dla człowieka i jego zdrowia a w skrajnych przypadkach nawet życia. Naturalne smugi pozostawiane za samolotem bardzo łatwo odróżnić od smug Chemtrails. Jaki jest złoty sposób na dotarcie do prawdy? Otóż różnicę można dostrzec gołym okiem, wystarczy spojrzeć w niebo.

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 2

Naturalna smuga pozostawiona przez paliwo lotnicze bardzo szybko zanika za maszyną lotniczą, natomiast smuga kondensacyjna Chemtrails nie dość, że nie zanika to jeszcze poszerza się tworząc coś w rodzaju rozciągniętej chmury. Często wystarczy spojrzeć w niebo by dostrzec złowrogie poszatkowanie błękitu nieboskłonu. Otóż w sprawie smug John Holdren niedawno wypowiedział kolejne znamienne zdanie, które stanowi uzupełnienie wypowiedzi z roku 2009 oraz jej rozwinięcie.

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

Podejrzenie bardzo szybko padło na CIA oraz NSA z której wywodzi się Edward Snowden a który wielokrotnie wspominał o chmurach śmierci, jakie rozpylają samoloty na zlecenie CIA. Z resztą w tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem tych dwóch Amerykańskich Agencji wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

22 Chmury śmierci, czyli Chemtrails nad Europą i Polską 3


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


Dodaj komentarz