Chwała Bohaterom Ojczyzny. Chwała i cześć Niezłomnym.


20 Chwała Bohaterom Ojczyzny. Chwała i cześć Niezłomnym


[fb_button]

Są na tym świecie ludzie otwierający drzwi do tej pory zamknięte, ludzie nadający ruch wskazówce zegara historii, tej przeszłej, ale i tej, która obecnie kreuje się na naszych oczach oraz tej mającej dopiero nadejść. Są bohaterami, ojcami, matkami i Polakami. To, co robią, robią dla własnego kraju, bo wiedzą, że czasem ich trud nie zostanie zrozumiany, doceniony, ale ostatecznie zasiądą w komnacie chwały przygotowanej dla tych, którzy przedkładają losy własne nad losy rodaków i Ojczystej ziemi.

Ci ludzie rozmawiają z nami, rozmawiają z Bogiem, widzą, dostrzegają i rozumieją zagrywki na globalnej szachownicy, na której większość figur to zdrajcy i kolaboranci. To jednak nie powstrzymuje ich zapału, nie gasi ognia miłości do Białego Orła w Polskim Godle i barw biało czerwonych okrywających słowiański naród. Te barwy pozwalają przenosić góry, kruszyć skały i działać, a nie tylko czekać na sprzyjające wiatry, powodzenie czy łut szczęścia. Idą dla siebie i dla nas, dla swojego i naszego imienia, do momentu, w którym cały świat pozna prawdziwą historię Polski, prawdziwe jej oblicze i znaczenie słów Bóg, Honor, Ojczyzna.

Czasem podążają samotnie obraną drogą, czasem mają to szczęście, że spotykają bratnią duszę, której cel jest ten sam, przyczynić się do wzrostu chwały narodu Polskiego. Podążają z godłem na piersi, słowiańską duszą i słowami hymnu na ustach. Nie zwracają uwagi na groźby, manipulacje, kłamstwa. W ich oczach pali się iskra a w niej jasny i klarowny cel, uczyć wiary w siebie i swojego brata, miłości do swojego pochodzenia, dumy z bycia tym, kim się jest oraz ufności w lepsze jutro. W taki sposób tworzą się mocne społeczności, które przedkładają światło nad mrok, społeczności, które nie umierają i stanowią świadectwo dla innych.

,,Bóg, Honor, Ojczyzna.’’ Słyszysz te słowa w swoim sercu? Słyszysz muzykę w tle? Te słowa pozwalają odnaleźć siebie, pozwalają odnaleźć i zrozumieć przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość i to, co zostało przed nami postawione, jaki jest nasz życiowy cel i o co dbać powinniśmy? Komnata chwały jest obszerna, płonie w niej ogień Słowian, ogień bohaterów będących politykami, mówcami, kapłanami, nauczycielami, zwykłymi ludźmi nieznanymi światu a jednak będącymi gigantami człowieczeństwa, gigantami, o których Bóg i Ojczyzna nigdy nie zapomną.

Do samego końca, aż po życia kres podążają z nadzieją będącą zbroją, nadzieją wypalającą słabość. Walczą za Ojczyznę, za rodaków, walczą do samego końca. Czy to Widzicie, Rozumiecie i czy sami, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, staniecie do walki? W mroku nocy, kiedy nic nie jest wiadome a strach zakrada się do serc, potrzeba być gotowym do walki o wolność, kolejnej walki o wolność i o zwycięstwo. Nasz dom, nasza Ojczyzna to pole wielu zmagań, więc nie bądźmy w tych zmaganiach osamotnieni, walczy jak bracia, bark w bark aż wróg będzie martwy. Wróg fizyczny, ale i ten ideologiczny, będący słodką trucizna dla współczesnej cywilizacji.

Dziś klękam na ziemi zroszonej krwią wielu bezimiennych bohaterów, klękam przed Bogiem, Biało Czerwoną Flagą i godłem wielkiego narodu Polskiego, narodu Słowian i wznoszę okrzyk zwycięstwa tak, aby każdy wiedział, że Polska to nie tylko chwalebna ziemia, ale wybrany przez Boga Naród. Polska to miejsce święte. Miejsce, za które miliony staną w obronie, staną w obronie do samego końca, jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Na koniec można zadać pytanie fundamentalne, czy Prezydent Andrzej Duda, Premier Beata Szydło, Prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz niedawno wizytujący w Polsce Prezydent Węgier Viktor Orban mogą przynależeć do grona ludzi Niezłomnych, do grona Bohaterów walczących o dobro własnego kraju, dobro Słowian, czasem po mimo niezrozumienia i globalnej manipulacji?

Beata Szydło mówi NIE Europejskiej hordzie zdrajców.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


This article has 2 Comments

  1. Na razie to niech robią co do nich należy, O bohaterstwie można będzie mówić za 6 lat.

Comments are closed.