Co jeśli się nie poddamy i zmienimy świat?

18 Co jeśli się nie poddamy i zmienimy świat
Fot. youtube.com

[fb_button]

Co jeśli wszyscy powstaniemy? Co jeśli się nie poddamy i zmienimy świat? Nigdy nie damy za wygraną, będziemy głosem, który zostanie usłyszany i przekona milczącą większość. To nasze miejsce, nasze życie, nasza misja budzenia ciszy, w której każdy ma swoją rolę do odegrania na globalnej arenie dziejów. Wiesz o tym? Masz tego świadomość? Twoje istnienie to nie tylko zabawa i ucieczka od rzeczywistości, Twoje życie to także dążenie do prawdy i umacnianie tego, co słabe. To wskrzesza do prawdziwego życia, ponieważ nigdy nie jest za późno by powiedzieć, co teraz?

A zatem co jeśli się nie poddamy i zmienimy świat? Czy Jesteś gotów powiedzieć tak, gdy zostanie wypowiedziane Twoje imię? Powiedzieć tak, gdy inni mówią nie, powiedzieć jestem gotów, gdy inni błądzą w mroku codzienności. Spróbuj, ponieważ tchórze nie odbudują przyszłości, nie staną w miejscu gdzie historia się zatrzyma a czas zapłacze nad poczynaniem ludzkości. To jest głos, wołający w ciszy XXI wieku, to jest głos, który nie zamilknie nawet, gdy wszystko inne odejdzie w zapomnienie. To jest głos wołający z głębin Twojej duszy, daj się mu usłyszeć.

Czy jesteś gotów powstać razem ze Mną? Razem z tymi, którzy odważą się podnieść głowę i powiedzieć jesteśmy wolnymi ludźmi, którzy nie będą niewolnikami. Jednak, po co się narażać i stąpać po cienkiej linii oporu? To pytanie jest pętlą, która coraz mocniej zaciska się na szyi wielu ludzi, to pytanie jest kamieniem u nogi, który ciągnie na dno. Dziś nie warto wychodzić przed szereg, nie warto się wychylać, najlepiej sakramentalnie zgodzić się na wszystko i mieć święty spokój. To jednak tak nie działa, ponieważ każde ustępstwo rodzi kolejną opresję, by ostatecznie wzbudzić demony niewoli i terroru, demony, które spróbują zawładnąć każdym człowiekiem, jaki jeszcze zdoła się ostać w godzinie próby.

Pośpieszmy się, pospieszmy się, ponieważ świat tego potrzebuje, świat potrzebuje naszej reakcji, naszego głosu, który połączony z milionami innych nie zostanie zignorowany. Pośpieszmy się, ratujmy naszą cywilizację albo zbierajmy jej szczątki. Tak, to wpłynie i na Twoje życie, dlatego warto się starać, warto iść pod wiatr, warto ocierać pot z czoła, warto ratować każdy kolejny dzień życia i podążyć za przyszłością, która zależy od nas, ponieważ to my możemy zmienić świat i bieg globalnych wydarzeń. My możemy a wspólnie możemy jeszcze więcej.

Ktoś niegdyś przepowiedział, że nawet w największym ucisku ujrzymy miłość, zbawienie i odkupienie, ale jak to możliwe? Spójrzcie na Ziemię, czym jest przepełniona, co dostrzegacie? Jednak ostatecznie bohaterowie powstaną ratując świat z ucisku mroku. Nie będą spoglądać bezczynnie przebywając obok. Trwanie Ziemi kiedyś dobiegnie ku kresowi wyznaczonego istnienia, lecz już od dzisiejszego wschodu słońca możemy wpłynąć na jej ostateczne losy. To myśli, słowa i czyny, jeśli zechcemy na zawsze zmienią bieg historii i obudzą nas z letargu istnienia.

Wolność jest nam dana darmo, jednak nie na zawsze.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz