Co to jest koronawirus? To narzędzie do zniewolenia człowieka i kolejny etap na drodze ku „Nowemu Porządkowi Świata”.


Koronawirus jest narzędziem służącym do zniewolenia człowieka. Wirus sam w sobie nie jest tak bardzo groźny, jak groźne są ustawy, uchwalane w oparciu o strach i bliżej nieokreślony lęk, spowodowany niewidzialnym wrogiem i bynajmniej tym wrogiem nie jest koronawirus SARS-CoV-2, lecz medialna propaganda, umieszczająca człowieka w niewidzialnym więzieniu własnego odizolowania i trwogi. Dlatego mówimy stanowcze NIE dla kłamstwa i manipulacji, NIE dla zniewolenia duszy i ciała.

Czy zapytał się was już ktoś, czym jest koronawirus? Czy zastanawialiście się nad sensem istnienia bezobjawowej pandemii, która notabene nie istnieje, ponieważ istnieją tylko zafałszowane statystyki? Niektórzy nie zastanawiają się nad otaczającym światem i wydarzeniami, które coraz mocniej wstrząsają naszą cywilizacją. Jednak czy będziemy się nad tym zastanawiać czy też nie, to istnieje: globalny spisek tak zwanej elity, która prowadzi ludzkość ku przepaści.

Koronawirus jest narzędziem służącym do zniewolenia człowieka. Wirus sam w sobie nie jest tak bardzo groźny, jak groźne są ustawy, uchwalane w oparciu o strach i bliżej nieokreślony lęk, spowodowany niewidzialnym wrogiem i bynajmniej tym wrogiem nie jest koronawirus SARS-CoV-2, lecz medialna propaganda, umieszczająca człowieka w niewidzialnym więzieniu własnego odizolowania i trwogi. Dlatego mówimy stanowcze NIE dla kłamstwa i manipulacji, NIE dla zniewolenia duszy i ciała.

Media głównego nurtu, które są we władaniu banków i międzynarodowych korporacji, celowo propagują strach, wręcz realny terror, by dzięki temu uzyskiwać coraz większą kontrolę nad społeczeństwem. „Bój się, bój się więcej, nie wystawiaj nosa za próg własnego mieszkania, bo tam czai się śmiercionośny koronawirus. Staruszkowie przeszli przez ulicę, zachorowali. Ktoś kichną, kaszlną, więc jest chory. Nie wychodź z domu, zostań sam, my powiemy ci, co masz robić i co masz myśleć.

Tak właśnie przedstawia się masowa manipulacja, jakiej zostało poddane społeczeństwo naszej planety. Jest to akcja bezprecedensowa, a jej zasięg wykracza poza ramy standardowego postrzegania świata. Aby to dostrzec i zrozumieć, potrzeba czegoś więcej, potrzeba otworzyć oczy i zacząć myśleć samodzielnie. „Oni” nie chcą abyś za dużo myślał, najlepiej, jeżeli nie będziesz myślał wcale. Ludzie mądrzy stanowią zagrożenie dla systemu XXI wieku.

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Będą zamykane małe firmy tak, aby zbankrutowały, następnie wielkie korporacje będą pozbywać się resztek pomniejszych form konkurencji. Zostaną wprowadzone przymusowe sczepienia „szkodliwych toksyn”, przez co ludzie zaczną po kilku latach masowo umierać. To nie jest nasz wymysł, czy wymysł teoretyków spisku, lecz opinie niezależnych lekarzy i naukowców, podkreślamy: opinie niezależnych lekarzy i naukowców.

Zostanie wycofana z obiegu wszelka forma gotówki, a Twoim wynagrodzeniem za pracę będzie wirtualny pieniądz. Nieświadomi ludzie stają się niewolnikami a tych świadomych jest tak jakby coraz mniej. Dlatego raz jeszcze należy podkreślić, że koronawirus SARS-CoV-2 i pseudo pandemia, bezobjawowa pandemia, to realne narzędzie do zniewolenia ludzkości. To kolejny etap wprowadzania Nowego Porządku Świata oraz masowej Depopulacji.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Rządy wielu państw podsycają obawy i lęki społeczne, w imię pozorów bezpieczeństwa narody odzierane są z wolności. Czas by kłamstwo zastąpić prawdą, czas zakończyć tę bezsilną akceptację zła, które szerzy się na całym świecie, czas powiedzieć jasno i wyraźnie, jesteśmy chrześcijanami i nie podążamy za ukrytymi bractwami, tajnymi obrzędami i bliżej nieokreśloną agendą depopulacji, ideą multi kulti oraz gender. Nie podążamy za mrokiem, i wilkami prowadzącymi owce w kierunku najciemniejszej nocy w historii ludzkości, nocy już dziś widniejącej na horyzoncie tego, co się zbliża.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Współczesna władza żywi się lękiem, tworzy coraz to nowsze formy zagrożenia, które utrzymują ludzkość w obrębie niewidzialnego więzienia. Strach i ciągły lęk przed światem i drugim człowiekiem w znacznym stopniu ogranicza możliwości oraz rozwój intelektualny. Współczesna cywilizacja nie zastanawia się nad tym, w jaki sposób zbudować lepsze jutro a zamiast tego człowiek zasypywany jest informacjami o terrorze, dewiacjach seksualnych, wojnach, korupcji, upadku wiary i wszelkich norm społecznych.

W obliczu takiej publicystyki można zadać sobie pytanie czy ludzie przygotowujący tego typu materiały dostrzegają jeszcze dobro oraz jeżeli go nie dostrzegają to na czyje zlecenie? Toczona jest wojna o ludzkie sumienia, o fundamentalne zasady wolności jednostki. Obecnie mówi się całym narodom, w co mają wierzyć, jak mają myśleć i wreszcie, co powinny robić. Dziś nie liczy się twoja opinia, punkt widzenia, liczy się jedynie monolityczna forma manipulacji i niezwykle agresywna agenda szerząca kłamstwa jako prawdę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz