Czas Bożego Miłosierdzia, zapowiedziany za pośrednictwem Św. Faustyny Kowalskiej, właśnie zaczął dobiegać końca.


Liczne proroctwa i objawienia wskazują na to, że niebawem, Bóg ogniem wypali nieurodzajną, niewdzięczną winnicę, która pomimo Jego Opieki rodziła, w zdecydowanej większości, cierpkie i złe owoce. Ponadto, każdy, kto powątpiewa w nadejście słynnych „Trzech Dni Ciemności” i podważa, neguje to znamienne wydarzenie, zarzuca kłamstwo tak wielkim prorokom, jak chociażby Święty Ojciec Pio, stygmatyk, osoba obdarzona Ranami Pana Jezusa Chrystusa oraz Święta Faustyna Kowalska, również stygmatyczka.

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.  Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu.”

Św. Marie Taigi.

Tylko osoba ślepa, głucha i nierozumna nie dostrzega obecnie apokaliptycznych znaków: wojny, zamieszki, katastrofy naturalne, anomalie pogodowe, upadek wszelkich wartości moralnych oraz obyczajów, czy wreszcie zalewanie Chrześcijańskiej Europy islamskimi „uchodźcami”, wszystkie te znaki ewidentnie świadczą o tym, iż „Dzień Sprawiedliwości” jest już bardzo blisko. Dlatego też z tą III Wojną Światową, to naprawdę nie są żarty, gdyż ostateczna walka między Siłami Dobra, a siłami zła właśnie się rozpoczęła i dzieje się to wręcz na naszych oczach.

Oglądacie Państwo to wszystko w telewizyjnych wiadomościach i słuchacie o tym wszystkim na bieżąco w radio: Rosja od czasu anektowania Krymu grozi wojną powszechną Ukrainie, Polsce i Światu, rozmieściła już nawet wyrzutnie rakiet jądrowych przy naszej granicy, to jest w Obwodzie Kaliningradzkim, terroryści Islamscy stoją już u wrót południowo – zachodniej Europy i szykują się do inwazji na Stary Kontynent, Kim Dzong Un, chory psychicznie dyktator z Korei Północnej testuje właśnie kolejne balistyczne rakiety atomowe.

Unia Europejska (tak, jak już pisałem wyżej) zalewa nas muzułmanami (rzekomo uchodźcami) z Arabii i z północnej Afryki, którzy niebawem będą stanowić tak zwaną „piątą kolumnę”, która będzie tylko czekać w ukryciu na cichy rozkaz swoich islamskich dowódców, aby w krwawy sposób przejąć władzę w całej Europie i wymordować wszystkich Chrześcijan i innowierców, z kolei w USA dochodzi raz, za razem do zamieszek na tle rasowym.

Wulkany zaczynają wybuchać z częstotliwością wręcz niespotykaną nigdy wcześniej a trzęsienia ziemi zaczynają być niemalże powszechne. Świat staje na przysłowiowej głowie, a na czarne zaczyna się mówić białe i odwrotnie. Kłamstwo i oszustwo jest nagradzane, premiowane i podziwiane przez ogół, a prawda jest dyskryminowana i wyśmiewana. Homoseksualne rodziny są modne i na topie, a klasyczne i normalne związki małżeńskie szykanuje się jako zacofane, ksenofobiczne i głupie.

W Europie Zachodniej, Skandynawii  i USA doprowadzono do tego, iż już niedługo (kwestia kilku lat) normalna rodzina w składzie: mąż, żona i dzieci będzie czymś niemalże nielegalnym i zakazanym, ale za to małżeństwa homoseksualne i operacyjne zmiany płci będą prawnie dozwolone. Ba, będzie się nawet zachęcać ludzi, aby tak właśnie żyli, a lewacko – liberalne rządy różnych państw będą premiować takie homoseksualne związki dotacjami z budżetu unijnego lub narodowego.

Wszystkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, iż ludzkość pogrążyła się w odmętach totalnego, „multi-kulturowego” absurdu, błędnie rozumianego i nazywanego „poprawnością polityczną” oraz pod względem moralnym sięgnęła już samego dna, a tym samym „Dzień Sądu” jest bardzo blisko. Czas Bożego Miłosierdzia, zapowiedziany za pośrednictwem Św. Faustyny Kowalskiej, a przeznaczony na nawrócenie się, dla tych, którzy przy okazji gorszą i odwodzą od Wiary (swoim niegodziwym, materialistycznym, zboczonym i rozpasanym postępowaniem) ludzi prawych i Mu oddanych, właśnie zaczął dobiegać końca.

Zbyt wielu uparcie i z pełną premedytacją, a wręcz z zacietrzewieniem i uporem godnym przysłowiowego osła,  lekceważy Boga i Jego Święte Prawa, depcząc Jego Miłość i tak naprawdę istniejąc, jak trutnie, tylko po to, aby służyć wyłącznie samym sobie oraz dbać tylko i wyłącznie o własne przyjemności, doznania i wygody. Tego typu postawa, coraz większej liczby ludzi, sprawia, że cała cywilizacja dobiega do kresu, do przepaści.

Idzie godzina wielka, groźna, sądu i kary. Póki macie czas posłuchajcie i porzućcie grzechy wasze, które na karę zasługują. Biada ziemi, gdy owocu pokuty zabraknie, a usta modlących się zamilkną. Nie otworzą się tym razem upusty niebieskie, jak za dni Noego, i nie popłyną wody, by zalać ziemię skalaną grzechami. Ale otworzy się ziemia, zapłonie od wulkanów, które już zagasły, i będzie drżało jej łono, aż walić się będą lądy, gdzie szumi zboże i stoją łany.

Pioruny będą padały z chmur jak deszcz, aż poruszona zostanie materia nienawiści ludzkiej. Zbliża się nowy potop, nie potop tym razem wody, lecz ognia i błyskawic. Biada wam synowie, którzy czynicie nieprawość. Biada wam narody, które się zaparły Boga i podeptały Krzyż Jego, które wstydzicie się znaku Krzyża, znaku odkupienia waszego, a nie wstydzicie się zbrodni i okrucieństwa.”

Teresa Neumann. Niemiecka Mistyczka.

Liczne proroctwa i objawienia wskazują na to, że niebawem, Bóg ogniem wypali nieurodzajną, niewdzięczną winnicę, która pomimo Jego Opieki rodziła, w zdecydowanej większości, cierpkie i złe owoce. Ponadto, każdy, kto powątpiewa w nadejście słynnych „Trzech Dni Ciemności” i podważa, neguje to znamienne wydarzenie, zarzuca kłamstwo tak wielkim prorokom, jak chociażby Święty Ojciec Pio, stygmatyk, osoba obdarzona Ranami Pana Jezusa Chrystusa oraz Święta Faustyna Kowalska, również stygmatyczka.


Przeczytaj również:

Szczecińska mistyczka A. Lenczewska otrzymała objawienie Kościoła ukrzyżowanego. Czy Apokalipsa się wypełnia?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz