Czas „Ostrzeżenia” jest już bliski a jego zaistnienie pewne. Bądźmy gotowi gdyż wiele osób umrze w trakcie trwania „Ostrzeżenia”.


Bardzo ważnym jest aby być gotowym na „ostrzeżenie”, mieć świadomość jego zaistnienia, gdyż jak stwierdza matka Boża w Medjugorie, wiele osób z przerażenia umrze w trakcie „ostrzeżenia”. Ludzie będą umierać ze strachu przed wizją piekła, demonów, przed tym, że będą zdezorientowane i nie będą rozumieć co się dzieje. To też jeżeli ktoś w momencie ostrzeżenia otrzyma wyrok: „piekło” to jest wieczne potępienie i umrze w trakcie „ostrzeżenia” to trafi do piekła i nie będzie mieć okazji na poprawę już po ostrzeżeniu, gdy ono dobiegnie końca.

Szanowni Państwo w ostatnich miesiącach pisaliśmy na różne bardzo ważne tematy. Ujawnialiśmy prawdę w kwestii pandemii COVID-19, poruszaliśmy kwestie związane z gospodarką, polityką, duchowością i okultyzmem. Jednak istnieje jeszcze jedna fundamentalna kwestia, którą chcemy dziś poruszyć. Otóż być może już wielu z was wie i rozumie, że coś się zbliża i może zaistnieć w przeciągu najbliższych lat. Być może i nawet w tym roku.

Mam tutaj na myśli: „ostrzeżenie” lub wydarzenie zwane również zamiennie: „mały sąd”. Pierwszy raz spotkałem się z tą kwestią kilka lat temu i nie przykładałem jeszcze wówczas do niej większej wagi, a jednie zapamiętałem takową informację po to aby ewentualnie jeżeli w przyszłości potwierdzi się ona także z innych źródeł, to będzie to znaczyć, że „ostrzeżenie” rzeczywiście ma zaistnieć a jego czas jest już blisko.

I faktycznie kolejne lata przynosiły potwierdzenie, którego oczekiwał mój analityczny umysł. Kroplą, która przelała szalę pewności w tej materii była analiza objawień w Medjugorie. To one upewniły mnie, że czas „ostrzeżenia” jest bliski a będzie to, wedle objawień Maryjnych z Medjugorie, jeszcze za naszego pokolenia. Następnie pojawiły się informacje przynaglające w czasie zaistnienie „ostrzeżenia”. Dodatkowo ostatnie lata ukazały nagłe przyśpieszenie w realizowaniu się „globalnego totalitaryzmu”, zwanego także „Nowym Porządkiem Świata”, co także sugeruje iż czas „ostrzeżenia” jest już „u naszego progu”.

I teraz, nim przejdę do opisania tego czym ma być „ostrzeżenie” to napiszę raz jeszcze, że w mojej opinii, na podstawie wiedzy, do której dotarłem, a która pochodziła z różnych źródeł, jestem pewien iż „ostrzeżenie” istnieje i jego czas jest już bliski. Ponad to abstrahując od wiedzy, posiadam również wewnętrzne przekonanie iż to się stanie. Mój „wewnętrzny głos” mówi mi, że proroctwo o „ostrzeżeniu” jest prawdziwie a jego zaistnienie jest pewne.

Czym będzie „ostrzeżenie”? Otóż będzie to mały sąd nad nami, nad naszym dotychczasowym życiem. W momencie „ostrzeżenia” świat zatrzyma się na pewien czas a ludzkość, to jest każdy człowiek z osobna, stanie na sądzie przed Bogiem, zobaczy i pozna prawdę o sobie i swoich grzechach. Pozna również wyrok na daną chwilę i gdzie by trafił gdyby teraz właśnie umarł. Czy byłby to czyściec, piekło czy upragnione niebo.

Bardzo ważnym jest aby być gotowym na „ostrzeżenie”, mieć świadomość jego zaistnienia, gdyż jak stwierdza matka Boża w Medjugorie, wiele osób z przerażenia umrze w trakcie „ostrzeżenia”. Ludzie będą umierać ze strachu przed wizją piekła, demonów, przed tym, że będą zdezorientowane i nie będą rozumieć co się dzieje. To też jeżeli ktoś w momencie ostrzeżenia otrzyma wyrok: „piekło” to jest wieczne potępienie i umrze w trakcie „ostrzeżenia” to trafi do piekła i nie będzie mieć okazji na poprawę już po ostrzeżeniu, gdy ono dobiegnie końca.

Dlatego też jest tak ważnym aby być przygotowanym na to, co nadchodzi. Stawką jest nasze życie wieczne. Ponad to należy zrozumieć, że „ostrzeżenie” to wyraz miłosierdzia Boga względem człowieka. Po przez „ostrzeżenie” to jest ten „mały sąd” Bóg po raz kolejny daje nam możliwość uwierzenia i poprawy w naszym życiu. Daje taką możliwość nawet najbardziej zatwardziałym grzesznikom. To jest „akt” ratowania ludzkości, to jest kolejna „niebiańska próba” pociągnięcia ludzkości z demonicznego mroku ku światłości.

Przyznam się Wam, że w ostatnich dniach miałem takie wewnętrzne ponaglenie aby napisać to, co napisałem powyżej. Uważam, że o „ostrzeżeniu” należy pisać, należy o tym informować jak największą liczbę ludzi. My tutaj nie piszemy o dacie premiery nowego filmu, lub kolejnej bezsensownej promocji. My chcemy uświadomić Wam rzeczy ponad czasowe, rzeczy wymykające się rzeczywistości z tego świata. A takim wydarzeniem jest „ostrzeżenie”. Proszę Was abyście już dziś zaczęli się przygotowywać na to, co nadchodzi.


Przeczytaj również:

Wierzę, że „PLANdemia” i to wszystko, co z nią związane jest zamierzone, zostało zaplanowane i że za tym wszystkim stoi „moc Antychrysta”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 5 Comments

 1. O tym ostrzeżeniu jest mowa w prywatnych objawieniach:
  1. Alicji Lenczewskiej
  2. z Trewignano – Gisela Gardia
  3. o. Pio
  4. s. Faustyny
  Coś dużo zbiegów okolicznosci…

 2. Uwazam ze to co napisano tutaj ociera sie o szarlatamizm.Napisano bowiem:Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. Wiec drogi autorze zalecam ci raczej powsciagliwosc w szafowaniu takich tez bo moze sie okazac ze jestes falszywym prorokiem . Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3.

 3. Kwestia tzw. Ostrzeżenia (czasem zwana też chyba Oświetleniem Sumień) faktycznie zrobiła się ostatnio dosyć popularna, natomiast w Biblii nie ma na ten temat żadnego nawet śladu. (a przynajmniej ja nie wiem jaki fragment mógłby zostać w ten sposób zinterpretowany)

 4. To co autor tutaj raczył przytoczyć jest subiektywnym odczuciem nie mającym kompletnie żadnego odzwierciedlenia w Słowie Bożym. Nie będzie Drogi Autorze żadnego ostrzeżenia, to by było za proste i nielogiczne z punktu zamiarów Boga. Odsyłam do przypowieści o pannach mądrych i głupich, dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy itd…

Comments are closed.