Czasy ostateczne Cz.3 NWO, czyli Zamach na najwyższą skalę.

9 Czasy ostateczne Cz.3 NWO, czyli Zamach na najwyższą skalę
Fot. pixabay.com

[fb_button]

,,Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) zaleca potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położy kres narodowym bankom i monetom. Ich miejsce zajęłyby tak zwane ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane przez banki.’’

,,Należy także pamiętać, że w Europie znajduję się największa militarna organizacja, jaką jest NATO, a to dla Globalistów jedna z pierwszorzędnych rzeczy.’’

Nowy porządek świata. Ideologia, fanatyzm, mit, legenda, fakt czy teoria spiskowa? Są to pytania retoryczne, ponieważ już od samego początku powstania strony globalne-archiwum.pl dowodzimy iż jest to współcześnie realizowana tajna agenda rządowa na czele, której stoją ludzie z pogranicza Syjonizmu, Bankowości i światowej finansjery. To też pisząc artykuł o czasach ostatecznych nie można pominąć zagadnienia Nowego Światowego Porządku czy też Nowego Łady Globalnego. Ten aspekt, ta polityczno ekonomiczna agenda całkowicie wpisuje się w całość wydarzeń eschatologicznych na naszej planecie, wydarzeń, jakie poprzedzą przyjście Antychrysta i będą stanowić fundament jego władzy na Ziemi.

Obecnie głównym celem działań związanych z realizowaniem agendy NWO, jest bliski Wschód na czele z Syrią oraz Europa. Czy Europejska Wspólnota Gospodarcza EWG jest, zatem eksperymentem czy może modelem Nowego Ładu Świata? O EWG nie mówi się zbyt wiele, nie pisze się za dużo to też dziś my napiszemy o Europejskiej Wspólnocie Gospodarczej. Otóż wielu czołowych przedstawicieli EWG uważa, że źródło obecnego chaosu i nieporządku w świecie jest nieznane i zaleca potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położy kres narodowym bankom i monetom. Ich miejsce zajęłyby tak zwane ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane przez banki.

9 Czasy ostateczne Cz.3 NWO, czyli Zamach na najwyższą skalę 2

Zaskakująca ilość ludzi na naszym globie, nie ma najmniejszego pojęcia, że w świecie istnieją organizacje, które szykują się do zamachu na najwyższą skalę. Światowa Finansjera zaplanowała pozbawić narody tożsamości na rzecz Nowego Ładu Światowego. Autorzy projektu ciszą się, że przeciętnemu człowiekowi taki pomysł wydaje się nie tylko niebezpieczny, ale wprost szalony. Oczywiście to nie jest nobliwa idea, ale Machiawelizm do kwadratu. Entuzjastami Ekonomiczno Politycznego rozwiązania wszelkich problemów w światowej skali są Globaliści.

Owi Globaliści posiadają w swoich rękach sieć przewrotnych organizacji ,,ustawionych’’ do swojej dyspozycji na całym globie, za przykład można podać Georga Sorosa, według naszej redakcji jest to główny Mason Europy, tak zwana głowa węża. Otóż ten człowiek posiada między innymi organizacje będące fundacjami, które w Polsce działają na rzecz NWO i są przeciwne idei Narodowościowej. W większości wyznają apoteozę człowieka maszerującego po drabinie postępu, co jest teoretycznie słuszne, ale i równie złudne, słodka idea zawierająca truciznę. Jeszcze do niedawna Stary Kontynent był homogenicznie chrześcijański, obecnie jakieś demoniczne siły działają z taką mocą, że Ojczyzna Ojczyzn staje się homogenicznie pogańska, intelektualnie rozmyta i całkowicie bez pewnego rodzaju kręgosłupa moralnego.

Rzecz jasna Europa stanowi nie tylko potęgę ekonomiczną, ale przede wszystkim bank wspaniałych umysłów ludzkich, okrzepłych w Zachodniej Kulturze. Nimi chcą rządzić i kierować NAJMĄDRZEJSI Z MĄDRYCH zrzeszeni w tajnych bractwach. Mają oni po swojej stronie Apokaliptyczną Bestię, która coraz częściej jest uosabiania z Belgią, ale o tym napiszemy w dalszej części, gdyż jest to szalenie ważna kwestia. Dziś Europejska Wspólnota Gospodarcza została już praktycznie całkowicie opanowana przez Elity dążące do wprowadzenia Nowego Światowego Porządku. Dodatkowo należy także pamiętać, że w Europie znajduję się największa militarna organizacja, jaką jest NATO, a to dla Globalistów jedna z pierwszorzędnych rzeczy.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. Ekonomia w całym projekcie NWO jest być może najważniejszą z kwestii, to owa ekonomia prowadzi do pełni kontroli.

Comments are closed.