Czasy ostateczne i obecna sytuacja polityczna na świecie.

10-czasy-ostateczne-i-obecna-sytuacja-polityczna-na-swiecie

Fot. pixabay.com

[fb_button]

Od wielu dziesięcioleci na arenie międzynarodowej pozostała tylko jedna super potęga, czy to w zakresie militarnym, politycznym czy też kulturowo ekonomicznym. Tą potęgą są Stany Zjednoczonego Ameryki. Kraj ten przemawia do narodów całego globu, przemawia w sposób coraz bardziej autokratyczny zwłaszcza po wydarzeniach z 11 września 2001 roku, kiedy to doszło do zamachów na WTC. Przy tej okazji należy napisać, iż z biegiem czasu coraz bardziej można dostrzec, że sprawa nie jest tak prosta jakby się to wydawało, lub jak nam to początkowo przedstawiano. Otóż w ów zamach mógł być zamieszany nie tylko sam Bin Laden czy też Al-Kaida, ale przede wszystkim rząd USA. Jest to obecnie jedna z największych teorii spiskowych na świecie, w przyszłości przyjrzymy się jej znacznie bliżej.

Wracając jednak to tematu. USA od dłuższego czasu przejęły rolę wielkiego brata. Mówi się tutaj również o tajnym przymierzu z Watykanem. Wielokrotnie na jaw wychodziły dokumenty świadczące o silnej współpracy CIA oraz Watykanu. To nie są przypadki, na takie doniesienia warto zwracać szczególną uwagę. Wielu politologów i znawców w tym Alex Jones jasno stwierdzają, iż jest to święte przymierze mające na celu wprowadzenie Nowego Porządku Światowego z jedną religią w Watykanie oraz jednym rządem politycznym.

USA to także synonim wojen, mowa tutaj o wojnie w Kuwejcie, na Bałkanach, w Afganistanie, Iraku czy teraz Syrii. To także ekspansja NATO oraz UE. Międzynarodowe traktaty handlowe i powstanie WTO czyli pierwszej ogólnoświatowej organizacji wymiany handlowej. To wszystko zwiastuje nadejście globalnego systemu opartego na totalitarnej naturze. Tutaj nie biedzie miejsca dla patriotyzmu, narodowości czy religii, ponieważ tak zwany ruch New Age to mieszanka wielu religii i kultur a takie mieszanki nigdy nie są dobre. Zwróćmy uwagę na obecną sytuację Polski, która po zmianie władzy stała się narodem dbającym przede wszystkim o interesy Państwa Polskiego i Polaków a nie UE czy działań na rzecz globalizmu. Efekt jest jeden, światowa nagonka a nawet próby siłowego przejęcia władzy i destabilizowanie kraju, do takich właśnie działań dochodzi w ostatnich dniach.

Zbigniew Brzeziński jeden z głównych globalistów, przewodniczący międzynarodowej organizacji Tritateral Commission powiedział, że jeszcze za życia tego pokolenia ujrzymy globalny rząd. Słowa tego typu padające z ust kogoś takiego jak Brzeziński nie mogą być mylone czy też traktowane jak żart, są to słowa człowieka, który stoi na czele światowej agendy dążącej do wprowadzenia nowego globalnego ładu politycznego, nowych stref wpływów i nowego ograniczenia wolności i praw człowieka. Niestety takie są fakty, wystarczy prześledzić karierę Pana Brzezińskiego oraz jego liczne wypowiedzi na temat nowego porządku światowego oraz samych społeczności naszego globu.

Zatem jaka jest obecna sytuacja polityczna na świecie? Najważniejszy fakt to dążenie elit bankierów do osiągnięcia światowego rządu. W realizację tych działań jest zaangażowana przede wszystkim masoneria, oraz inne pomniejsze tajne stowarzyszenia. Nowy Porządek Światowy to obecnie podstawowa kwestia dla tych ludzi i nie cofną się oni przed niczym, aby obrany ras cel zrealizować. Przy tej okazji należy dopisać, że masoneria jest od dawna uważana za kościół antychrysta, który przecież ma się objawić w czasach ostatecznych. Zatem jeżeli czasy ostateczne a co za tym idzie Biblia to i również walka dobra ze złem, a może przede wszystkim tego typu walka. Na szali stawiane jest ludzkie istnienie oraz dusze.

Punktem kulminacyjnym jest III wojna światowa jednak, dlaczego miałoby do niej dojść? Otóż obecnie projekt NWO napotyka bardzo duże przeszkody, ponad to same Stany Zjednoczone mają problemy finansowe, są tak naprawdę bankrutem, który dodrukował o wiele za wiele pieniędzy bez pokrycia. Jak można, zatem wybrnąć z tych dwóch ważnych problemów? Otóż można dokonać swoistego restartu, a takim restartem będzie globalny konflikt, z którego USA wyjdą silniejsze i z nowym kontem, będą także uznane za wybawiciela ludzkości, czym ponownie umocnią swoją pozycje i zepchną Chiny oraz Rosję w cień. USA staną się wybawcą świata i głównym promotorem NWO, które po tragedii wojny zostanie z większą otwartością przyjęcie przez świat.

Na naszej planecie obecnie istnieje zbyt wiele punktów zapalnych, z których bardzo łatwo o coś więcej. Mało tego, wydaje się, że światowi politycy nic sobie z tego nie robią a jedynie w oficjalnych oświadczeniach wykazują nieustanne ubolewanie a świat nadal jest bardzo często sztucznie destabilizowany, przykładem są chociażby sami uchodźcy czy tez nachodźcy. Pamiętajmy o tym, że politycy to często marionetki, natomiast ktoś inny pociąga za sznurki i nie jest to teoria spiskowa z czasów Orwela, ale fakt coraz częściej potwierdzany przez współczesność.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.