Czy Barack Obama to Osama Bin Laden?

Fot. youtube.com

[fb_button]

Osobiście nie lubię stwierdzenia teoria spiskowa, ponieważ jest ono zbytnio nadużywane, przez co często kojarzy się zwykłemu człowiekowi z czymś nie realnym, z jakąś bajką, a niestety wiele tak zwanych teorii spiskowych to po prostu fakty. Nie mniej jednak abstrahując od tego wszystkiego, dziś rzeczywiście chcemy napisać o pewnej teorii spiskowej, która jest rzeczywiście w stu procentach teorią spiskową i bądź, co bądź jest ona interesująca, nawet dla samego pobudzenia wyobraźni. Ile w niej jest prawdy? Na to niech każdy odpowie sobie sam, odpowie z przymrużeniem oka lub być może całkowicie na poważnie. Ostatecznie w dzisiejszym świecie dzieją się rzeczy, o których się nam często nawet nie śniło a zatem i ta teoria spiskowa ma pare procent szans na utrzymanie się.

Otóż od pewnego czasu zyskuje pogłos stwierdzenie, że Osama Bin Laden to tak naprawdę Barack Obama. Z czasem doprecyzowano ową teorię i stwierdzono, że Osama Bin Laden to inny człowiek aniżeli Barack Obama, nie mniej jednak ze względu na duże podobieństwo były prezydent USA miał być używany do występowania w roli najbardziej znanego terrorysty świata. Mało tego, owa teoria głosi także, że na znanym filmie, w którym rzekomo Osama Bin Laden przyznaje się do zamachów na WTC z 11 września był nie, kto inny a sam Barack Obama ucharakteryzowany i przebrany za Bin Ladena.

Dodam jeszcze, że dziś praktycznie wiadomo, że na owym filmie nie ma postaci Bin Ladena jak nam wmawiano, lecz ktoś podobny do byłego przywódcy Al. Kaidy. Czy zatem jest to Barack Obama? Być może tak a być może nie, ale na tym polega piękno teorii spiskowej. Jest to pewnego rodzaju rzucenie tematu w tryby globalnej maszyny dedukcji i poszukiwań. W owej machinie albo teoria się obroni i utrzyma a przez to rozwinie albo upadnie i przepadnie w odmętach przeszłości. Jak będzie tym razem?

15 Czy Barack Obama to Osama Bin Laden 2

15 Czy Barack Obama to Osama Bin Laden 3

15 Czy Barack Obama to Osama Bin Laden 4

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 3 Comments

  1. Sam tytuł mnie rozwalił, ale spoko może być ; ) Dywagacji nigdy za wiele a Barack Obama ma tyle samo krwi na rękach co Bin Laden a może i więcej, ale to moje zdanie.

    1. Obama jest marionetką w rekach Globalistów, miała go zastąpić Clinton ale się nie udało, co zatem teraz będzie to się okaże a sam artykuł sądzę że z przymrożeniem oka, ja to tak odbieram.
      Pozdrawiam.

Comments are closed.